18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie było żadnego multi-kulti, tylko szablą się problem rozwi

LICH0 • 2013-06-28, 17:53
Jako, że za niedługo będziemy mieli 330 rocznice Odsieczy Wiedeńskiej zapraszam do wysłuchania fragmentu wykładu Stanisława Michalkiewicza.

jak ktoś zainteresowany do odsyłam do całości
/watch?v=ZQkLE7B50pQ



Pater patriae

2013-06-28, 18:07
I teraz zagwozdka dla administracji. Wj***ć do:
-polityki? No kurcze, ale Michalkiewicz ani politykiem nie jest, ani tutaj o polityce nie mówi.
-religii? Już prędzej, ale to też nie jest jakoś konkretnie o tym, już niektóre materiały +500 piw bardziej pod to podpadają.
-historii? jest mowa o odsieczy wiedeńskiej, ale bez przesady..

Dla Michalkiewicza musicie stworzyć nowy dział chyba :krejzi: , albo pozwolić użytkownikom decydować, co chcą widzieć na głównej, a nie wypie**alać temat do sucharów kiedy ten ma już ponad 40 piw :-P .

LICH0

2013-06-28, 18:10
Pater patriae napisał/a:

I teraz zagwozdka dla administracji. Wj***ć do:
-polityki? No kurcze, ale Michalkiewicz ani politykiem nie jest, ani tutaj o polityce nie mówi.
-religii? Już prędzej, ale to też nie jest jakoś konkretnie o tym, już niektóre materiały +500 piw bardziej pod to podpadają.
-historii? jest mowa o odsieczy wiedeńskiej, ale bez przesady..

Dla Michalkiewicza musicie stworzyć nowy dział chyba :krejzi: , albo pozwolić użytkownikom decydować, co chcą widzieć na głównej, a nie wypie**alać temat do sucharów kiedy ten ma już ponad 40 piw :-P .



Tytuł całego wykładu:
Źródła dobrobytu i nędzy
:)

Jad Kiełbasiany

2013-06-28, 18:22
Za pana Michalkiewicza zawsze piwko! :> Oglądałem dzisiaj jego starcie z Rozenkiem od palikmiota w jakimś tam szmaciarskim programie na polsacie. Jego wypowiedzi zawsze trzymają najwyższy poziom, czasem mam wręcz wrażenie, że zbyt wysoki, by przychodzić do szmaciarskich programów w tv, bo jego współrozmówcy nie przetwarzają połowy. Widać ten miażdżący kontrast :D Że tak powiem... p. Michalkiewicz "mówi jak jest"!

LICH0

2013-06-28, 18:46
Jad Kiełbasiany napisał/a:

Za pana Michalkiewicza zawsze piwko! :> Oglądałem dzisiaj jego starcie z Rozenkiem od palikmiota w jakimś tam szmaciarskim programie na polsacie. Jego wypowiedzi zawsze trzymają najwyższy poziom, czasem mam wręcz wrażenie, że zbyt wysoki, by przychodzić do szmaciarskich programów w tv, bo jego współrozmówcy nie przetwarzają połowy. Widać ten miażdżący kontrast :D Że tak powiem... p. Michalkiewicz "mówi jak jest"!



Też to widziałem, tragedia ten debil nie dał mu dojść do słowa a jak już zaczął coś mówić to i tak mu przerywał cały czas....

/watch?v=vWvYryx_f7Y

~Bambi~

2013-06-28, 18:54
Jakby moderatorzy tylko czekali na wasze tematy, żeby je przenieść, zgnoić i najlepiej wyj***ć :roll: Bez przesady ;)

Jad Kiełbasiany

2013-06-28, 19:07
Libertinus napisał/a:



Też to widziałem, tragedia ten debil nie dał mu dojść do słowa a jak już zaczął coś mówić to i tak mu przerywał cały czas....

/watch?v=vWvYryx_f7Y



Typowa zagrywka zaproszonych do programu "gości" jak i wątpliwych dziennikarzyn - zakrzyczeć, rzucić parę idiotycznych frazesów poprawnych politycznie, sprowadzić argumenty rozmówcy do absurdu, ech. Nieźle idzie się nawk***iać oglądając takie jednostronne "szoł". :roll:

Pater patriae

2013-06-28, 19:15
Bambi~ napisał/a:

Jakby moderatorzy tylko czekali na wasze tematy, żeby je przenieść, zgnoić i najlepiej wyj***ć :roll: Bez przesady ;)



http://www.sadistic.pl/zydzi-i-papuasi-vt198772.htm - wyj***ny po 5 godzinach, bez wytłumaczenia,
http://www.sadistic.pl/the-jewish-renaissance-movement-in-poland-vt184436.htm - po 2 godzinach, też bez wytłumaczenia,
http://www.sadistic.pl/gazeta-wyborcza-zydowska-gazeta-dla-polakow-vt156041.htm - 46 piw, a dopiero co weszło na główną, bez wytłumaczenia.
http://www.sadistic.pl/pierwszy-raz-vt206000.htm - po pół godzinie.
a to tylko kilka moich...

