18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie blokuj drzwi bo dostaniesz kopa

needsomefps • 2022-08-14, 00:22
Philadelphia. Babsko nie odpuszczało, a trzeba było jechać dalej..


sothis

2022-08-14, 01:12
Babsku jakby nic się nie ten...

filbarx

2022-08-14, 01:24
Ale ładnie na koniec poleciała.

radek225

2022-08-14, 01:26
To jej k***a dysyssparte zaaplikował...

Pitok

2022-08-14, 02:56
Gdyby nie fakt metra, to bym powiedział, że to Afryka.

Zbysław

2022-08-14, 03:59
Ta Filadelfia to mi sie kojarzy z ejcem

skywalker75

2022-08-14, 08:04
Zbysław napisał/a:

Ta Filadelfia to mi sie kojarzy z ejcem


Tymczasem z ejcem powinna ci się kojarzyć rosja, która od wielu lat jest uważana za epicentrum światowej epidemii HiV .
To nie dziwi jeżeli weźmie się pod uwagę np to, że większość antycovidowych przekazów wypływa też z tego kraju. Niestety bimber i smalec z niedźwiedzia na wszystko nie działają

:roll:

panar3

2022-08-14, 09:12
skywalker75 napisał/a:

Tymczasem z ejcem powinna ci się kojarzyć rosja, która od wielu lat jest uważana za epicentrum światowej epidemii HiV .
To nie dziwi jeżeli weźmie się pod uwagę np to, że większość antycovidowych przekazów wypływa też z tego kraju. Niestety bimber i smalec z niedźwiedzia na wszystko nie działają



Weź coś wpie**ol w tej piwnicy bo ci cukier poleciał i mózg obumiera.

JednorękiBandyta

2022-08-14, 10:24
skywalker75 napisał/a:

Tymczasem z ejcem powinna ci się kojarzyć rosja, która od wielu lat jest uważana za epicentrum światowej epidemii HiV .
To nie dziwi jeżeli weźmie się pod uwagę np to, że większość antycovidowych przekazów wypływa też z tego kraju. Niestety bimber i smalec z niedźwiedzia na wszystko nie działają



Idz se zaaplikuj 5 dawkę akurat podałeś zajebisty przykład zidiocenia zachodu a chciałeś chyba po Rosji pojechać ale ci nie wyszło bo akurat wszystko co jest przeciwne temu zidioceniu społeczeństwa jest mądre... A i debilu kiedy wy zapamiętacie że to k***a nie są szczepionki jak np na tężec itp tylko k***a preparaty czy k***a na jakąś inną chorobę przyjmowałeś 5 dawek? Czy k***a po innych prawdziwych szczepionkach umierało tyle młodych ludzi? Tak bo po preparatach nazywanych szczepionkami umierają młodzi ludzie którzy by nigdy nie umarli by na srowid taka prawda a pójdź do lekarza żeby NOPA wypisał ni ch*ja bo bierze pensje x2 i ma w ch*ju... Już nie wspominając o innych chorobach j***ć je! Hajs się musi zgadzać nie dobro pacjenta a zdechnie na coś innego? I tak wpisze się Covid chyba że rodzina jest uparta(mało to takich przypadków było? Co rodzina musiała sekcje zwłok robić bo ,,lekarz'' na siłę chciał wpisywać COWID pewnie dyrektor szpitala tak kazał... Chu wielki wszystkim co dalej są za tą plandemią a już takich kretynów jak ty to szkoda mi pisać co HIV porównuje do COWID i właściwie to HIV idioto to jest sam wirus a ADIS to choroba...Ale właśnie dekle nazywający innych antycovudimi foliarzami itp nie mają pojęcia co im wciskają i przez brak elementarnej wiedzy łykają wszystko i obrażają osoby trochę bardziej myślące co im się do organizmu daje... Bo tych co nazywacie anty szczepionkowcami brali wszystkie szczepionki ale nie eksperymentalne preparaty trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Mogę być antycovidowcem foliarzem itp przynajmniej mam jakąś refeckcje i nie łykam wszystko jak pelikan (przynajmniej wiem czym jest HIV a czym ADIS a swoim komentarzem udowodniłeś ze kretynem jesteś i jakby ci kazali gówno zjeść nazywając je plackiem ziemniaczanym to byś zeżarł nawet bez cukru....Ehh sorki za tak długi komentarz ale już się wezmnie gotuje jak co drugi idiota uzywa określeń antycowidow albo innych nie mając najmniejszej podstawowej wiedzy o czymś...

skywalker75

2022-08-14, 10:45
JednorękiBandyta napisał/a:

