18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nie do końca przejebany zasiłek

GKC • 2016-01-05, 19:18
W Olsztynie (takie miasto na Warmii, które mało kogo obchodzi. Jest, bo jest) niepełnosprawny i niepełnosprytny facet złożył wniosek do GOPS-u o zasiłek w wysokości 300zł na r*chańsko.
Na jego nieszczęście argumentacja w stylu "j***ć mi się chce" nie pomogła na wiele, być może przez to, że kierownikiem tej instytucji jest jego żona.
Po więcej informacji odsyłam do źródła ;)
spoiler

KingOfDarkness

2016-01-07, 11:17
To był przekaz podprogowy do żony :D Albo w końcu dasz dupy albo dawaj 3 stówy to sam sobie ogarnę ;)

naitsyrk

2016-01-07, 11:19
k***a, a ja się do tego miasta z Krakowa przeprowadziłem...

SzczeryDoBolu

2016-01-07, 11:40
Zona a była żona to kurewsko duża różnica ;)

miskolargol

2016-01-07, 11:48
jesli chodzi o stan drog to dziursztyn,a nie olsztyn

PannaEluveitie

2016-01-07, 14:32
Murgen napisał/a:

Swoją drogą to czy przypadkiem nie mieli tego wprowadzać w Holandii albo gdzieś?
W części krajów UE już funkcjonują seksualne asystentki dla niepełnosprawnych.
Jest to nawet w części finansowane z budżetu :)



Zanim podjęłam się obecnej pracy krótko (praktyki i zastępstwo) pracowałam na WTZ z niepełnosprawnymi umysłowo osobami dorosłymi.
Na samym początku zostałam ostrzeżona nieoficjalnie przez jedną ze starszych koleżanek żebym pamiętała o stanowczym ucinaniu prób fizycznego kontaktu ze strony podopiecznych i jak najskromniejszym ubiorze.

Fizjologicznie upośledzeni faceci są często "normalni". Z rozwiniętym popędem seksualnym, normalnym poziomem testosteronu,często to mężczyźni potężni i masywni. Tyle, że ze samokontrolą pięciolatka.

Potrzeby seksualne to jedne z najbardziej podstawowych potrzeb człowiek. Biologia. Na przestrzeni kilku lat kilkukrotnie zetknęłam się z opisami przypadków przemocy seksualnej we wykonaniu umysłowo niepełnosprawnego mężczyzny wobec opiekunek, rodziny, innych podopiecznych i pacjentów ośrodków.

Zapewnienie tym ludziom bezpiecznego dla nich samych i ich środowiska uwolnienia seksualnego napięcia i skrupulatna kontrola popędu wcale nie jest niedorzecznym pomysłem.

Chociaż na mój gust delikwent opisany w temacie jednak był zbyt cwany żeby się załapać.. :lol:

Bartas1992PL

2016-01-07, 20:47
Olsztyn miasto pękających szyn i stojących tramwai ;)

altus140

2016-01-07, 23:10
Cytat:

mówisz o stolicy województwa, w którym mieszkam, możesz się pożegnać z piwami ode mnie. Żartowałam, strasznie zj***ni ludzie tu mieszkają :)



Na Śląsku nie byłaś