18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego pomiarowania prędkości...

Halman • 2023-06-08, 06:52

jakiś ruski emil rau..

Szangti

2023-06-08, 07:14
UPAdlina czy ruskie bo szczekajacego nie rozpoznaje?

Rotberg

2023-06-08, 08:42
Dobrze zrobił. W nagrodę bilet na Bachmut się gieroj wykaże...

darayavahus

2023-06-08, 08:48
U nas tak trzeba zrobić, bo nas j***ne pisowskie gówno zaleje tymi "inwestycjami w bezpieczeństwo".

mynameisgod

2023-06-08, 08:56
co wam od tej kacapskiej propagandy poj***ło się w tych pustych głowach ?


alucard321

2023-06-08, 09:11
mynameisgod napisał/a:

co wam od tej kacapskiej propagandy poj***ło się w tych pustych głowach ?



Nie. Od ukraińskiej.

bishfinger

2023-06-08, 10:22
dobrze zrobił, długa prosta, dużo miejsca a nieroby ustawiają suszarki

Archibald_Cunningham

2023-06-08, 10:49
bishfinger napisał/a:

dobrze zrobił, długa prosta, dużo miejsca a nieroby ustawiają suszarki



Właśnie na takich drogach ruskie na czolowki jezdza.

Siriuz

2023-06-08, 10:52
Archibald_Cunningham napisał/a:

Właśnie na takich drogach ruskie na czolowki jezdza.



Ano tak, to rzeczywiście, ograniczenie do 80 czy ile tam dali na pewno pomoże :)

uzytkownik609

2023-06-08, 12:18
Halman jest %%%lony?
On takie debilne tytuły daje że sam nie wiem czy to analfabetą czy jakiś ruski

lysymisio6969

2023-06-08, 12:34
i wy tak naprawdę myślicie, że to prawda..??

royal86

2023-06-08, 13:04
alucard321 napisał/a:

Nie. Od ukraińskiej.



Kacapskiej nie widze, za to dosłownie każda wieść o ukrainie jakoś jest przekręcona, przeinaczona, zmyślona byśmy wielbili wielki naród ukraiński. Jakby słuchać tego gówna z frontu to ukry już dawno by władali europą i azją. Komedia, że naziści znowu na topie. Rzygam już tym uwielbieniem upaińców i płatnym trollingiem na sadolu.

panar3

2023-06-08, 13:42
Mnie się podoba. Jak w Polin były tak z 15-20 lat wstecz takie sk***iałe akcje, że pie**olone gminne kacyki kupowały fotoradary wielkości pralki żeby czesać frajerów na drogach krajowych. Złodzieje pie**olone, nie raz fałszowali tablice w power poincie doklejali etc. Kiedyś jeden mój sasiad jeżdżący TiR-em wyj***ł na pełnej pycie w taki fotoradar w jakiejś pie**olonej gminie przed Koszalinem. Był świadek, oczywiście parch ze straży gminnej, czyli podch*jaszczy jakiegoś kacyka, jak on się n ie na mamlał w Śądzie, jak się nie nazeznawał i co? I ch*j wielki sąsiadowi zrobili bi powiedział krótko: Tak, wysoki sądzie, skasowałem ten fotoradar na poboczu drogi nr..., przyznaję się...usłuszałem bowiem dziwne wibrujące dźwieki i myślałem że coś złego dzieje się z zestawem. Ale mam jeszcze do zakomunikowania informację, wg kodeksu Prawo o Ruchu Drogowym , pobocze utwardzone stanowi część drogi publicznej i nic nie powinno tam stać, a jeśli już to jest pojazd (he, he, cwaniaczki miały taki fotoradar na kółkach do ciągania za jakimś atuem Dacia z hakiem), to powinien być oznakowany, zwłaszcza jeśli wykonuje czynności kontrolne na drodze mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne. Sąd na jednej rozprawie oddalił sprawę, wpie**olił gminie mandat, a uszkodzenia TiR-a nakazał naprawić z budżetu gminy lub z ubezpieczenia. Mało tego, sąsiad mając orzeczenie prawomocne w ręku poszedł do Sądu po odszkodowanie za straty moralne, finansowe bo nie pracował w tym czasie ze względu na zatrzymanie zestawu na zasranym parkingu ... i wygrał 75000 zeta. he he

Wojtek76

2023-06-08, 15:32
[quote="panar3"]Mnie się podoba. Jak w Polin ..

masz coś z deklem, jakie polin
Polsce tłuku


Mietek7567

2023-06-08, 16:41
Brawo dla niego. My też tak powinniśmy robić.