Idz se zaaplikuj 5 dawkę akurat podałeś zajebisty przykład zidiocenia zachodu a chciałeś chyba po Rosji pojechać ale ci nie wyszło bo akurat wszystko co jest przeciwne temu zidioceniu społeczeństwa jest mądre... A i debilu kiedy wy zapamiętacie że to k***a nie są szczepionki jak np na tężec itp tylko k***a preparaty czy k***a na jakąś inną chorobę przyjmowałeś 5 dawek? Czy k***a po innych prawdziwych szczepionkach umierało tyle młodych ludzi? Tak bo po preparatach nazywanych szczepionkami umierają młodzi ludzie którzy by nigdy nie umarli by na srowid taka prawda a pójdź do lekarza żeby NOPA wypisał ni ch*ja bo bierze pensje x2 i ma w ch*ju... Już nie wspominając o innych chorobach j***ć je! Hajs się musi zgadzać nie dobro pacjenta a zdechnie na coś innego? I tak wpisze się Covid chyba że rodzina jest uparta(mało to takich przypadków było? Co rodzina musiała sekcje zwłok robić bo ,,lekarz'' na siłę chciał wpisywać COWID pewnie dyrektor szpitala tak kazał... Chu wielki wszystkim co dalej są za tą plandemią a już takich kretynów jak ty to szkoda mi pisać co HIV porównuje do COWID i właściwie to HIV idioto to jest sam wirus a ADIS to choroba...Ale właśnie dekle nazywający innych antycovudimi foliarzami itp nie mają pojęcia co im wciskają i przez brak elementarnej wiedzy łykają wszystko i obrażają osoby trochę bardziej myślące co im się do organizmu daje... Bo tych co nazywacie anty szczepionkowcami brali wszystkie szczepionki ale nie eksperymentalne preparaty trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Mogę być antycovidowcem foliarzem itp przynajmniej mam jakąś refeckcje i nie łykam wszystko jak pelikan (przynajmniej wiem czym jest HIV a czym ADIS a swoim komentarzem udowodniłeś ze kretynem jesteś i jakby ci kazali gówno zjeść nazywając je plackiem ziemniaczanym to byś zeżarł nawet bez cukru....Ehh sorki za tak długi komentarz ale już się wezmnie gotuje jak co drugi idiota uzywa określeń antycowidow albo innych nie mając najmniejszej podstawowej wiedzy o czymś...



Chyba ci się pogorszyło

:lol:

grudzin7

2022-08-14, 11:07
skywalker75 napisał/a:

Tymczasem z ejcem powinna ci się kojarzyć rosja, która od wielu lat jest uważana za epicentrum światowej epidemii HiV .
To nie dziwi jeżeli weźmie się pod uwagę np to, że większość antycovidowych przekazów wypływa też z tego kraju. Niestety bimber i smalec z niedźwiedzia na wszystko nie działają



panar3 napisał/a:

Weź coś wpie**ol w tej piwnicy bo ci cukier poleciał i mózg obumiera.



Nie no, trochę racji ma - w Europie to ruskie przodują w HIV i dosyć nieźle odstają od reszty.
W zarażeniach na 100k mieszkańców wśród mężczyzn w Europie z 2019r. jest: Rosja (80124), Ukraina (16271), Francja (5091), Wielka Brytania (4337), Kazachstan (3673), Turcja (3229), Niemcy (3111), Hiszpania (2483), Włochy (2473), Białoruś (2137), Polska (1551), Tadżykistan (1320). Reszta krajów poniżej 1000.
Jak widać cyrlicowaci prowadzą razem z tymi ubogaconymi kulturowo.

Tutaj mapka, która pewnie ucieszy niejednego narodowca:




Jako ciekawostkę dodam, że u kobiet w Polsce w 2019r. było 224 zarażeń a u mężczyzn 1320 (na 100k mieszkańców), czyli uśredniając jedna kobieta zaraża 6 mężczyzn. Dysproporcja jest duża (w porównaniu do innych państw), więc obstawiam, że to przez stulejarzy chodzących na k***y, albo pedałów, którzy w szpitalu wstydzili się przyznać, że są pedałami.


