18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie dyskutuj z policjantem

Flodzia • 2022-12-29, 08:24


Szybki niczym ninja :karate:

MrFalken

2022-12-30, 11:11
radek225 napisał/a:

I z tym nagraniem ustawiłbym się do końca życia, a pies w zębach jak to pies przynosiłby mi zakupy oraz browary. Gość przyjął w mowie ciała pozycję otwartą, czyli odwiódł ramiona od ciała pokazując przy tym wewnętrzne strony dłoni dając milicjantowi do zrozumienia, że nic nie ukrywa. Do tego widać, że jest spokojny, nie rzuca się. A milicjant jak to milicjant - musiał przypie**olić by się rozładować, bo w domu ma już pewnie niebieską kartę założoną. Jeszcze sam do niego podszedł. Wiele razy powtarzałem tutaj, że dobrze, że jest policja, ale widać, że nie tylko u nas zdarzają się k***y plamiące policyjny mundur. Do sądu idź chłopie z tym nagraniem i zgnoj tam ch*ja, który bez żadnej podstawy uderzył Cię w twarz.



niby tak, ale komentowanie wycinka sytuacji nie ma kompletnie sensu. Dla tego co widać masz rację. Ale to co widać, to tylko część tego, co się tam odj***ło - to pewne.

The_Generat

2022-12-30, 11:29
powinno być jak w Brazylii, komenda, nie słucha się to kula w łeb i dodatkowo za przekroczenie uprawnień też kula w łeb i nagle wszyscy byliby mili i uśmiechnięci

takie proste rozwiązanie

PękniętySłoik

2022-12-30, 17:13
radek225 napisał/a:

I z tym nagraniem ustawiłbym się do końca życia, a pies w zębach jak to pies przynosiłby mi zakupy oraz browary. Gość przyjął w mowie ciała pozycję otwartą, czyli odwiódł ramiona od ciała pokazując przy tym wewnętrzne strony dłoni dając milicjantowi do zrozumienia, że nic nie ukrywa. Do tego widać, że jest spokojny, nie rzuca się. A milicjant jak to milicjant - musiał przypie**olić by się rozładować, bo w domu ma już pewnie niebieską kartę założoną. Jeszcze sam do niego podszedł. Wiele razy powtarzałem tutaj, że dobrze, że jest policja, ale widać, że nie tylko u nas zdarzają się k***y plamiące policyjny mundur. Do sądu idź chłopie z tym nagraniem i zgnoj tam ch*ja, który bez żadnej podstawy uderzył Cię w twarz.



Gówno byś mu zrobił. Dostałby naganę i tyle. Jedyne co na tych sk***ysynów działa, to zemsta. W wołominie ze 20lat temu był taki cwaniaczek. Skończyło się na tym, że ch*joza się ukrywała więc połamali nogi jego żonie. Pana na drugi dzień już tutaj nie było. Tak jak jeden z kolegów wyżej, nie twierdzę, że policja jest niepotrzebna. Ale w naszym kraju po sprawiedlość często trzeba sięgać samemu. Prawo jest dla szarych ludzi, żeby się nie wybili za wysoko.

Córka_Spawacza

2023-01-03, 19:36
radek225 napisał/a:

I z tym nagraniem ustawiłbym się do końca życia, a pies w zębach jak to pies przynosiłby mi zakupy oraz browary. Gość przyjął w mowie ciała pozycję otwartą, czyli odwiódł ramiona od ciała pokazując przy tym wewnętrzne strony dłoni dając milicjantowi do zrozumienia, że nic nie ukrywa. Do tego widać, że jest spokojny, nie rzuca się. A milicjant jak to milicjant - musiał przypie**olić by się rozładować, bo w domu ma już pewnie niebieską kartę założoną. Jeszcze sam do niego podszedł. Wiele razy powtarzałem tutaj, że dobrze, że jest policja, ale widać, że nie tylko u nas zdarzają się k***y plamiące policyjny mundur. Do sądu idź chłopie z tym nagraniem i zgnoj tam ch*ja, który bez żadnej podstawy uderzył Cię w twarz.



Bardzo dobre spostrzeżenia względem ofiary. Mowa ciała to podstawa. Super komentarz,!