18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nepalski żołnierz - prawdziwy bohater

www_miromiko_pl • 2013-02-22, 18:47
35-letni nepalski żołnierz - Bishnu Shrestha - to prawdziwy bohater. Mężczyzna jechał pociągiem, na który napadło czterdziestu uzbrojonych mężczyzn. Bandyci zaczęli okradać pasażerów. Napadli też na siedzącą naprzeciwko żołnierza osiemnastoletnią dziewczynę, którą chcieli zgwałcić. Rozebrali ją siłą a na wszystko patrzyli jej bezradni rodzice. Dziewczyna płakała błagając o pomoc.

Bishu w końcu nie wytrzymał, wyciągnął nóż - khurki i zabił trzech bandytów, a ośmiu ranił. Samzostał zraniony w rękę, ale udało mu się uratować dziewczynę. Mężczyzna swoje bohaterskie zachowanie tłumaczy tak:
Obroniłem ją, bo pomyślałem o swojej siostrze, która mogła by być na jej miejscu.


http://www.badassoftheweek.com/shrestha.html

stud3nt

2013-02-22, 22:10
No i co się dziwić. Ghurkowie - niepozorni kurduple - to jedni z najlepszych żołnierzy na świecie, o ile nie najlepsi. W armii brytolskiej służy ich 3500 i przechodzą najsurowszą selekcję na świecie oraz morderczy trening. O ich wyczynach krążą legendy. Zainteresowanych odsyłam tutaj:
http://blogbiszopa.blog.onet.pl/2009/10/22/najlepsi-z-najlepszych/

Mają sporo wspólnego z polskimi żołnierzami - mianowicie Brytole ostro ich wykorzystują, a potem osrywają. Gdy jeden z nich zginął na służbie w Afganistanie, to chociaż poległ za anglików, to kazali jego rodzinie wypie**alać w podskokach. Ci, którzy przeżyją (często pokaleczeni), po 20 latach służby też muszą wypie**alać, bo nikt im nie da brytyjskiego obywatelstwa.

Obesranym ciapatym brudasom, cyganom i innemu ch*jostwu dają obywatelstwo i socjał, aż się komputery nie wyrabiają z drukowaniem, a najbardziej wartościowych żołnierzy traktują jak szmaty. Ot i logika.

www_miromiko_pl

2013-02-23, 09:14
seta21 napisał/a:

ale mi to material na sadistica pff


za twoje materiały to szacunek :idzwch*j:

ketoprom

2013-02-23, 09:15
Bo ten jego khurki pewni był +5 vs. Evil ;)