18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nerwowy dzieciak

chomicek199 • 2019-11-08, 11:55
Jak w temacie :shock:




Niezła patologia :idzwch*j:

Delano

2019-11-08, 13:44
Jak można tak szybko zepsuć tak małe dziecko? Starzy to debile po prostu szkoda słów. Pomyśleć ze czasem narzekam na swoje dzieci ale teraz widzę że nie mam powodu.

Daniel01

2019-11-08, 13:49
500+ wy k***y patologiczne !!!!!!!!!!! j***ć bachora,,,,,,,,,,,,

bakus1233

2019-11-08, 13:53
Z jednej strony dziwnie się patrzy na takiego dzieciska, z drugiej strony myślę, że jest odpowiednio wychowany pod dzisiejsze czasy i nie da sobie chłopak w kaszę dmuchać. Niestety wychowywanie dziecka na dobrego czlowieka, to tylko robienie mu krzywdy.

diablo5257

2019-11-08, 14:03
I na takie gówno idą moje pieniądze na j***ne 500+

Gaj0

2019-11-08, 14:05
Film pod tytułem "Kiedy miałeś ciężki dzień w przedszkolu"

mygyry

2019-11-08, 14:15
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Pokolenie PiS.
Brawo patusy



Wina jest pokolenia które tego gluta wychowuje w ten sposób.

TB303

2019-11-08, 14:20
mygyry napisał/a:

Wina jest pokolenia które tego gluta wychowuje w ten sposób.


Czyli głównie "ludzie" bezrobotni i ci z podstawowym wykształceniem - czyli elektorat PiS. A tak już na poważnie, to nieważne za kim są rodzice, ważne jest, że taki element powinno się eliminować ze społeczeństwa, a dziecko oddać normalnym rodzicom.

russian-roulette

2019-11-08, 14:27
TB303 napisał/a:

Czyli głównie "ludzie" bezrobotni i ci z podstawowym wykształceniem - czyli elektorat PiS. A tak już na poważnie, to nieważne za kim są rodzice, ważne jest, że taki element powinno się eliminować ze społeczeństwa, a dziecko oddać normalnym rodzicom.



Oddać normalnym rodzicom. Odezwał się człowiek normalny, co wszystkich na sadisticu wyzywa od p*zd jak nie podzielają jego zdania. I ty mnie nazywasz hipokrytą czereśniaku

:mrgreen:

bungo11

2019-11-08, 14:35
TB303. Normalni rodzice raczej takiego sk***ysyna raczej by nie zaadoptowali :lol:

Widac na tym filmie ze starzy sie ciesza i nagrywaja gnoja jeszcze się szczycą tym . Żalosne

mygyry

2019-11-08, 14:43
TB303 napisał/a:

Czyli głównie "ludzie" bezrobotni i ci z podstawowym wykształceniem - czyli elektorat PiS. A tak już na poważnie, to nieważne za kim są rodzice, ważne jest, że taki element powinno się eliminować ze społeczeństwa, a dziecko oddać normalnym rodzicom.



Ostatnio był przykład jak to drugi elektorat uczy dziecko mówić, że kaczor to ch*j, więc skończ pie**olić o polityce przy każdym temacie, bo nic to do rzeczy nie ma, zresztą tutaj też widać, se u bezrobotnych się to nie dzieje...

boo

2019-11-08, 14:45
Speakerninja napisał/a:

Jakby dostał buta w tfasz to by musiał po chwili jeszcze raz do drzwi pukać.



Ty chyba nie raz dostales takiego buta skoro nie potrafisz nawet komentarza napisac

Misiek_KRK

2019-11-08, 15:17
dyhayne napisał/a:

..., oboje ...


Było was dwóch (forma poprawna obaj) czy dwoje (forma poprawna oboje)?
Czepiam się, ale to razi po oczach. I nie tłumaczcie mi, że w necie można pisać jak się chce, bo to ch*ja prawda. Albo się zna polski język, albo się włącza sprawdzanie błędów i poprawia swoje wypociny.



polakwrocek

2019-11-08, 15:24
Teraz postaw się w roli nauczycielki co nie możne takiego gówna ani pie**olnąć , ani opie**olić, tylko ulegle prosić o łaskę i nie przeszkadzanie w lekcji...
BTW młody ma większe jaja niż kamerzysta.

silwerbalk

2019-11-08, 15:42
polakwrocek napisał/a:

Teraz postaw się w roli nauczycielki co nie możne takiego gówna ani pie**olnąć , ani opie**olić, tylko ulegle prosić o łaskę i nie przeszkadzanie w lekcji...
BTW młody ma większe jaja niż kamerzysta.



Jak by mi się nauczycielka na dzieciaka poskarżyła o to że jej nakną.... To bym mu zaj***ł lepe w potylice i rozdarł się na niego że jeszcze raz usłysze takie odzywki do nauczycielki to dostanie nie w potylice a w polik z pety a to był strzał ostrzegawczy i jego PS 4 leci oknem a panią nauczycielke bym przeprosił za jego zachowanie i mam nadzieje że już do takiej sytułacji nie dojdzie

:-|