18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie igraj z Gangesem bo wessie Cię w swój odmęt

fantastico • 2017-06-27, 02:31
Czynienie kąpieli w mętnych wodach Gangesu jest wstępem do tragedii gdyż zwodniczy spokój wód i brawura niedoszłego topielca daje wynik utonięcia gdyż go porwało, wciągnęło i utopiło.


piotrekt1976

2017-06-28, 00:16
jaka trzeba byc sp***olina umyslowa zeby na wlasne zyczenie wskakiwac do jednej z najbrudniejszych rzek na swiecie. W ch*j resztek rozkladajacych sie trupow ludzi i zwierzat, praktycznie kazdy dostepny dla ludzkosci pestycyd i miliard innych chemicznych gowien wywalanych bezposrednio do tej rzeki przez farbiarnie , pralnie etc..
k***a serio ? - to juz chyba lepie pie**olic afrykanska dz**ke zarazaona HIV bez gumy po pijaku, wieksze szane na pozostanie zdrowym po takiej " sesji"
k***a , ja pie**ole

~Velture

2017-06-28, 09:10
piotrekt1976 napisał/a:

jaka trzeba byc sp***olina umyslowa zeby na wlasne zyczenie wskakiwac do jednej z najbrudniejszych rzek na swiecie. W ch*j resztek rozkladajacych sie trupow ludzi i zwierzat, praktycznie kazdy dostepny dla ludzkosci pestycyd i miliard innych chemicznych gowien wywalanych bezposrednio do tej rzeki przez farbiarnie , pralnie etc..
k***a serio ? - to juz chyba lepie pie**olic afrykanska dz**ke zarazaona HIV bez gumy po pijaku, wieksze szane na pozostanie zdrowym po takiej " sesji"
k***a , ja pie**ole


Nie denerwuj się Andrzeju

leonfun

2017-06-28, 11:48
Kamerzysta ma teraz klapki gratis :D

szpidi

2017-06-28, 12:24
"a weź się idź utop" i to zrobił :)