18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie chcemy pani zrobić krzywdy

McQurwa • 2020-11-15, 20:41
polska policja jest bardzo delikatna na służbie






pro_avenger

2020-11-15, 20:48
Jak pani zmieni torbę na bardziej damską to przejdzie.

enek

2020-11-15, 20:48
strach lodówkę otworzyć,,bo tam już tvn czeka

mygyry

2020-11-15, 21:01
Mnie fascynuje że ludziom chce się łazić i wk***iać innych, "walczyć" o jakieś ideologiczne gówna, k***a mi po dniu pracy śmieci się nie chce iść wyj***ć a weekendu doczekać się nie mogę a oni całe dnie na to poświęcają

luja27

2020-11-15, 21:15
Gówniana milicja gównego pisu i tej szmaty jarka :!: kot z wami szmaty ormo :!:

mygyry

2020-11-15, 21:17
luja27 napisał/a:

Gówniana milicja gównego pisu i tej szmaty jarka kot z wami szmaty ormo



O komuś tu zdrowo odj***ło, 20 lat w rządzie jest to samo a ty widzisz tylko pompowany przekaz jednej ze stron, krótka pamięć wyborców jest w tym kraju niezmienna.

Noside

2020-11-15, 21:21
Stare baby j***ć prądem. Teraz nagle wszyscy ponad prawem, dotknąć nie wolno.

swampman

2020-11-15, 21:26
mygyry napisał/a:

O komuś tu zdrowo odj***ło, 20 lat w rządzie jest to samo a ty widzisz tylko pompowany przekaz jednej ze stron, krótka pamięć wyborców jest w tym kraju niezmienna.



i na dodatek przez takie cos karuzela sp***olenia bedzie sie krecic dalej bo przeciez wybieraja mniejsze zlo i znowu wygra j***na platforma...
pie**olony polityczny syndrom sztokholmski i idioci glosujacy na zmiane tylko na 2 partie czekajac az im sie uleje na ta tyle zeby zagleosowac na poprzendiego oprawce.

takim sposobem mamy system "dwupartyjny" w polsce
+ co wybory pojawia sie jakis kukiz palikot czy nowoczesna
nooo i psl ktory jest koalicjantem kazdego umozliwiajac wiekszosc


Rebeliant

2020-11-15, 21:28
Jak się jest starą babą, to już wszystko wolno? Prawo jest równe dla każdego, powinno być. Takim k***om się wydaje, że prawo jest tylko wtedy dobre, jak po ich stronie.

Poza tym to była jawna prowokacja i policja zrobiła co należy > upilnowała porządku w przestrzeni publicznej.

A tak przy okazji, to założę się, że ta stara prukwa głosując w wyborach w trakcie swego nędznego życia sp***oliła nam swoimi głosami życie w Polsce, wielokrotnie, głosując na k***y typu SLD/PO/PSL/PiS naprzemiennie lub stale. I dlatego j***ć tę babę prądem aż zdechnie!

asiorrr

2020-11-15, 21:36
Nie wiem o co chodzi grzecznie babę wsadzają, lamusy zawsze znajdą pretekst do krytykowania policji

mygyry

2020-11-15, 21:37
swampman napisał/a:

i na dodatek przez takie cos karuzela sp***olenia bedzie sie krecic dalej bo przeciez wybieraja mniejsze zlo i znowu wygra j***na platforma...
pie**olony polityczny syndrom sztokholmski i idioci glosujacy na zmiane tylko na 2 partie czekajac az im sie uleje na ta tyle zeby zagleosowac na poprzendiego oprawce.
takim sposobem mamy system "dwupartyjny" w polsce
+ co wybory pojawia sie jakis kukiz palikot czy nowoczesna
nooo i psl ktory jest koalicjantem kazdego umozliwiajac wiekszosc



Ale co najbardziej rozpie**ala, wchodzi taki, Kukiz, Nowoczesna czy tym podobne z kilkunastoma % w wyborach, udaje się im to dlatego, że mówią o ekonomii rekonstrukcji systemu, rozwoju to sporo ludzi chce takiej partia a jak już wejdzie to mamy festiwal sp***olenia, już nie to z czym szli do wyborów tylko kościół, pedały, imigranci, gender i sama ideologiczna ch*jnia, podczas, gdy ludzie głosowało na nich właśnie dlatego, że się tym szajsem mieli nie babrać a potem równia pochyła w sondażach, wewnętrzne kłótnie, posłowie przechodzą do PO lub PIS i partia ma poparcie poniżej 2% no k***a mać, nawet głosując na coś nowego kończymy na 2 partiach, pie**olę nie chodzę już na wybory.

Mietek7567

2020-11-15, 21:43
Szkoda ,że na Marszu Niepodległości nie było "pan mnie nie dotyka" tylko od razu gleba ,gaz ,kule gumowe.

TRQPL

2020-11-15, 21:44
Lewica rzuca chleb starym babom.

czarny83

2020-11-15, 21:46
mygyry napisał/a:

Mnie fascynuje że ludziom chce się łazić i wk***iać innych, "walczyć" o jakieś ideologiczne gówna, k***a mi po dniu pracy śmieci się nie chce iść wyj***ć a weekendu doczekać się nie mogę a oni całe dnie na to poświęcają



Wydaje mi się że większość z nich utrzymuje się z tego łażenia i wk***iania innych. Zaraz babcia zrzutę zrobi na necie, niby że na adwokata, koszty tam jakieś na leki i będzie na nowe mieszkanie ...

swampman

2020-11-15, 21:48
mygyry napisał/a:

Ale co najbardziej rozpie**ala, wchodzi taki, Kukiz, Nowoczesna czy tym podobne z kilkunastoma % w wyborach, udaje się im to dlatego, że mówią o ekonomii rekonstrukcji systemu, rozwoju to sporo ludzi chce takiej partia a jak już wejdzie to mamy festiwal sp***olenia, już nie to z czym szli do wyborów tylko kościół, pedały, imigranci, gender i sama ideologiczna ch*jnia, podczas, gdy ludzie głosowało na nich właśnie dlatego, że się tym szajsem mieli nie babrać a potem równia pochyła w sondażach, wewnętrzne kłótnie, posłowie przechodzą do PO lub PIS i partia ma poparcie poniżej 2% no k***a mać, nawet głosując na coś nowego kończymy na 2 partiach, pie**olę nie chodzę już na wybory.



ja chodze.
skreslam kilku, łacznie z kartka.

mysle ze teraz trzeba bedzie rozegrac to tak zeby ludzi zachecac zeby nie szli. jesli wybory uzna sie za wazne przy rekordowo niskiej frekwencji to ludzie powinni wyjsc na ulice. to jest moje zdanie.
50prc w ogole nie chodzi na wybory i nie dziwie im sie a z tych 50prc pozostalych 30prc glosuje na pis.

teraz pojawil sie holownia. wlasnie tego potrzeba nam w polsce k***a. nie specjalistow tylko dziennikarzyny z krzyzem w pysku albo politykow.
zeby bylo malo to podrzedny dziennikarzyna... zakulisowiec z mam talent