18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie liczy się sprzęt. Liczą się chęci.

MichaU • 2013-02-08, 22:48
Gitara adekwatna do wykonywanej muzyki.

MichaU

2013-02-09, 18:01
Siemin napisał/a:

Piwo za Plectora. Get drunk or die trying ! A co do kolesia to jego sprzęt na pewno nie jest ch*jowy bo widzę, że popiernicza na jakimś marshallu, a na dobrym headzie nawet najbardziej gówniana gitara dobrze zabrzmi.



Na dobrym i głośno odkręconym headzie, ch*jowa gitara będzie tak sprzęgać, że nie będzie niczego słychać poza tym ch*jowym sprzęganiem.

chizhovskiy

2013-02-09, 20:04
jako tło do żarcia się o to, czyja muzyka lepsza polecam sworn enemy - we hate

SadystycznyRoman

2013-02-09, 22:44
Cytat:

Teraz to sie popisales i pokazales jaki to ty jestes yntelygentny. Wiesz co w tym wszystkim jest najwiekszym problemem? Ty! Autor wstawil taki, a nie inny material. Jak ci cos nie pasuje to przewijaj dalej i nie komentuj bo niekogo nie odchodzi twoje gowno warte zdanie. Ty za to chciales byc smieszny obrazajac ta muzyke, a jak napisalem ci(w dosc lagodny sposob), ze sam jestes ch*jowy, to ty i twoi koledzy z gimnazjum zaczeliscie mnie obrazac. Wasza postawa wyglada mniej, wiecej tak: "Dupsrep to świętość, nie obrażaj go bo Cię zabijemy. Po za tym ludzie słuchający dupsrepu są lepsi", tak wygląda wasza mentalność. A więc kolego ogarnij się i idź być p*zdą gdzie indziej.


Nie, ja się śmieje w tej chwili z Ciebie i z twojej spiny. Ja sobie kulturalnie jak większość osób z sadola robię jaja a ty tego nie rozumiesz. Po za tym zacznij używać polskich znaków. :D

stalin_za_mlodu

2013-02-12, 15:35
szoszana napisał/a:

Hejterzy chcę zobaczyć jak wy tak dajecie na wiośle. Pewnie żaden z was by sobie palcem do dupy nie trafił gdyby przyszło co do czego



a ja, jak ty popie**alasz na ku*asie. poszła myć gary bo dżentelmeni nie mogą być dżentelmenami.

Utopek

2013-04-03, 19:49
farenc napisał/a:

SadystycznyRoman, sadzac po avatarze, sluchasz dubstepu... Jeszcze masz czelnosc pajacu, obrazac jakikolwiek gatunek muzyki?



A Ty co, masz wieksze prawo do komentowania jesli sluchasz czegos innego kretynie? To, ze ktos slucha Dubstepu nie oznacza odrazu, ze jest gorszy. To jest taka sama muzyka jak i inna. Zreszta, o gustach sie nie dyskutuje, wiec troszke wiecej szacunku do innych ludzi i rzeczy ;)