18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niby niechcący

~_Yarko_ • 2023-02-02, 22:13

Poligon na hulajnodze.

ungubungu

2023-02-03, 12:43
kocur napisał/a:

Chyba ty. Ja mam wyj***ne i ide jak przecinak. Niech lambadzairy i stare k***y uważaja na te szczury na sznurku.




Prawidłowo. Kilka takich szczurków już też drzwiami dostało wychodząc z budynku. Bo paniusie stoją jak p*zdy na rozmowach pod klatką

psotna_cipka

2023-02-03, 14:57
xv89 napisał/a:

Przy czymś takim (a 95% starych bab ma właśnie takiego szczura) robota całkowicie nieopłacalna z oprawianiem i zmarnowaną energią na wytapianie. Taniej wyjdzie gotowy ze sklepu kupić.




I co z tego. Ważne, że ma się hobby

dkamil1

2023-02-03, 21:56
Ale właściciel debil jednak. Widział co się dzieje to zamiast puścić smycz trzymał do końca.

DudekSND

2023-02-04, 01:14
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Wszędzie to samo. Przestrzeń publiczna na wyłączność pańciów i pańć z sierściuszkami. Czy idziesz chodnikiem, czy jak widać jedziesz ulicą musisz uważać, bo smycz musi być dostosowana do maksymalnej szerokości trotuaru czy też traktu. To ty masz się gimnastykować jako osoba postronna a nie piesio czy pańcia. Nie wspomne już o zapomnianym przez ludzkość podstawowym wyposażeniu każdego pieska - kagańcu!



Kolejny pojeb coś pie**oli o kagańcu...

danielxc717 napisał/a:

To chociaż dla zabawy łapy poucinac i mordę trytką walnąć żeby głośno nie skomlał



Mam nadzieję że coś ci rozpie**oli łeb ;-)

illuminati220

2023-02-04, 13:33
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Wszędzie to samo. Przestrzeń publiczna na wyłączność pańciów i pańć z sierściuszkami. Czy idziesz chodnikiem, czy jak widać jedziesz ulicą musisz uważać, bo smycz musi być dostosowana do maksymalnej szerokości trotuaru czy też traktu. To ty masz się gimnastykować jako osoba postronna a nie piesio czy pańcia. Nie wspomne już o zapomnianym przez ludzkość podstawowym wyposażeniu każdego pieska - kagańcu!



Z tym że kaganiec jest obowiązkowy tylko dla ras agresywnych, ale co ja tam wiem!

Andrzejas

2023-02-05, 02:55
DudekSND napisał/a:

Kolejny pojeb coś pie**oli o kagańcu...
Mam nadzieję że coś ci rozpie**oli łeb



Kolejny pojeb, który nie rozumie po co jest kaganiec i dlaczego się go używa.
Jakie to jest absurdalne, że w dzisiejszych czasach trzeba jeszcze ludziom tłumaczyć, że Ziemia nie jest płaska a woda nie płynie do góry.

DudekSND

2023-02-05, 05:32
Andrzejas napisał/a:

Kolejny pojeb, który nie rozumie po co jest kaganiec i dlaczego się go używa.
Jakie to jest absurdalne, że w dzisiejszych czasach trzeba jeszcze ludziom tłumaczyć, że Ziemia nie jest płaska a woda nie płynie do góry.



Takim jak ty powinno się codziennie spuszczać wpie**ol za wypowiadanie się w temacie o którym nie masz pojęcia.
Pojebie

:mrgreen:

Andrzejas

2023-02-23, 12:57
DudekSND napisał/a:

Takim jak ty powinno się codziennie spuszczać wpie**ol za wypowiadanie się w temacie o którym nie masz pojęcia.
Pojebie



Patrząc na to, coś nabazgrał, a za co Angel doj***ł ci 5 punktów, to stwierdzam, że ja się chętnie z tobą skonfrontuję, skoro szukasz ochotników.
Tylko jak będziesz do mnie lazł, łajzo, to powiedz, że idziesz do mnie, bo inaczej już na Nadodrzu zaczną cię gonić.
Mów, że jesteś od Andrzeja z monopolowego.
Weź ze sobą kaganiec, smycz i obrożę. Weź sobie też coś na kolana, żebyś sobie nie zdarł. Pokarzę ci, jak się tego używa.
I nie myśl sobie, że jestem jakiś ciepły. Po prostu pójdziemy na spacer. ;-)