18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neonazistowska Angora w natarciu

Plecionkarz • 2012-10-26, 04:47
Przeglądałem ostatnio internet i natrafiłem na ciekawe zjawisko. Popularna gazeta Angora zamieściła na swojej okładce niewinny żart będący komentarzem do tego co się aktualnie dzieje i o czym większość ma już wyrobione zdanie. Sprawa szybko zostałaby zapomniana gdyby nie fakt, że zażartowano sobie z żydów. Jak wiadomo żądają od nas 65mld. USD.



- "Otwarta Rzeczpospolita" (stowarzyszenie przeciw antysemityzmowi i ksenofobii) skierowała sprawę do prokuratury.
- Amerykańska Liga Przeciw Zniesławieniu prosi o reakcję Ambasadę RP w Waszyngtonie.
- Jeden z największych izraelskich dzienników "Maariv" publikuje artykuł "Nienawiść Warszawy".
- Eli Barbur, znany dziennikarz pracujący w Izraelu, na swoim blogu napisał o "menelstwie Angory".

Polska gazeta została postawiona na równi z Der Stürmer. Oto kilka zdjęć z tej gazetki:



Warto zauważyć, że nazwanie żyda pazernym jest zbrodnią ale Polaka to już można nazywać nazistą, ksenofobem itd.

Źródła:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9450808,Liga_Przeciw_Znieslawieniom_o_okladce__Angory____Wskrzesza.html
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/506203,sprawa_okladki_angory_z_karykaturami_zydow_w_prokuraturze.html
http://www.informacjeusa.com/2011/04/19/swiateczne-opamietanie-angory/

mr_9mm

2012-10-26, 14:39
Bongman najlepszy: na każdym kroku wrzuca na Niemców, cyganów, ale żydów broni...
Chyba pierwszy raz mnie rozbawił.
Nie no, żartowałem, bez przesady, ale się uśmiechnąłem chociaż ;-)

ZimnySkurwiel

2012-10-26, 15:02
Chyba czas rozpocząć nabór do C18 w Polsce :D

BongMan

2012-10-26, 15:28
Za nazwanie mnie żałosnym gnojkiem nie ma warna, a ja za nazwanie (w odwecie) tego gościa ćwokiem, warna dostałem? Ciekawe... Równi i równiejsi? Moderatorze, bądź konsekwentny i sprawiedliwy.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-10-26, 15:33 ]
nagroda przyznana - zwykłe przeoczenie

karygwronkkinog

2012-10-26, 15:42
rozluźnijcie łydki Panowie

mały żydek mówi do ojca żyda:
-tato daj mi 10 zlotych
-5 zlotych?! na ch*j ci 3 zlote!? masz tu 2 zlote i nie zgub tej zlotowki

ku chwale ojczyzny!
uwaga zydzi sa wsrod nas!

Gonzoitano

2012-10-26, 15:43
BongMan, wrzuć lepiej jakiś dowcip o żydach

mr_9mm

2012-10-26, 15:44
Mnie zwyzywał raz ten koleś: http://www.sadistic.pl/call-of-duty-afganistan-vt141422,15.htm#1441144
Nie dostał warna, chociaż pisałem na "czacie" sadolowym w obecności moderatorów i podałem link.
Zignorowali to.
Bongman dostał ostrzeżenie, zaraz się poskarżył i zobaczcie: Angel po kilku minutach wstawił warna.
Ot taka ciekawostka ;-)

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-10-26, 17:56 ]
pokaż wpis na SB w archiwum

kzm

2012-10-26, 15:51
k***a, wprowadźcie jakąś lepszą opcję ukrywania tematów żebym nie musiał takiego neonazistowskiego gówna czytać.

Gonzoitano

2012-10-26, 15:52
@mr_9mm może to żydowski SPISEK?

