18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie dyskutuj z policjantem

Flodzia • 2022-12-29, 08:24


Szybki niczym ninja :karate:

radek225

2022-12-29, 09:20
I z tym nagraniem ustawiłbym się do końca życia, a pies w zębach jak to pies przynosiłby mi zakupy oraz browary. Gość przyjął w mowie ciała pozycję otwartą, czyli odwiódł ramiona od ciała pokazując przy tym wewnętrzne strony dłoni dając milicjantowi do zrozumienia, że nic nie ukrywa. Do tego widać, że jest spokojny, nie rzuca się. A milicjant jak to milicjant - musiał przypie**olić by się rozładować, bo w domu ma już pewnie niebieską kartę założoną. Jeszcze sam do niego podszedł. Wiele razy powtarzałem tutaj, że dobrze, że jest policja, ale widać, że nie tylko u nas zdarzają się k***y plamiące policyjny mundur. Do sądu idź chłopie z tym nagraniem i zgnoj tam ch*ja, który bez żadnej podstawy uderzył Cię w twarz.

alojz

2022-12-29, 09:30
Mi kiedyś milicja naj***ła pałami tak, że wytrzeźwiałem momentalnie, a po gorączce i grypie - namolny kumpel wyciągnął mnie na wóde - śladu nie było, więc metodą dedukcji doszedłem do wniosku, że pałowanie ma walory lecznicze, prozdrowotne i w sanatoriach powinny być organizowane "ścieżki zdrowia" , a organizować je powinni emerytowani funkcjonariusze służb siłowych. Jeśliby kto był chętny, to za niewielka opłatą mogę taką terapię zaaplikować, zaś flodzi prócz solidnego wpie**olu wyliże szpare.

smc

2022-12-29, 10:37
Zrozumiałem tylko, że lubisz pały kolegów...

Zresztą Flodzia to facet więc... Hmm

vladok

2022-12-29, 11:01
Proszę się odsunąć, proszę nie nagrywać! Będziemy teraz napie**alać pana, tzn. odpierać jego aktywny atak.

Flodzia

2022-12-29, 11:03
smc napisał/a:

Zrozumiałem tylko, że lubisz pały kolegów...
Zresztą Flodzia to facet więc... Hmm





smc napisał/a:

Zrozumiałem





smc napisał/a:

Zrozumiałem





Ty się najpierw zajmij swoją płcią bo jak widać masz z tym problemy. :trzesieee:

Nie dziwi mnie, że wszystko kojarzy się tobie z pałami kolegów więc idź być tęczowym zjebem lgbt gdzie indziej. :badyl:

Baronessa

2022-12-29, 11:23
radek225 napisał/a:

I z tym nagraniem ustawiłbym się do końca życia, a pies w zębach jak to pies przynosiłby mi zakupy oraz browary.



Wstawaj Seba, zesrałeś się...

buer2008

2022-12-29, 11:33
Policjanci nie tylko w Polsce, zrobili sie strasznie nerwowi, od kiedy mogą nosić maski na służbie.

kruszymordziec

2022-12-29, 12:04
j***na policyjna szmata, jeden grzeczny biały to go bije, murzyna i innego ciapatego to się boi że gówno burza się rozkręci... Aaa tfu...

Heliar

2022-12-29, 12:32
radek225,

Kogo obchodzi mowa ciała, nie wykonywał poleceń, to użyto środków przymusu bezpośredniego. Nie jest to baśniowy stwór, ani ciapaty, policjantowi co najwyżej urlop tygodniowy dadzą.

kiper19

2022-12-29, 13:59
radek225 napisał/a:

I z tym nagraniem ustawiłbym się do końca życia, a pies w zębach jak to pies przynosiłby mi zakupy oraz browary. Gość przyjął w mowie ciała pozycję otwartą, czyli odwiódł ramiona od ciała pokazując przy tym wewnętrzne strony dłoni dając milicjantowi do zrozumienia, że nic nie ukrywa. Do tego widać, że jest spokojny, nie rzuca się. A milicjant jak to milicjant - musiał przypie**olić by się rozładować, bo w domu ma już pewnie niebieską kartę założoną. Jeszcze sam do niego podszedł. Wiele razy powtarzałem tutaj, że dobrze, że jest policja, ale widać, że nie tylko u nas zdarzają się k***y plamiące policyjny mundur. Do sądu idź chłopie z tym nagraniem i zgnoj tam ch*ja, który bez żadnej podstawy uderzył Cię w twarz.



Jest coś w tym prawdy, znajomy ofiara klasowa z technikum poszedł za psa. Taki chojraczek co to nie on. Ostatnio wj***li mu niebieską kartę. Teraz chodzi jak kundelek z podkulonym ogonem.

bishfinger

2022-12-29, 15:25
brak ci ambicji
idź do policji

mariusz3pl

2022-12-29, 17:13
radek225 napisał/a:

I z tym nagraniem ustawiłbym się do końca życia, a pies w zębach jak to pies przynosiłby mi zakupy oraz browary...



U nich (Hiszpania)? Wątpię... Na zachodzie kolorowi, ciapaci, lpg i ekoterroryści są uprzywilejowani. Białych natomiast napie**alają jak chcą. Było sporo nagrań z Francji chyba akcja żółte kamizelki, tłukli ich na całego.

chico35

2022-12-29, 19:06
radek225 napisał/a:

I z tym nagraniem ustawiłbym się do końca życia, a pies w zębach jak to pies przynosiłby mi zakupy oraz browary. Gość przyjął w mowie ciała pozycję otwartą, czyli odwiódł ramiona od ciała pokazując przy tym wewnętrzne strony dłoni dając milicjantowi do zrozumienia, że nic nie ukrywa. Do tego widać, że jest spokojny, nie rzuca się. A milicjant jak to milicjant - musiał przypie**olić by się rozładować, bo w domu ma już pewnie niebieską kartę założoną. Jeszcze sam do niego podszedł. Wiele razy powtarzałem tutaj, że dobrze, że jest policja, ale widać, że nie tylko u nas zdarzają się k***y plamiące policyjny mundur. Do sądu idź chłopie z tym nagraniem i zgnoj tam ch*ja, który bez żadnej podstawy uderzył Cię w twarz.



gówno byś zrobił i tak preczyta twój wpis i pójdzie do sądu
co za debil