18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niby niechcący

~_Yarko_ • 2023-02-02, 22:13

Poligon na hulajnodze.

Owlman

2023-02-02, 22:40
Piękne.
Szkoda tylko, że stara głupia franca psem w łeb nie oberwała.

psotna_cipka

2023-02-02, 22:43
Polowanie na kundla prawie udane. Musi poprawić ostatni element, czyli kundla pod pachę i ucieczka. Później kłaki opalić, do gara i na smalec.

dennissliwa

2023-02-02, 22:51
Prawie w kosmos poleciał :D

PabllosSantoDaSilva

2023-02-02, 23:17
Wszędzie to samo. Przestrzeń publiczna na wyłączność pańciów i pańć z sierściuszkami. Czy idziesz chodnikiem, czy jak widać jedziesz ulicą musisz uważać, bo smycz musi być dostosowana do maksymalnej szerokości trotuaru czy też traktu. To ty masz się gimnastykować jako osoba postronna a nie piesio czy pańcia. Nie wspomne już o zapomnianym przez ludzkość podstawowym wyposażeniu każdego pieska - kagańcu!

xv89

2023-02-02, 23:19
psotna_c*pka napisał/a:

Polowanie na kundla prawie udane. Musi poprawić ostatni element, czyli kundla pod pachę i ucieczka. Później kłaki opalić, do gara i na smalec.





Przy czymś takim (a 95% starych bab ma właśnie takiego szczura) robota całkowicie nieopłacalna z oprawianiem i zmarnowaną energią na wytapianie. Taniej wyjdzie gotowy ze sklepu kupić.

kocur

2023-02-03, 00:08
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Wszędzie to samo. Przestrzeń publiczna na wyłączność pańciów i pańć z sierściuszkami. Czy idziesz chodnikiem, czy jak widać jedziesz ulicą musisz uważać, bo smycz musi być dostosowana do maksymalnej szerokości trotuaru czy też traktu. To ty masz się gimnastykować jako osoba postronna a nie piesio czy pańcia. Nie wspomne już o zapomnianym przez ludzkość podstawowym wyposażeniu każdego pieska - kagańcu!



Chyba ty. Ja mam wyj***ne i ide jak przecinak. Niech lambadzairy i stare k***y uważaja na te szczury na sznurku.

danielxc717

2023-02-03, 06:50
xv89 napisał/a:

Przy czymś takim (a 95% starych bab ma właśnie takiego szczura) robota całkowicie nieopłacalna z oprawianiem i zmarnowaną energią na wytapianie. Taniej wyjdzie gotowy ze sklepu kupić.





To chociaż dla zabawy łapy poucinac i mordę trytką walnąć żeby głośno nie skomlał

Folur

2023-02-03, 08:25
xv89 napisał/a:

Przy czymś takim (a 95% starych bab ma właśnie takiego szczura) robota całkowicie nieopłacalna z oprawianiem i zmarnowaną energią na wytapianie. Taniej wyjdzie gotowy ze sklepu kupić.



"szczura" :D :D :D

KomornikSądowy

2023-02-03, 08:35
Szczur ma iść przy nodze a nie panoszyć się gdzie chce.

alucard321

2023-02-03, 08:52
xv89 napisał/a:

Przy czymś takim (a 95% starych bab ma właśnie takiego szczura) robota całkowicie nieopłacalna z oprawianiem i zmarnowaną energią na wytapianie. Taniej wyjdzie gotowy ze sklepu kupić.



Na zdjęciu, drogi kolego, przedstawiłeś tak zwanego nietopiesa. Ani to pies ani to nietoperz.

Leatherface

2023-02-03, 09:03
Szkoda samochdu żeby w nigo rzucać torbą na pchły. Dzisiejsza młodzież niczego nie szanuje, myślą że pieniądz tak po prostu ze ściany wychodzi...

smc

2023-02-03, 09:39
Nie jest śmieszne.

Kiedyś jadąc samochodem przepuściłem dziadka na przejściu dla pieszych. Jak tylko przeszedł ruszyłem i usłyszałem pisk... Nie wiedziałem, że za nim szedł taki kundel na smyczy... Do dziś mi jest głupio.

crookla

2023-02-03, 10:58
KomornikSądowy napisał/a:

Szczur ma iść przy nodze a nie panoszyć się gdzie chce.



pies na spacerze ma eksplorować, wąchać, wyszczać się i wysrać a nie chodzić przy nodze. Przy nodze ma iść w tłumie, na pasach i jak widzisz inne psy z którymi mógłby sie zczapić.

Ty idąc z psem masz iść z brzegu a nie k***a pies po lewej stronie chodnika ty po prawej

35i

2023-02-03, 11:21
alucard321 napisał/a:

Na zdjęciu, drogi kolego, przedstawiłeś tak zwanego nietopiesa. Ani to pies ani to nietoperz.



W moich okolicach mówi się na to "świniopies". Baryła na czterech patykach, często z wystającą żuchwą i dolnymi kłami. Taki mini dzik.