18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego pomiarowania prędkości...

Halman • 2023-06-08, 06:52

jakiś ruski emil rau..

SirMajkel

2023-06-08, 17:23
wpadną do niego masażyści z OMONu i wymasują mu plecki palami to się uspokoi.

mynameisgod

2023-06-09, 00:34
alucard321 napisał/a:

Nie. Od ukraińskiej.



no to pewnie wiesz, że ukraińska propaganda strasznie chwali polski rząd i zachęca Polskę do wojny...

KeksimusMaximus

2023-06-09, 11:51
alucard321 napisał/a:

Nie. Od ukraińskiej.



Następny pożyteczny debil a reszta półmózgów przyklaskuje xD w Polsce jak w lesie.

Jokerd

2023-06-09, 17:35
alucard321 napisał/a:

Nie. Od ukraińskiej.



Ty, i Ci ktorzy ci piwko postawili za ten komentarz musieliście byc miękkim ch*jem robieni na smietniku.
Moze nam zaraz opowiesz, ze ruskie k***y nie atakują ukraincow, a sama wojne nazwiesz specjalna operacja wojskowa?
Nie wiem ile masz lat, ale strzelam ze jestes z pokolenia milenialsow ktorzy maja ch*ja pojecia o zyciu i historii czerwonego scierwa bo wszystko mamusia i tatus dali Ci przemielone i wyplute do zawszonej mordy. A jezeli jestes starszy a co gorsza mogles sie wychowywać w komunie to wspolczuje braku mozgu

alucard321

2023-06-11, 10:29
mynameisgod napisał/a:

no to pewnie wiesz, że ukraińska propaganda strasznie chwali polski rząd i zachęca Polskę do wojny...





KeksimusMaximus napisał/a:

Następny pożyteczny debil a reszta półmózgów przyklaskuje xD w Polsce jak w lesie.





Jokerd napisał/a:

Ty, i Ci ktorzy ci piwko postawili za ten komentarz musieliście byc miękkim ch*jem robieni na smietniku.
Moze nam zaraz opowiesz, ze ruskie k***y nie atakują ukraincow, a sama wojne nazwiesz specjalna operacja wojskowa?
Nie wiem ile masz lat, ale strzelam ze jestes z pokolenia milenialsow ktorzy maja ch*ja pojecia o zyciu i historii czerwonego scierwa bo wszystko mamusia i tatus dali Ci przemielone i wyplute do zawszonej mordy. A jezeli jestes starszy a co gorsza mogles sie wychowywać w komunie to wspolczuje braku mozgu



r*chacie już Ukrainki i adoptowaliscie ich dzieci?

Uwielbiam takich napinaczy. Jeszcze raz powtórzę, bo nie do wszystkich doleciało. W dupie mam kto tą wojnę wygrywa/przegrywa. Ukrainców tak samo jak i ruskich nie znosiłem jeszcze przed wybuchem tej wojenki. Propaganda za to, jak to propaganda, służy robieniu papki z mózgu. Nie ważne, czy rosyjska, czy ukraińska. Miej wyj***ne a będzie ci dane. A od samej ilości tego pie**olenia o tym jaki to naród ukraiński jest zajebisty i niezwyciężony już mi się zygac chce.

A co do pana Jokerda, to mam dla niego radę. Idź się leczyć człowieku.

ellsworth

2023-06-14, 21:53
panar3 napisał/a:

Mnie się podoba. Jak w Polin były tak z 15-20 lat wstecz takie sk***iałe akcje, że pie**olone gminne kacyki kupowały fotoradary wielkości pralki żeby czesać frajerów na drogach krajowych. Złodzieje pie**olone, nie raz fałszowali tablice w power poincie doklejali etc. Kiedyś jeden mój sasiad jeżdżący TiR-em wyj***ł na pełnej pycie w taki fotoradar w jakiejś pie**olonej gminie przed Koszalinem. Był świadek, oczywiście parch ze straży gminnej, czyli podch*jaszczy jakiegoś kacyka, jak on się n ie na mamlał w Śądzie, jak się nie nazeznawał i co? I ch*j wielki sąsiadowi zrobili bi powiedział krótko: Tak, wysoki sądzie, skasowałem ten fotoradar na poboczu drogi nr..., przyznaję się...usłuszałem bowiem dziwne wibrujące dźwieki i myślałem że coś złego dzieje się z zestawem. Ale mam jeszcze do zakomunikowania informację, wg kodeksu Prawo o Ruchu Drogowym , pobocze utwardzone stanowi część drogi publicznej i nic nie powinno tam stać, a jeśli już to jest pojazd (he, he, cwaniaczki miały taki fotoradar na kółkach do ciągania za jakimś atuem Dacia z hakiem), to powinien być oznakowany, zwłaszcza jeśli wykonuje czynności kontrolne na drodze mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne. Sąd na jednej rozprawie oddalił sprawę, wpie**olił gminie mandat, a uszkodzenia TiR-a nakazał naprawić z budżetu gminy lub z ubezpieczenia. Mało tego, sąsiad mając orzeczenie prawomocne w ręku poszedł do Sądu po odszkodowanie za straty moralne, finansowe bo nie pracował w tym czasie ze względu na zatrzymanie zestawu na zasranym parkingu ... i wygrał 75000 zeta. he he



Zastanawiam się czy jesteś tak głupi, że uwierzyłeś mu w tą bajkę, czy też jesteś tak głupi, że myślisz że tu ktokolwiek w nią uwierzy... innej możliwości nie ma.