18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie liczy się sprzęt. Liczą się chęci.

MichaU • 2013-02-08, 22:48
Gitara adekwatna do wykonywanej muzyki.

sobczak666

2013-02-09, 08:14
Tak czytam i mam wrażenie, że p*zdy się wam od dobrego napie**alania rozrywają :D

havik

2013-02-09, 09:56
Jakby był ktoś zainteresowany to:
1. Nile - Sacriface Unto Sebek
2. Lamb of God - Redneck
3. Plector - Alcoholic Refuge

Chezus

2013-02-09, 10:07
Gitara całkiem sympatyczna. Oprócz strata jeszcze jazz bass był z tej serii i to nie była najniższa półka jeśli chodzi o jakość Squiera, więc wykonanie niezłe, materiały przyzwoite i w sumie na tych gitarkach można pograć. Jak dla kogoś za słaby osprzęt, to zawsze może wymienić. W Stanach zapewne miała powodzenie wśród panienek próbujących założyć kapele.

Co do samego filmu, to gość całkiem niezły, a gitarę kupił dla jaj lub zabrał młodszej siostrze... Piwo leci.

mieszalniapasz

2013-02-09, 10:24
"Nie liczy się sprzęt. Liczą się chęci" - kolejny z małym ku*asem.... :)

skurwysyn666

2013-02-09, 10:54
Wy chyba nigdy k***a dubstepu prawdziwego nie slyszeliscie, to co robi Skrillex, albo inne zj***ne remixy innych zj***nych utworow to cos w stylu dubstepu ale to nie dubstep k***a, raczej Brostep. Jezeli chcecie prawdziwy dubstep to polecam Benga, Scream, oni stworzyli dubstep i zamknac pyski jaki to dubstep ch*jowy, gdyz nigdy prawdziwego nie slyszeliscie k***a.

MichaU

2013-02-09, 11:41
sk***ysyn666 napisał/a:

Wy chyba nigdy k***a dubstepu prawdziwego nie slyszeliscie, to co robi Skrillex, albo inne zj***ne remixy innych zj***nych utworow to cos w stylu dubstepu ale to nie dubstep k***a, raczej Brostep. Jezeli chcecie prawdziwy dubstep to polecam Benga, Scream, oni stworzyli dubstep i zamknac pyski jaki to dubstep ch*jowy, gdyz nigdy prawdziwego nie slyszeliscie k***a.



Dubstep jest ch*jowy, pozdrawiam :*

SadystycznyRoman

2013-02-09, 13:49
farenc, nie imponujesz inteligencją, ja tylko zadałem pytanie a Ty od razu spinasz, zresztą jak każde metalowe ścierwo. Metal to gówno nie dla tego że jest ch*jowy tylko przez ludzi którzy go słuchają, właśnie takich jak Ty - "Metal to świętość, nie obrażaj go bo Cię zabijemy. Po za tym ludzie słuchający metalu są lepsi", tak wygląda wasza mentalność. A więc kolego ogarnij się i idź być p*zdą gdzie indziej.

MichaU

2013-02-09, 14:04
SadystycznyRoman napisał/a:

farenc, nie imponujesz inteligencją, ja tylko zadałem pytanie a Ty od razu spinasz, zresztą jak każde metalowe ścierwo. Metal to gówno nie dla tego że jest ch*jowy tylko przez ludzi którzy go słuchają, właśnie takich jak Ty - "Metal to świętość, nie obrażaj go bo Cię zabijemy. Po za tym ludzie słuchający metalu są lepsi", tak wygląda wasza mentalność. A więc kolego ogarnij się i idź być p*zdą gdzie indziej.



Ja słucham metalu (nie każdego, bo niektóry to niestety zwykłe hałaśliwe gówno), a nigdy w życiu nie spinałem dupy o takie rzeczy, więc nie uogólniaj.

anymorez

2013-02-09, 14:44
SadystycznyRoman to że Ci ktoś uwagę zwróci to znaczy że spina?


zaraz będzie spina o spine spiny

chujciwcycki

2013-02-09, 15:21
Nie podchodzi mi takie nak***ianie i darcie ryja. Jezu Chryste jak to może komuś się podobać, to już wolę dub jeby.

RofB

2013-02-09, 15:25
Hah widze, że teraz większość społeczności sadola to brudasy ;DDD i tak Was lubie za te wasze spiny muzycznogatunkowe przynajmniej można się pośmiać ;pp

WinterWolf

2013-02-09, 16:11
Napisze wam tak. wszystkim ch*je w dupy bo sie spinacie o cos o co nie powinniscie. o gustach muzycznych i kobiecych sie NIE DYSKUTUJE. to nie ma sensu. dziekuje

Darkstep

2013-02-09, 17:22
Fajnie nak***ia :)

Siemin

2013-02-09, 17:52
Piwo za Plectora. Get drunk or die trying ! A co do kolesia to jego sprzęt na pewno nie jest ch*jowy bo widzę, że popiernicza na jakimś marshallu, a na dobrym headzie nawet najbardziej gówniana gitara dobrze zabrzmi.