18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie blokuj drzwi bo dostaniesz kopa

needsomefps • 2022-08-14, 00:22
Philadelphia. Babsko nie odpuszczało, a trzeba było jechać dalej..


JednorękiBandyta

2022-08-14, 14:37
skywalker75 napisał/a:

Chyba ci się pogorszyło



Nie nie szczepiłem się, żyje znasz kogoś kto miał problem z oddychaniem itp z osób które się NIE szczepiły?
ja znam albo mam kontakt, miałem kontakt z co najmniej 200 + osobami + ich znajomi to daje +/- 2k + osób które się NIE przyjmowały preparatu Żyją jak przed plandemią za to wiem co się dzieje z ich krewnymi po preparacie 3+ zgony To Fakt nie propaganda z mediów tego się nie dowiesz tak samo jak o sposobie leczenia kumpel poczytał i uratował dziadkowi życie bo już chcieli go do respiratora podłączać i czekać na dodatek od zgonu na Covid wk***ił się i domowo go wyleczył jakoś nazywają się te leki i podał mu czysty tlen i po paru dniach normalnie śmiał dziadek jeszcze nam zakupy zrobił i piwko się napił tak to by leżał pompowany respiratirem kolejny do statystyk... Tak działa NFZ czeka na śmierć bo ZUS przecież nie może emerytur w nieskończoność wypłacać wcale bym się nie zdziwił jakby mieli jakiś układ... Sk***iele i mordercy tyle w tym temacie a wszyscy co nie są przeciwni albo mówi że jest okey są tak samo winni...

radek225

2022-08-14, 14:52
JednorękiBandyta napisał/a:

Nie nie szczepiłem się, żyje znasz kogoś kto miał problem z oddychaniem itp z osób które się NIE szczepiły?
ja znam albo mam kontakt, miałem kontakt z co najmniej 200 + osobami + ich znajomi to daje +/- 2k + osób które się NIE przyjmowały preparatu Żyją jak przed plandemią za to wiem co się dzieje z ich krewnymi po preparacie 3+ zgony To Fakt nie propaganda z mediów tego się nie dowiesz tak samo jak o sposobie leczenia kumpel poczytał i uratował dziadkowi życie bo już chcieli go do respiratora podłączać i czekać na dodatek od zgonu na Covid wk***ił się i domowo go wyleczył jakoś nazywają się te leki i podał mu czysty tlen i po paru dniach normalnie śmiał dziadek jeszcze nam zakupy zrobił i piwko się napił tak to by leżał pompowany respiratirem kolejny do statystyk... Tak działa NFZ czeka na śmierć bo ZUS przecież nie może emerytur w nieskończoność wypłacać wcale bym się nie zdziwił jakby mieli jakiś układ... Sk***iele i mordercy tyle w tym temacie a wszyscy co nie są przeciwni albo mówi że jest okey są tak samo winni...



Znasz coś takiego jak kropki i przecinki?

JednorękiBandyta

2022-08-14, 15:02
radek225, radek225,

radek225 napisał/a:

Znasz coś takiego jak kropki i przecinki?



Nie znam a wiesz że k***a nie pisze pracy doktoranckiej więc wypie**alaj bo domyślam się że nie masz nawet magistra
a po za tym pewnie sam dłuższej wypowiedzi nie napiszesz bez błędów interpunkcyjnych bo tak debilu to się nazywa nie kropki i przecinki bo jak już chcesz zgrywać mądrego to używaj do tego odpowiedniego nazewnictwa. Deklu który nie widzi że połowa osób ich tutaj nie używa, ale musisz dla swojego małego ego zaistnieć, nawet dam ci wirtualne piwo bo to chyba szczyt twoich dzisiejszych osiągnięć...

radek225

2022-08-14, 18:00
JednorękiBandyta napisał/a:

, ,
Nie znam a wiesz że k***a nie pisze pracy doktoranckiej więc wypie**alaj bo domyślam się że nie masz nawet magistra
a po za tym pewnie sam dłuższej wypowiedzi nie napiszesz bez błędów interpunkcyjnych bo tak debilu to się nazywa nie kropki i przecinki bo jak już chcesz zgrywać mądrego to używaj do tego odpowiedniego nazewnictwa. Deklu który nie widzi że połowa osób ich tutaj nie używa, ale musisz dla swojego małego ego zaistnieć, nawet dam ci wirtualne piwo bo to chyba szczyt twoich dzisiejszych osiągnięć...



Oczywiście, że mi się błędy zdarzają, ale interpunkcji używam nawet w takim miejscu, jak sadol. Jak napiszesz coś takiego jednym ciągiem, to nawet nie wiadomo, jak to czytać, bo nie wiadomo, gdzie jest początek, a gdzie koniec zdania. Zawsze po napisaniu postu sprawdzam z grubsza, czy nie ma błędów, a później do godziny czasu poprawiam, jak coś znajdę. Typowy polak-robak-cebulak, który atakuje kogoś i wyzywa, gdy ktoś mu tylko coś wytknie. Ja cię nie zaatakowałem, tylko zwróciłem uwagę. I nie, nie mam magistra. Jeżdżę ciężarówką po Europie, ale mam lepsze pojęcie o zasadach pisowni niż ty z 10 doktoratami. Ale za 4 lata jak dobrze pójdzie napiszę magisterkę. Wylej sobie kubeł lodowatej wody na łeb, albo wejdź do wanny z zimną wodą, bo pie**olisz od tych upałów.

grudzin7

2022-08-14, 19:06
bolego napisał/a:

na 100 k ruskow 80 k ma aids? Co ty w ogole tutaj wpie**oliles za kocopoly?



Tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz... Najpierw wypisałem wartości na 100k mieszkańców, ale potem edytowałem i napisałem łączną liczbę zgłoszonych przypadków z danego kraju, niepotrzebnie zostawiając dopisek "na 100k mieszkańców". Poprawiłbym, ale po 60 minutach Sadol nie pozwala.

Ale ulżyć ci bólu dupy to masz tutaj jeszcze raz wartości na 100k mieszkańców:
Rosja (40,8), Ukraina (37,5), Kazachstan (18,5), Mołdawia (16,6), Malta (15,9), Białoruś (15,1), Łotwa (13,5), Gruzja (13,3), Armenia (12,5), Cypr (11,8), Tadżykistan (11,4), Estonia (10,8), Kirgistan (10,4). Reszta poniżej 10. Dla porównania Polska (1,9).



JednorękiBandyta napisał/a:

Up@ te statystyki są tak prawdziwe jak statystyki o covidzie ręce załamuje... Wiesz że Rosja to kilka większych miast a reszta to zadupia bez toalety gdzie ciężko o lekarza a już nie mówiąc o jakiś testach a jak już są to wyjdą wedle uznania? To tak jakby w Holandii badać sam Amsterdam co wiadomo że wypie**oli po za skalę... Nauczcie się myśleć bo łykacie każdą propagandę typu wiem bo tak mówili amerykańscy naukowcy Trochę szerszej perspektywy nie bierzcie za pewnik wszystko co wam dają pod nos bo nawet prosta matematyka podważa te ich statystyki, żeby były wiarygodne trzeba dokładnie rozpisać gdzie kogo i ile osob badali w jakim przedziale wiekowym w jakim klasie społecznej i tak dalej bo menelowi dasz wino to ci wszystko podpisze,, a po za tym ehh HIV można mieć całe życie nie wiedząc ze sie zaraża a ADIS to choroba więc nie można używać ich zamiennie...Typu HiV/ADIS nawet przy badaniach bo kto k***a idzie na takie testy jak nawet nie wie że się ma HIV... No co tu mówić robiłeś taki test? Nie? No a możesz mieć HIV i tego nie wiedzieć wiec ch*ja warte te statystki. (Odpowiedz typu nie nie mam na pewno,to chyba nigdy nie r*chałeś? Skąd wiesz kogo ona r*chała, może nie przyznała się do egzotycznych wakacji...) Słyszałem o kobiecie co dowiedziała się o tym że ma HIV po 30 latach po zarażeniu w tym czasie urodziła 3 dzieci i każde zdrowe a skąd wiadomo że 0 30+ lat go złapała bo wtedy właśnie była na wakacjach w hiszpani i puszczała się na lewo i na prawo potem tylko z mężem może to on ją nie wiadomo ale ot co, Podstawowej biologi nie zna 95% społeczeństwa nic dziwnego że tak łatwo łykaliście tą srajdemie...
2
PS nie wchodziłem w tą stronę i nie wiem na jakich podstawach robili te badania może są prawdziwe ale z góry wiem że raczej nie bo teraz wszystko modne co jest przeciw Rosji nawet jak jest to totalną bzdurą...



Ten wysryw aż ciężko skomentować... no ale niech będzie, że spróbuję :roll:

- To nie są jakieś badania z dupy, tylko statystyki. Jak komuś zrobili test i wyszedł dodatki to dodają, jak nie to nie. To są statystyki robione przez każde państwo osobno, więc nie mają wypełnionych wszystkich danych, bo każdy inaczej raportuje. Masz to opisane w raporcie, ale nie byłeś łaskaw zajrzeć, bo lepiej napisać wysryw.

- Skoro jak zauważyłeś w Rosji pewnie te statystyki są robione po łebkach, bo ludzie z tych wiosek mogą w ogóle do lekarza nie chodzić to fakt, że są na pierwszym miejscu tylko ich dobija...

- Nigdzie w swoim wpisie nie użyłem HIV i AIDS zamiennie. Dopowiedziałeś sobie.

- Jakbyś nie wiedział to testy na HIV robią w Polsce "przy okazji" każdej kobiecie w ciąży (przy pozytywnym wyniku obowiązkowo też dziecku po urodzeniu) oraz każdej osobie oddającej krew lub przed poważną operacją. Jeżeli ktoś ma pozytywny wynik to ma obowiązek wskazać poinformować osoby, z którymi odbywał stosunek.

-A te statystyki nie są "modne co jest przeciw Rosji" bo są prowadzone od kilkudziesięciu lat i publikowane corocznie...

kapelan_szturmowy

2022-08-15, 00:28
JednorękiBandyta napisał/a:

i podał mu czysty tlen

tak, w domu, pompką do roweru przez gąbkę.

MsVapore

2022-08-15, 21:23
skywalker75 napisał/a:

Tymczasem z ejcem powinna ci się kojarzyć rosja, która od wielu lat jest uważana za epicentrum światowej epidemii HiV .
To nie dziwi jeżeli weźmie się pod uwagę np to, że większość antycovidowych przekazów wypływa też z tego kraju. Niestety bimber i smalec z niedźwiedzia na wszystko nie działają



Co za durny bełkot. Pewnie piąta dawka specyfiku weszła za mocno.