18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nerwowy dzieciak

chomicek199 • 2019-11-08, 11:55
Jak w temacie :shock:




Niezła patologia :idzwch*j:

dyhayne

2019-11-08, 15:43
Misiek_KRK napisał/a:

Było was dwóch (forma poprawna obaj) czy dwoje (forma poprawna oboje)?
Czepiam się, ale to razi po oczach. I nie tłumaczcie mi, że w necie można pisać jak się chce, bo to ch*ja prawda. Albo się zna polski język, albo się włącza sprawdzanie błędów i poprawia swoje wypociny.



Masz piwko, rzadko daje. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam.

PapierowyUmysł

2019-11-08, 16:07
russian-roulette napisał/a:

Oddać normalnym rodzicom. Odezwał się człowiek normalny, co wszystkich na sadisticu wyzywa od p*zd jak nie podzielają jego zdania. I ty mnie nazywasz hipokrytą czereśniaku



Ale ty nie dyskutuj z tym tucznikiem, to człowiek chory, słaby itp. ogólnie to mi go szkoda, jest zwyczajną życiową niedojda. mocny jedynie anonimowo w ryju

8-)

AnnaWierzchowska

2019-11-08, 16:10
W związku z wyreżyserowaniem filmu przez członka rodziny i opublikowaniu w internecie wizerunku małoletniego bez wiedzy rodziców , sprawa strafiła do prokuratury , proszę o usunięcie filmu ze strony sadistic.pl i zaprzestanie rozprzestrzeniania filmu .
Każdy będący w posiadaniu filmu i rospowszechnianiu go bedzie sądzony z ustawy art. 81 ust. 1 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2014, poz. 121).

Pełnomocik rodziny
Anna Wierzchowska.

mygyry

2019-11-08, 16:14
andzia199320 napisał/a:

W związku z wyreżyserowaniem filmu przez członka rodziny i opublikowaniu w internecie wizerunku małoletniego bez wiedzy rodziców , sprawa strafiła do prokuratury , proszę o usunięcie filmu ze strony sadistic.pl i zaprzestanie rozprzestrzeniania filmu .
Każdy będący w posiadaniu filmu i rospowszechnianiu go bedzie sądzony z ustawy art. 81 ust. 1 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2014, poz. 121).
Pełnomocik rodziny
Anna Wierzchowska.



Już krąży na wszelakiej maści whatsupach i każdym jednym messengerze i chyba nie znacie się na internetach myśląc, że to nagranie zniknie...

sirmlcs

2019-11-08, 16:23
Czemu to wygląda jak by to jakieś UK albo USA było, bo dziecko aż zbyt zaciąga

TB303

2019-11-08, 16:23
AnnaWierzchowska napisał/a:

W związku z wyreżyserowaniem filmu przez członka rodziny i opublikowaniu w internecie wizerunku małoletniego bez wiedzy rodziców , sprawa strafiła do prokuratury , proszę o usunięcie filmu ze strony sadistic.pl i zaprzestanie rozprzestrzeniania filmu .
Każdy będący w posiadaniu filmu i rospowszechnianiu go bedzie sądzony z ustawy art. 81 ust. 1 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2014, poz. 121).
Pełnomocik rodziny
Anna Wierzchowska.


Prawnie tym ludziom, możecie zrobić jedno wielkie G.

Hafnarfjodur

2019-11-08, 16:34
Boże, moja stara za takie coś to by mnie kablem razem z podłączonym prodziżem napie**alała ...

Perhydrol

2019-11-08, 16:40
bakus1233 napisał/a:

Z jednej strony dziwnie się patrzy na takiego dzieciska, z drugiej strony myślę, że jest odpowiednio wychowany pod dzisiejsze czasy i nie da sobie chłopak w kaszę dmuchać. Niestety wychowywanie dziecka na dobrego czlowieka, to tylko robienie mu krzywdy.



Nie da sobie dmuchać bo będzie zwykłym przestępcą. Do odj***nia razem ze starymi póki jest niegroźny.

Salieri16000

2019-11-08, 16:42
patitati napisał/a:

Też byłem takim łobuziakiem, a wyrosłem na porządnego obywatela.



Oj ,Ty mój kłamczuszku... ;-)

dżonyłojlker

2019-11-08, 17:07
Salieri16000 napisał/a:

Oj ,Ty mój kłamczuszku...



Cich*j bo przyjdzie lich*j

;-)

bakus1233

2019-11-08, 17:22
AnnaWierzchowska napisał/a:

W związku z wyreżyserowaniem filmu przez członka rodziny i opublikowaniu w internecie wizerunku małoletniego bez wiedzy rodziców , sprawa strafiła do prokuratury , proszę o usunięcie filmu ze strony sadistic.pl i zaprzestanie rozprzestrzeniania filmu .
Każdy będący w posiadaniu filmu i rospowszechnianiu go bedzie sądzony z ustawy art. 81 ust. 1 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2014, poz. 121).
Pełnomocik rodziny
Anna Wierzchowska.



Witam
Bardzo proszę o zrobienie wyjątku dla strony sadistic.pl
Pozdrawiam i życzę miłego piątkowego wieczoru.

rah.im

2019-11-08, 17:47
Zabrac im tego dzieciaka jak najszybciej.

Andre1945

2019-11-08, 18:00
Cytat:

500+ wy k***y patologiczne !!!!!!!!!!! j***ć bachora,,,,,,,,,,,,



Cytat:

I na takie gówno idą moje pieniądze na j***ne 500+



Cytat:

Pokolenie PiS.
Brawo patusy



O, jak zawsze wyborcy POKO ze zbolałą dupą i jakże oryginalnymi komentarzami. :mrgreen: Za PO oczywiście nie było patusiarskich rodzin z ich rozwydrzonymi bachorami, w ogóle. Było pięknie, radośnie i kul-tu-ral-nie.

Może to dla was szok, ale takie bachory były zawsze i to nie efekt żadnego 500+, czy jakichkolwiek rządów, tylko brak pasa na dupę i dyscypliny ze strony rodziców.

edmund

2019-11-08, 20:49
russian-roulette napisał/a:

Jakbym widział TB303 i jego patologicznego gówniaka



a jak twój dekiel, bo coś czuję że wyj***ł w kosmos, razem z indyjskim inżynierem

Hafnarfjodur napisał/a:

Boże, moja stara za takie coś to by mnie kablem razem z podłączonym prodziżem napie**alała ...



od razu widać że nie dostałeś w dupę pożądnie,
kabel od prodziża jest odłączalny, za to bardzo skuteczny w wychowaniu

ProqsiM

2019-11-08, 21:33
Wina nagrywajacego: po ch*j cos tam miauczał ;)