18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego siedzenia

crossdressphyxia • 2021-07-12, 20:10
Niestety ucięte w najlepszym momencie




Artixxxx

2021-07-13, 12:46
ScrappyCoco napisał/a:

Ale ty masz silną psychikę...



zajebiście silną....

Zasysacz

2021-07-13, 15:22
ScrappyCoco napisał/a:

Ale ty masz silną psychikę...



Tak wiem, ostatnio stara pojechała na konferencje avon mogłem w domu walić konia ;-)

kokos_123

2021-07-14, 21:58
bimbel195 napisał/a:

Byłem w gimbie podobnym sk***ysynkiem ale nigdy by mi na myśl nie przyszło żeby podnieść rękę na któregokolwiek z nauczycieli, Jestem pełen podziwu że żaden mi nie zaj***ł lepa na ogarnięcie, bo należał się wiele razy, tak samo wiele tych samych nauczycieli których potrafiłem gnoić, wychodziło do mnie z incjatywą poprawienia ocen itp, kiedy mogli mieć mnie w dupie i uj***ć na starcie. Dlatego przestań pie**olić że myślała że go usadzi bez konsekwencji, mały cwaniak powinien dostać wpie**ol od reszty klasy w momencie kiedy do niej wstał,



No i właśnie, ktoś cię zaatakował? Było wiele możliwości rozwiązania tej sytuacji, jeśli powód był mocny, to spokojnie by go zawiesili lub wywalili, ale to nie daje prawa nikomu naruszać czyjejś nietykalności cielesnej. Na filmie gość siedzi i coś sapie, ale nic więcej.
Wybrała najgorszą możliwą drogę, do tego pewnie będą teraz wyciągnięte konsekwencję także od niej, a tak to tylko on by miał problem.

Póki żyjemy w państwie prawa, nie widzę powodu, gdzie bez aktywnego ataku, ktoś narusza czyjąś nietykalność cielesną. Nie chce się poprawić to ch*j z nim, zawiesić i niech się uczy sam, jak się dostosować nie umie. Jego problem.

A pośród nauczyciele trafiają się także okazy godne utylizacji. Nie zakładaj, że skoro większość nauczycieli z jakimi się spotkałeś była OK, to reszta też jest taka. Ja miałem niestety nieprzyjemność spotkać 2 takie osoby, co nauczycielkami nazwać ich nie mogę, a z nazwaniem ich ludźmi też jest ciężko. Nie wiem kto Je dopuścił do kontaktów z dziećmi.

Glockiem

2021-07-16, 13:52
sens_ napisał/a:

Tych wszystkich tępaków gimnazjalnych nauczyciele powinni napirdalac krzesłami po tych pustych, ciotowatych łbach.



Zapewne coś, o tym wiesz.