18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego siedzenia

crossdressphyxia • 2021-07-12, 20:10
Niestety ucięte w najlepszym momencie
sens_

2021-07-12, 20:13
Tych wszystkich tępaków gimnazjalnych nauczyciele powinni napirdalac krzesłami po tych pustych, ciotowatych łbach.

donkapusta

2021-07-12, 20:15
Ruscy to jednak stan umysłu czy to uczeń czy to nauczyciel.

ptrkmdg

2021-07-12, 20:24
z pięścią na kobietę? popapraniec

joeblacktwo

2021-07-12, 21:58
sens_ napisał/a:

Tych wszystkich tępaków gimnazjalnych nauczyciele powinni napirdalac krzesłami po tych pustych, ciotowatych łbach.Skąd w tobie tyle agresji? Weź rutinoscorbin

kokos_123

2021-07-12, 22:17
ptrkmdg napisał/a:

z pięścią na kobietę? popapraniecPrzecież z otwartej ją popchnął na ziemię. Oraz płeć nie ma znaczenia, zaczęła fizyczną konfrontację, skończyła identycznie, czyli również na ziemi. Czemu nikt nie widzi, kto zainicjował fizyczna utarczkę, myśli że jest kobietą i ona może kogoś na ziemie usadzać bez konsekwencji?

bimbel195

2021-07-12, 22:26
kokos_123 napisał/a:

Przecież z otwartej ją popchnął na ziemię. Oraz płeć nie ma znaczenia, zaczęła fizyczną konfrontację, skończyła identycznie, czyli również na ziemi. Czemu nikt nie widzi, kto zainicjował fizyczna utarczkę, myśli że jest kobietą i ona może kogoś na ziemie usadzać bez konsekwencji?Byłem w gimbie podobnym sk***ysynkiem ale nigdy by mi na myśl nie przyszło żeby podnieść rękę na któregokolwiek z nauczycieli, Jestem pełen podziwu że żaden mi nie zaj***ł lepa na ogarnięcie, bo należał się wiele razy, tak samo wiele tych samych nauczycieli których potrafiłem gnoić, wychodziło do mnie z incjatywą poprawienia ocen itp, kiedy mogli mieć mnie w dupie i uj***ć na starcie. Dlatego przestań pie**olić że myślała że go usadzi bez konsekwencji, mały cwaniak powinien dostać wpie**ol od reszty klasy w momencie kiedy do niej wstał,

Kutasiarz

2021-07-12, 22:32
Wybrała złe rozwiązanie. Powinna podejść ze stalową linką i udusić sk***iela na miejscu. Trochę by się pokaleczyła bo zapewne przez chwilę by się szamotał, ale cóż czasami trzeba ponieść ofiarę dla słusznej sprawy.

djpyza

2021-07-12, 23:19
joeblacktwo napisał/a:

Skąd w tobie tyle agresji? Weź rutinoscorbina ty się ogarnij :D jak ci imponuje to co się dzieje teraz :D takie zachowanie :D to zalecam przyjąć rutinoscorbin może ci pomoże ..na te niedoj***nie i znieczulice.

Zasysacz

2021-07-13, 03:04
bimbel195 napisał/a:

Byłem w gimbie podobnym sk***ysynkiem ale nigdy by mi na myśl nie przyszło żeby podnieść rękę na któregokolwiek z nauczycieli, Jestem pełen podziwu że żaden mi nie zaj***ł lepa na ogarnięcie, bo należał się wiele razy, tak samo wiele tych samych nauczycieli których potrafiłem gnoić, wychodziło do mnie z incjatywą poprawienia ocen itp, kiedy mogli mieć mnie w dupie i uj***ć na starcie. Dlatego przestań pie**olić że myślała że go usadzi bez konsekwencji, mały cwaniak powinien dostać wpie**ol od reszty klasy w momencie kiedy do niej wstał,Aleś musiał być urwis co za sk***ysyńskie przewinienia ? Przyniosłeś do szkoły świerszczyka od taty czy nie zmieniłeś butów na trampki ?

Osobiście uważam że każdy zaczynający fizyczna konfrontacje powinien liczyć się że osoba atakowana nie będzie dłużna, i nie ma tu znaczenia wiek, kolor skory płeć itp. Atakujesz kogoś fizycznie to gotuj się na fizyczny odwet.

Kiedyś poróżniłem się facetem na wózku inwalidzkimi słowo do słowa i w końcu napluł mi na spodnie, to mu sprzedałem lepika az go zatkało - pewnie pierwszy raz od kiedy był na wózku ktoś go tak potraktował. Zaraz ludzie się zlecieli że inwalidę biję a ja mówię chwila to on pierwszy zatakował a ja w odruchu tylko oddałem i to wszystko, i szał p*zd - znaczy kobiet, jak tak można no i tu się zgodziłem faktycznie jak można kogoś opluć i oczekiwać ze się uśmiechnie i furia. Zapytałem grzecznie czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania zapadła cisza, uznałem ze nie - zapłaciłem za zakupy i wyszedłem. Od momentu strzała do mojego wyjścia juz nic nie powiedział. A ja w kredki na chodniku bawił się nie będę

ScrappyCoco

2021-07-13, 04:39
Zasysacz napisał/a:

Aleś musiał być urwis co za sk***ysyńskie przewinienia ? Przyniosłeś do szkoły świerszczyka od taty czy nie zmieniłeś butów na trampki ?
Osobiście uważam że każdy zaczynający fizyczna konfrontacje powinien liczyć się że osoba atakowana nie będzie dłużna, i nie ma tu znaczenia wiek, kolor skory płeć itp. Atakujesz kogoś fizycznie to gotuj się na fizyczny odwet.
Kiedyś poróżniłem się facetem na wózku inwalidzkimi słowo do słowa i w końcu napluł mi na spodnie, to mu sprzedałem lepika az go zatkało - pewnie pierwszy raz od kiedy był na wózku ktoś go tak potraktował. Zaraz ludzie się zlecieli że inwalidę biję a ja mówię chwila to on pierwszy zatakował a ja w odruchu tylko oddałem i to wszystko, i szał p*zd - znaczy kobiet, jak tak można no i tu się zgodziłem faktycznie jak można kogoś opluć i oczekiwać ze się uśmiechnie i furia. Zapytałem grzecznie czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania zapadła cisza, uznałem ze nie - zapłaciłem za zakupy i wyszedłem. Od momentu strzała do mojego wyjścia juz nic nie powiedział. A ja w kredki na chodniku bawił się nie będęAle ty masz silną psychikę...

rzepek1

2021-07-13, 06:47
Osobiście jestem za przywróceniem kar cielesnych w szkołach. Takich debili powinno się utylizować. Nadeszły poj***ne czasy, gdzie uczeń ma więcej przywilejów niż nauczyciel.

kapelan_szturmowy

2021-07-13, 09:56
ScrappyCoco napisał/a:


Ale ty masz silną psychikę...prawdziwy człowiek z miasta