Odsyłam do źródła: www. ecdc. europa. eu/sites/default/files/documents/2021-Annual_HIV_Report_0.pdf (wywalcie spacje po kropkach)
albo szukajcie po nazwie: HIV/AIDS surveillance in Europe 2020, przygotowane przez: European Centre for Disease Prevention and Control,
2021

Jak ktoś jest bardzo ciekawy to znajdzie tam też statystyki dla kobiet, pedałów, ćpunów, dziedziczonych (dziecko zarażone jeszcze w ciąży), zarażenia z podziałem na wiek, osobne statystyki dla AIDS i masę innych danych z i analiz.

killua

2022-08-14, 11:36
Pięknie leciała :D

bolego

2022-08-14, 12:23
grudzin7 napisał/a:

Nie no, trochę racji ma - w Europie to ruskie przodują w HIV i dosyć nieźle odstają od reszty.
W zarażeniach na 100k mieszkańców wśród mężczyzn w Europie z 2019r. jest: Rosja (80124), Ukraina (16271), Francja (5091), Wielka Brytania (4337), Kazachstan (3673), Turcja (3229), Niemcy (3111), Hiszpania (2483), Włochy (2473), Białoruś (2137), Polska (1551), Tadżykistan (1320). Reszta krajów poniżej 1000.
Jak widać cyrlicowaci prowadzą razem z tymi ubogaconymi kulturowo.
Tutaj mapka, która pewnie ucieszy niejednego narodowca:
Jako ciekawostkę dodam, że u kobiet w Polsce w 2019r. było 224 zarażeń a u mężczyzn 1320 (na 100k mieszkańców), czyli uśredniając jedna kobieta zaraża 6 mężczyzn. Dysproporcja jest duża (w porównaniu do innych państw), więc obstawiam, że to przez stulejarzy chodzących na k***y, albo pedałów, którzy w szpitalu wstydzili się przyznać, że są pedałami.
Odsyłam do źródła: www. ecdc. europa. eu/sites/default/files/documents/2021-Annual_HIV_Report_0.pdf (wywalcie spacje po kropkach)
albo szukajcie po nazwie: HIV/AIDS surveillance in Europe 2020, przygotowane przez: European Centre for Disease Prevention and Control,
2021
Jak ktoś jest bardzo ciekawy to znajdzie tam też statystyki dla kobiet, pedałów, ćpunów, dziedziczonych (dziecko zarażone jeszcze w ciąży), zarażenia z podziałem na wiek, osobne statystyki dla AIDS i masę innych danych z i analiz.



na 100 k ruskow 80 k ma aids? Co ty w ogole tutaj wpie**oliles za kocopoly?

JednorękiBandyta

2022-08-14, 13:04
Up@ te statystyki są tak prawdziwe jak statystyki o covidzie ręce załamuje... Wiesz że Rosja to kilka większych miast a reszta to zadupia bez toalety gdzie ciężko o lekarza a już nie mówiąc o jakiś testach a jak już są to wyjdą wedle uznania? To tak jakby w Holandii badać sam Amsterdam co wiadomo że wypie**oli po za skalę... Nauczcie się myśleć bo łykacie każdą propagandę typu wiem bo tak mówili amerykańscy naukowcy :-P Trochę szerszej perspektywy nie bierzcie za pewnik wszystko co wam dają pod nos bo nawet prosta matematyka podważa te ich statystyki, żeby były wiarygodne trzeba dokładnie rozpisać gdzie kogo i ile osob badali w jakim przedziale wiekowym w jakim klasie społecznej i tak dalej bo menelowi dasz wino to ci wszystko podpisze,, a po za tym ehh HIV można mieć całe życie nie wiedząc ze sie zaraża a ADIS to choroba więc nie można używać ich zamiennie...Typu HiV/ADIS nawet przy badaniach bo kto k***a idzie na takie testy jak nawet nie wie że się ma HIV... No co tu mówić robiłeś taki test? Nie? No a możesz mieć HIV i tego nie wiedzieć wiec ch*ja warte te statystki. (Odpowiedz typu nie nie mam na pewno,to chyba nigdy nie r*chałeś? Skąd wiesz kogo ona r*chała, może nie przyznała się do egzotycznych wakacji...) Słyszałem o kobiecie co dowiedziała się o tym że ma HIV po 30 latach po zarażeniu w tym czasie urodziła 3 dzieci i każde zdrowe a skąd wiadomo że 0 30+ lat go złapała bo wtedy właśnie była na wakacjach w hiszpani i puszczała się na lewo i na prawo potem tylko z mężem może to on ją nie wiadomo ale ot co, Podstawowej biologi nie zna 95% społeczeństwa nic dziwnego że tak łatwo łykaliście tą srajdemie...
2
PS nie wchodziłem w tą stronę i nie wiem na jakich podstawach robili te badania może są prawdziwe ale z góry wiem że raczej nie bo teraz wszystko modne co jest przeciw Rosji nawet jak jest to totalną bzdurą...

PanKukuruźnik82

2022-08-14, 13:19
skywalker75 napisał/a:

Chyba ci się pogorszyło



Morda idioto