18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie chcemy pani zrobić krzywdy

McQurwa • 2020-11-15, 20:41
polska policja jest bardzo delikatna na służbie






swampman

2020-11-16, 00:08
mygyry napisał/a:

, to wymień mi jedna partię, na którą możesz zagłosować mając pewność, że w ciągu następnego roku lub dwóch połowa posłów nie przejdzie do pis lub pp, bo mamy to regularnie, ewentualnie zostanie ich koalicjantem, który będzie siedział cicho za kilka stołków.



wiecej logicznych informacji uzyskasz rozmawiajac z obcietym paznokciem niz z nim
poczytaj sobie jego wysrywy w postach to ci zakola pojda na potylice

Justynka99

2020-11-16, 00:14
ante_up napisał/a:

Nie rozumiem gdzie jest w tym konkretnym przypadku problem.
Obywatel ma obowiązek wykonywać polecenia policjanta. Stare baby również obowiązuje prawo.



Policjant może działać tylko w granicach prawa. Nie może podejmować czynności ze względu na "widzi mi się". W tym przypadku podjęcie jakiejkolwiek interwencji jest zupełnie nieuzasadnione i jest przekroczeniem uprawnień policjanta (chyba, że wcześniej zdarzyło się coś, czego nie było na filmie).

Olisadebe

2020-11-16, 04:23
Od 20 lat politycy przesuwają granice,łamiąc konstytucję.Już L.Miller powinien siedzieć za więzienia CIA.Pozwoliliśmy zrobić z prawa k***ę,a nawet nikt nas nie zaatakował.Wojna w Iraku była nielegalna,bo Francja zgłosiła veto w ONZ mając dane wywiadowcze od Niemiec.Polacy poszli wprowadzać tam demokrację i w porządku,ale własne prawo i ziemię to powinniśmy szanować.Właśnie przez taką bierność mamy co teraz mamy,że politycy nawet nie kryją się już z złodziejstwem.Mamy chłopstwo-pańszczyźniane na własne życzenie,bydło i ich panów z brakami intelektualnym,.

notak

2020-11-16, 06:14
a mogli tak
sadistic.pl/nietykalny-vt528887.htm

bishfinger

2020-11-16, 07:32
mnie po raz kolejna zaskakuje totalna niemoc policji wobec lewactwa nie tylko w Polsce ale na całym świecie, jakby rolnik, w podobnym wieku taki numer wywinął to by mu całą butle gazu wylali na pysk, ale tutaj pani ma tęczową torbę to ją jeszcze wnoszą do radiowozu

Justynka99

2020-11-16, 08:05
@chlusniembousniem

Jeżeli to nagranie z tego samego zdarzenia, to babcia ma rację. Policjant nie był w stanie podać podstawy prawnej interwencji. Nie określił o jakie to wykroczenie ta pani jest podejrzana, a w związku z tym to przekroczenie uprawnień przez policjantów.

Husarz12

2020-11-16, 08:38
mygyry napisał/a:

Mnie fascynuje że ludziom chce się łazić i wk***iać innych, "walczyć" o jakieś ideologiczne gówna, k***a mi po dniu pracy śmieci się nie chce iść wyj***ć a weekendu doczekać się nie mogę a oni całe dnie na to poświęcają



Właśnie dlatego mamy w PL taką ch*jnię jaką mamy.

Exclip

2020-11-16, 09:01
Do utylizacji stara p*zda

goldie01

2020-11-16, 09:09
mygyry napisał/a:

Mnie fascynuje że ludziom chce się łazić i wk***iać innych, "walczyć" o jakieś ideologiczne gówna, k***a mi po dniu pracy śmieci się nie chce iść wyj***ć a weekendu doczekać się nie mogę a oni całe dnie na to poświęcają



Świete słowa, człowieku

danglan

2020-11-16, 09:58
mygyry napisał/a:

Mnie fascynuje że ludziom chce się łazić i wk***iać innych, "walczyć" o jakieś ideologiczne gówna, k***a mi po dniu pracy śmieci się nie chce iść wyj***ć a weekendu doczekać się nie mogę a oni całe dnie na to poświęcają



Bo to lewica i lewactwo j***ne nieroby.

koteros

2020-11-16, 10:22
Mikrofon lampucera ma profesjonalnie zamontowany! Tvn to fachowcy

TRQPL

2020-11-16, 11:55
Gadozer napisał/a:

Problemem jest to że ludzie nie potrafią się zjednoczyć i iść pod jednym sztandarem... A przecież wszyscy chcemy tego samego godnie żyć,pracować za przyzwoite pieniądze... Zamiast tego naskakujemy na siebie.. jedni za PiS drudzy za PO
Różnicy nie ma prawie wcale... LGBTQ i inne twory sztuczne.. To wszystko na pokaz żeby nas skłócić.



" gdzie dwóch polaków się spotka tam w trzy strony się rozejdą"
Nie potrafimy się dogadać między sobą i dlatego mamy polskie bagienko.

ire09

2020-11-16, 12:10
Poprawiłem


Marcin360360

2020-11-16, 13:44
mygyry napisał/a:

Mnie fascynuje że ludziom chce się łazić i wk***iać innych, "walczyć" o jakieś ideologiczne gówna, k***a mi po dniu pracy śmieci się nie chce iść wyj***ć a weekendu doczekać się nie mogę a oni całe dnie na to poświęcają


Bo tam jest lewicowe oplacane bydlo,rodziny polityków z opozycji i julki co do szkoly nie muszą chodzić to wychodzą na piwko z kolegami. Tak to juz dzisiaj wyglada ze co drugi komentarz jest pisany za pieniadze. Wejdź na olx praca i zobacz jak nawet wp.pl szuka ludzi do pisania komentarzy.