Plecionkarz

2012-10-26, 16:14
bongman to albo żyd albo filosemita. Swoich rodaków (albo i nie rodaków) obraża, dla niego każdy arab to terrorysta a żyd to biedny żuczek na którego cały świat się uwziął. Co się dziwić już od końca drugiej wojny światowej starano się wszystkim takie poglądy wpoić. Dwoma najlepszymi narzędziami żydów do obrony i trzepania kasy jest holokaust i antysemityzm. Holokaust to na prawdę głupie bajki oparte na zeznaniach lipnych światków. Jak ktoś spyta się w jaki dokładnie sposób działały te komory gazowe to nikt nie umie udzielić odpowiedzi która rozwiałaby wątpliwości. Antysemityzm jest jeszcze głupszym zjawiskiem bo żydzi stanowią tylko 7-10% ludności semickiej a na dodatek wśród nich są tacy którzy wcale nie mają pochodzenia semickiego. Izrael jest państwem okupantów, zbrodniarzy. Jedyną rację bytu mają z powodu tej swojej powojennej propagandy i przekręcania historii.

olex

2012-10-26, 16:20
k***a, myślałem ze zajmiecie sie problemem, a wy jak zwykle pie**olicie i spinacie ch*j wie o co. Za co niby im mamy płacić? Od średniowiecza Polska uchodziła za schronienie przedewszystkim dla żydów i co? k***a bez przesady, troszke wybujałe pretensje, zrozumiem wpis, ale oficjalny dyplomatyczny opie**ol? A po te 60 baniek niech ida do naszego elektryka idą. Wg mnie niech sp***alają z tymi roszczeniami. I nie mam nic do żydów, murzynów, tylko do pedałów :)

maniiiek

2012-10-26, 16:24
BongMan napisał/a:

Za nazwanie mnie żałosnym gnojkiem nie ma warna, a ja za nazwanie (w odwecie) tego gościa ćwokiem, warna dostałem?


Masz człowieku problemy :roll: Mam nadzieję, że nie płakałeś nad swoim nędznym losem kiedy to zauważyłeś. No ale dobra, i ja się pobawię:
Postuluje o warn dla tego osobnika: jest istnym rasistą. Nienawidzi Palestyńczyków i pisze, że powinno się ich wymordować. Skoro JARUS! dostał warna, za obrażanie Żydów czemu obelgi na naród Palestyński przeszły niezauważone? Tym bardziej, że to nie jest niechęć jak w innych komentarzach a nienawiść na wręcz chorym poziomie.

Kuba_Gda

2012-10-26, 16:32
Odrazu neonazistowskie - to jest k***a robienie ludziom wody z mózgu.
Atysemckie - tak, rasistowsie - siłą rzeczy też. ale nazistów trzymajcie od tego z daleka.

michael323

2012-10-26, 16:53
Bo antysemita to nie jest osoba nie lubiąca żydów tylko osoba której żydzi nie lubią...

itaczeq

2012-10-26, 17:26
A ja wam powiem ze przez zydow to jeszcze bedzie 3 wojna swiatowa

Marshal

2012-10-26, 17:30
Ja tam nic nie mowie, ale antysemityzm nie wzial sie z niczego.

Wg mnie w tym wypadku gazeta ma racje i robi to dobrze - zmusza do myslenia i zastanowienia sie nad dana kwestia.
A temat oddawania gruntow BYLYM wlascicielom jest tak stary jak III RP. Bo jakos nie wydaje mi sie zeby ludzie tak "walczyli" po sadach w czasach PRL o swoje grunty, ktore zostaly przejete dekretem Bieruta. Przyszloby paru smutnych panow i dana osoba mialaby wakacje zimowe na Syberii i tyle.
Teraz wszyscy nagle sobie przypominaja co, gdzie i ile tego mieli po tym jak juz te budynki, grunty itp. zostaly zagospodarowane, odnowione, ktore byly utrzymywane od 60 lat.
No ale takie to nasze sady i politycy, ze teraz my z wlasnej kieszeni oddajemy prywatnym ludziom kase, ktora wg mnie sie nie nalezy