18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie chcesz pić wódki z homoseksualnym żydem?

Fryderyk1956 • 2014-01-29, 17:39
Nie chcesz pić wódki z homoseksualnym żydem? A więc jesteś homofobicznym antysemitą!

W mediach larum, bo Michał Piróg dostał w oko butelką domagając się polania mu wódki. Sprawa równie głośna co i tajemnicza jak niedawna sprawa Kuby Wojewódzkiego, który miał zostać oblany żrącą substancją przez nieznanego napastnika, a jak twierdzą złośliwcy oblany został gorącą czekoladą z automatu przez zazdrosnego kochanka.

Nie wiadomo, czy Michał Piróg zgłosił sprawę na policję. Nie wiadomo czy domniemany napastnik został zatrzymamy i przesłuchany. Nie wiadomo jak wyglądało zdarzenie w oczach domniemanego napastnika. ALE szum jest. Sprawa Wojewódzkiego okazała się kpiną. Czy podobnie będzie z aferą pirogową?

Czyż koleś, który chwali się podbitym okiem zdobytym w boju o wódkę nie jest zabawny?

Czy Michał Piróg nie wie, że nie należy brać udziału w libacjach alkoholowych z szemranym towarzystwem?












Macias17

2014-01-29, 21:11
Przez chiwlę pomyślałem że to ten z pyta.pl

Kuj0n

2014-01-29, 21:15
gdyby nie ten temat to nigdy nie dowiedzialbym sie ze ten pedalek dostal w ryj ;D

kidi1

2014-01-29, 21:19
Niech się cieszy ma drugie "kakaowe oko" :)

km...........21

2014-01-29, 21:27
Pedalisko dostało - nic tylko ryj radować

Poncho

2014-01-29, 21:44
Według tego co napisał to poszło o to że ktoś w barze rzucił hasło że żydom nie wolno pić wódki. Kiedy on wyraził sprzeciw dostał butelką w oko.
Homoseksualizm to zaraza tego świata, ale tym razem poszło o religię. Niestety jest on żydem i w polsce nie ma lekko. Nie znam goscia (całe szczęście) ale według mnie jego religia to nic innego jak jego rodzinna tradycja za którą stanął w tym barze i dostał wpie**ol. Moim zdaniem tak nie powinno być. Człowiek to człowiek i to nie jego wina że urodził się żydem. Co innego że jest pedałem i za pedalstwo mu się należało. :D Nie mniej uważam tego za coś czym warto się podniecać. Dostał od jakiegoś ułoma który się naj***ł i chciał zostać bohaterem wieczoru.

las84500

2014-01-29, 22:16
Up - chodził do mojej klasy w podstawówce taki jeden wykręcony koleś. Długie włosy, błyszczące legginsy - taki prototyp gender z pierwszej połowy lat 90. Czasem się z niego wszyscy nabijaliśmy i wyzywaliśmy od żydów bo nie chodził jako jedyny na religię, ale zasadniczo koleś choć ekscentryczny to nie był głupi i żarty nie miały charakteru prześladowczego. Miał wykręconych rodziców a zwłaszcza matkę. Po podstawówce nasze drogi się rozeszły, potem spotkałem paru jego znajomych z ulicy. Coś przebąkiwali o tym, że udaje się w szeroko pojęte miejsca zgrupowań żydowskich. Później się dowiedziałem, że choć jego rodzice byli żydami to jednak, że tak powiem - niepraktykującymi, ale zostawili mu wolną wolę w kwestii jego poznawania przeszłości. A on tak poznawał swoją przeszłość, że aż wstąpił do Jesziwy, zapuścił pejsy, zaczął latać w jarmułce, udzielać się po świecie na różnych żydowskich zlotach czy to w Izraelu, czy to w Nowym Jorku. A wisienką na torcie były fotki na jego blogu, gdzie z M16 (lub jego atrapą, choć Izrael ma obowiązkowy pobór) wymachiwał przed flagą Autonomii Palestyńskiej. Tyle w kwestii nie wybierania swojego pochodzenia, zwłaszcza patrząc przez pryzmat jego rodziców.

amwwm

2014-01-29, 22:16

The_Generat

2014-01-29, 22:24
prawda jest taka, że sam sobie robił loda i ktoś go w dupę kopnął... na pewno to był antysemita homofob

teken

2014-01-29, 23:19
Kto to jest michał piróg ?

protos

2014-01-29, 23:24
Ja tam wole ruskie a nie z nadzieniem

wlochi

2014-01-29, 23:46
kto to jest k***a michał piróg?

Groszek21

2014-01-30, 02:14
j***ć dziada. Tyle w tym temacie.

dashadow

2014-01-30, 08:48
kto to k***a jest?

qwachu

2014-01-30, 10:39
Ponawiam pytanie @wlochi:

Cytat:

kto to jest k***a michał piróg?



Może jednak włączyć ten TV i nastawić TVN? Tyle świata mnie omija...