Rozumiem, jeżeli ktoś robi ewidentnie reklamę jakiejś partii, czy czemuś podobnemu, ale jeżeli ktoś ciekawie mówi, np. jak tu Michalkiewicz, to wypie**alanie tego do sucharów jest wkurzające. Po samej ilości piw niektórych dysput, czy wykładów można stwierdzić, że ludzie jednak chcą to oglądać na tym portalu, a jeżeli ktoś ma problem, to może sobie zwyczajnie przewinąć!

LICH0

2013-06-28, 19:16
Jad Kiełbasiany, Sam Stanisław Michalkiewicz kiedyś słusznie powiedział "zaprosili mnie na przesłuchanie" mówiąc właśnie o tego typu szopkach.

~Bambi~

2013-06-28, 19:28
Pater patriae napisał/a:



http://www.sadistic.pl/zydzi-i-papuasi-vt198772.htm - wyj***ny po 5 godzinach, bez wytłumaczenia,
http://www.sadistic.pl/the-jewish-renaissance-movement-in-poland-vt184436.htm - po 2 godzinach, też bez wytłumaczenia,
http://www.sadistic.pl/gazeta-wyborcza-zydowska-gazeta-dla-polakow-vt156041.htm - 46 piw, a dopiero co weszło na główną, bez wytłumaczenia.
http://www.sadistic.pl/pierwszy-raz-vt206000.htm - po pół godzinie.
a to tylko kilka moich...

Rozumiem, jeżeli ktoś robi ewidentnie reklamę jakiejś partii, czy czemuś podobnemu, ale jeżeli ktoś ciekawie mówi, np. jak tu Michalkiewicz, to wypie**alanie tego do sucharów jest wkurzające. Po samej ilości piw niektórych dysput, czy wykładów można stwierdzić, że ludzie jednak chcą to oglądać na tym portalu, a jeżeli ktoś ma problem, to może sobie zwyczajnie przewinąć!



Jest wiele tematów ciekawych, ale może Ty przyznasz, że 90% tematów w polityce i religii to tematy czysto propagandowe i powtarzające w kółko jedno i to samo. Z podanych tematów sam ususzyłbym 2, ale to od moderatora też zależy co uzna za susz. Nie dogodzisz nikomu. 10 osób będzie trąbiło, że temat jest wałkowany po raz 100 a jeden czy dwóch napisze, że to nie fair, że temat jest w suszu.

Sam nie mam nic przeciwko wykładom, ciekawej rozmowie, ale tematy stricte polityczne i religijne mają do tego swój dział. Nie wiem czemu tak bardzo was to boli.

Jeśli zaś chodzi o wstawianie po raz enty tematów, że wyborcza to żydowska gazeta czy że islam zalewa Europę? Bądźmy poważni i dorośli. To wszystko już było.

LICH0

2013-06-28, 19:33
Ale od nie mówienia o tym mądrości ludziom nie przybędzie. Islam to poważny problem dla Europy i może się okazać, że i dla nas. Tylko, że jak nas zaleją to już będzie za późno na gadanie. Raz bądźmy mądrzejsi przed szkodą.

Jad Kiełbasiany

2013-06-28, 19:36
Libertinus napisał/a:

Jad Kiełbasiany, Sam Stanisław Michalkiewicz kiedyś słusznie powiedział "zaprosili mnie na przesłuchanie" mówiąc właśnie o tego typu szopkach.




Rozbraja na łopatki mnie to, że ludzie podłapują tę jednostronną narracje bez kszty refleksji, ostatecznie samemu nawet obrzucając łajnem gościa, który i tak jest bez szans w dyskusji, bo nawet dziennikarz jest po innej stronie! :roll: Ciekaw jestem czy kiedyś doczekamy się wolnych, niezależnych mediów, które nie są w żadnen sposób propartyjne...

~Bambi~

2013-06-28, 19:40
Można powiedzieć raz, drugi, piąty, ale nie pisac o tym w każdym poście, temacie, podpisie. Tu nie chodzi o ten zasrany islam nawet, ale o tą ciągłą propagandę i szerzenie ideologii na portalu rozrywkowym. Utworzyliśmy dział o polityce i religii, aby każdy mógł tutaj znaleźć swój dział, aby w miarę każdy był zadowolony. I tak powstał dział sadystyczne książki, sadystyczne filmy, potem teorie spiskowe i historia i dokument. Teraz dodaliśmy nowy dział polityka i religia, a Wy odebraliście to nie jako utworzenie dla Was miejsca na wymianę poglądów i ideologii, ale jako atak na was i chowanie waszych zainteresowań gdzieś głęboko na forum. Tematy polityczne jak i dokumentalne, książki i filmy nie są tematami rozrywkowymi i hardowymi więc nie wiem czy to jest tak trudne do zrozumienia. Tak po prostu do zrozumienia.

ellsworth

2013-06-28, 20:14
Na szczęście dziś nie mamy osiemnastego wieku, tylko dwudziesty pierwszy i na szabelką się nie macha na innowierów i różnowierców (no co, może sobie jeszcze urządzimy kolejną Wojnę 30 letnią katolicy vs protestanci, tak dla zabawy??). Większość ludzi ma 'zdrowo-wyj***nie' na wszelakich bożków. Twierdzenie o upadku cywilizacji europejskiej z powodu odejścia od żydowskiego bożka jest wręcz niedorzeczne. Cywilizacja europejska istniała ona na długo przed chrześcijaństwem i istniej będzie na długo po nim.