18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie było żadnego multi-kulti, tylko szablą się problem rozwi

LICH0 • 2013-06-28, 17:53
Jako, że za niedługo będziemy mieli 330 rocznice Odsieczy Wiedeńskiej zapraszam do wysłuchania fragmentu wykładu Stanisława Michalkiewicza.

jak ktoś zainteresowany do odsyłam do całości
/watch?v=ZQkLE7B50pQ



ImprezowyKotek

2013-06-28, 20:22
@ellsworth
Przed cywilizacją europejską (chrześcijańską) była cywilizacja antyczna, ale ona swym zasięgiem obejmowała tylko południe. Dopiero chrześcijaństwo połączyło wszystkie narody jedną religią i wspólną kulturą. Obecnie próbuje się negować to dziedzictwo wyśmiewając osoby, które są np. katolikami. Natomiast powiedzenie czegoś złego o islamie czy jego wyznawcach to ksenofobia i rasizm. Dzięki poprawności politycznej sami pozbawiamy się wspólnego ducha Europy. Nasza cywilizacja to przestanie istnieć za jakieś 50 lat jak tak dalej pójdzie.

Prescot

2013-06-28, 20:26
Bo chrześcijan produkuje głównie ameryka łacińska/meksyk ale w europie proporcje sie zmieniają jak najbardziej

Loaloa

2013-06-28, 20:30
Wasz prawacki ekspert od wszystkiego. Dziad z ryjem żula spod budki, usypiającym głosem hipnotyzujący tetryków z kółek różańcowych. Oczywiście wszędzie spiski, syndrom oblężonej twierdzy i walka z wiatrakami. Dziwię się administracji tej strony. Banda przygłupów ogarnięta polityczną paranoją robi gnój i terroryzuje moderatorów "nie ważcie mi się tego wrzucić do sucharów/polityki", a administracja pozwala na zamienianie kiedyś naprawdę zacnego portalu w kolejne bagno. Nie zrozumcie mnie źle, o polityce można rozmawiać, skakanie do gardeł w wykonaniu zwolenników tej czy innej opcji tudzież wersji historii w pewnych przypadkach może być nawet zabawne. Ale nie tutaj!!! Ileż można czytać te same pierdoły przesiąknięte tanim patriotyzmem? Wynurzenia zdewociałych frustratów może są śmieszne, ale nawet one potrafią obrzydnąć. Przejrzyjcie sobie tematy sprzed 4-5 lat, popatrzcie jakie zajebiste wstawki wtedy gościły na sadolu. A teraz? Żal i smutek plus agresja młodocianych nazioli.

grrronek

2013-06-28, 20:31
jak zobaczyłem logo to pomyślałem że TRWAM

Natej

2013-06-28, 21:05
Mój idol!!!

Riva

2013-06-28, 21:39
50 lat temu były takie same proporcje między muzułmaństwem i chrześcijaństwem co dzisiaj- tylko ,że wtedy oni byli u siebie, a dzisiaj jest ich bardzo dużo w Europie i taka jest różnica, Polska chciała aby w konstytucji Unii Europejskiej był zapis o chrześcijańskich korzeniach Europy, niestety inne państwa się na to nie zgodziły,europejczycy sami sobie pod sobą kopią dołki i tyle

Prescot

2013-06-28, 22:02
zbyszko z lublina napisał/a:

Idźcie walić konia do starego dziada gdzie indziej



a żeby cie tak ziemia nigdy nie przyjęła cwe*uchu

Dante737

2013-06-28, 22:22
Link który podałeś jest świetny i bardzo ciekawie Michnik mówi ALE chyba nie wiesz co wstawiasz bo całkiem inny temat był tam poruszany i nawet słówko nie było wtrącone o islamizacji. Także na przyszłość obejrzyj zanim coś napiszesz, a tak po za tym to wszystko w porządku. :)

Szerokikarq

2013-06-28, 23:03
Libertinus napisał/a:



Też to widziałem, tragedia ten debil nie dał mu dojść do słowa a jak już zaczął coś mówić to i tak mu przerywał cały czas....

/watch?v=vWvYryx_f7Y



Jak widzę w debacie Rozenka, Ryfińskiego, Biedronia, czy teraz tego młodego Sikorę to zawsze oglądam. Serce się raduje jak słyszę ich bełkot. Żeby przegrać z nimi dyskusję rozmówca musiałby chyba wypiąć dupę i pierdnąć, aby wyrównać poziom rozmowy. Wszystko co nie jest euro socjalizmem jest wg. nich faszyzmem, a 2 tysiące lat kultury chrześcijańskiej spłycają do moherowych beretów i księży pedofilii.

LICH0

2013-06-28, 23:29
Szerokikarq napisał/a:



Jak widzę w debacie Rozenka, Ryfińskiego, Biedronia, czy teraz tego młodego Sikorę to zawsze oglądam. Serce się raduje jak słyszę ich bełkot. Żeby przegrać z nimi dyskusję rozmówca musiałby chyba wypiąć dupę i pierdnąć, aby wyrównać poziom rozmowy. Wszystko co nie jest euro socjalizmem jest wg. nich faszyzmem, a 2 tysiące lat kultury chrześcijańskiej spłycają do moherowych beretów i księży pedofilii.



Prawda! Szkoda, że mogę Ci postawić tylko wirtualnego browara :(

mazin

2013-06-29, 07:16
Nie o Michalkiewiczu ale o Korwinie-Mikke, jego koledze z UPR - ostatnio stwierdził, że Armand Ryfiński wygląda jak osobisty asystent Lucyfera.
Postawiłbym mu skrzynkę piwa, wyłącznie za to jedno stwierdzenie ;-) ))))

LICH0

2013-06-29, 12:17
Dante737 napisał/a:

Link który podałeś jest świetny i bardzo ciekawie Michnik mówi ALE chyba nie wiesz co wstawiasz bo całkiem inny temat był tam poruszany i nawet słówko nie było wtrącone o islamizacji. Także na przyszłość obejrzyj zanim coś napiszesz, a tak po za tym to wszystko w porządku. :)



Link pochodzi z informacji pod filmem.

Nomercyy

2013-06-29, 13:04
Dobrze mówi.

kials

2013-06-29, 20:15
Multi kulti jak komunizm z założenie miało by być idealne, a ideałów nie ma. D: