18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neonazistowska Angora w natarciu

Plecionkarz • 2012-10-26, 04:47
Przeglądałem ostatnio internet i natrafiłem na ciekawe zjawisko. Popularna gazeta Angora zamieściła na swojej okładce niewinny żart będący komentarzem do tego co się aktualnie dzieje i o czym większość ma już wyrobione zdanie. Sprawa szybko zostałaby zapomniana gdyby nie fakt, że zażartowano sobie z żydów. Jak wiadomo żądają od nas 65mld. USD.



- "Otwarta Rzeczpospolita" (stowarzyszenie przeciw antysemityzmowi i ksenofobii) skierowała sprawę do prokuratury.
- Amerykańska Liga Przeciw Zniesławieniu prosi o reakcję Ambasadę RP w Waszyngtonie.
- Jeden z największych izraelskich dzienników "Maariv" publikuje artykuł "Nienawiść Warszawy".
- Eli Barbur, znany dziennikarz pracujący w Izraelu, na swoim blogu napisał o "menelstwie Angory".

Polska gazeta została postawiona na równi z Der Stürmer. Oto kilka zdjęć z tej gazetki:



Warto zauważyć, że nazwanie żyda pazernym jest zbrodnią ale Polaka to już można nazywać nazistą, ksenofobem itd.

Źródła:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9450808,Liga_Przeciw_Znieslawieniom_o_okladce__Angory____Wskrzesza.html
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/506203,sprawa_okladki_angory_z_karykaturami_zydow_w_prokuraturze.html
http://www.informacjeusa.com/2011/04/19/swiateczne-opamietanie-angory/

ssijpaukem

2012-10-26, 11:35
@BongMan pech chciał że znam

JRAUS!

2012-10-26, 11:36
@bongman nie chce znac ich osobiscie, ale widze czasami na ulicy. jesli jestes zainteresowany poznaniem jakiegos, to zapraszam na strone redwatch polska

Suka_Blyat

2012-10-26, 11:41
Bongman, ty to chyba masz k***a jakieś żydowskie korzenie, bo k***a bronisz ich na każdym kroku... Kamienice twojej rodzinie zostawili z dobroci serca czy co?

dback

2012-10-26, 11:44
k***icy idzie dostać od tych żydów. Nic tylko holokaust i ałszfic - ch*j z nimi! Histroia uczy tylko jednego - skutku - ale dlaczego k***a nie mówi o przyczynach tego holokaustu? Dlaczego media/w szkołach nie mówią o tym dlaczego wszystkie narody europejskie nienawidziły żydów i dlaczego tak bardzo chcieli się ich pozbyć?
k***a!

pat1ryk

2012-10-26, 11:45
Kościelna komisja majątkowa nakradła w 20 lat 100-150 miliardów złotych. Nasi politycy pozwolili nachapać się Watykanowi, to nie dziwcie się, że teraz inni wyciągają łapy po majątek narodowy. Trzeba było wszystkich zawczasu po tych łapach zdzielić, to nie byłoby problemu.

Ly...........er

2012-10-26, 11:47
taka wspaniała ta wolność słowa..jeszcze przeprosin będę chcieli za niewinny żarcik.

BongMan

2012-10-26, 11:51
~Sklej napisał/a:

Bongman, ty to chyba masz k***a jakieś żydowskie korzenie, bo k***a bronisz ich na każdym kroku...


Poznałem kilku z nich. Są to ludzie na poziomie i nigdy nie spotkało mnie z ich strony nic złego. I nie tyle ich bronię, co cisnę po uprzedzonych ignorantach, którzy ich wielce nienawidzą, choć gówno o nich wiedzą. Usłyszeli coś w telewizji, przeczytali w jakimś szmatławcu i już mają wyrobioną opinię. A co wiedzą tak naprawdę? Nic.
Popatrz na przykład na tego imbecyla:
JRAUS! napisał/a:

@bongman nie chce znac ich osobiscie, ale widze czasami na ulicy.


Widzi czasami na ulicy! I to jest jego podstawa do wyrobienia sobie opinii na temat ponad 13 milionów ludzi, z których żadnego nie zna osobiście.
I jeszcze to: Reichsführer-SS
Co za j***ny idiota... SS by go w pierwszej kolejności przez komin puściło.

Mizantrop

2012-10-26, 11:52
Jeszcze może mamy im zapłacić za to, ze byli niepełnosprawni psychicznie i dali się zamknąć w Gettach jak szczury. Już to raz pisałem ale napiszę raz jeszcze. Holokaust to wymysł żydów żeby mieli się do czego przyj***ć i na co narzekać. W gettcie warszawskim było 400 tysięcy żydów w momencie największego przepełnienia. Do pilnowania tego całego motłochu nie było oddelegowanych 500k gestapo i cały batalion Messerschmittów tylko garstka żołnierzy która od czasu do czasu przeszła wzdłuż muru z pistolecikiem. Nawet 10.000 żydów jakby się zebrało i zrobiło burdę to by się wydostali z tego całego gówna ale nie, lepiej było siedzieć bezczynnie i czekać na ratunek z ameryki. Mam na tą okazję dowcip

- Co jest gorsze od 6 milionów martwych Żydów?
- 5 milionów martwych Żydów.

maniiiek

2012-10-26, 11:56
BongMan napisał/a:

O k***a, więcej antysemitów niż w ośrodku szkoleniowym SS... A teraz powiedzcie, znacie osobiście chociaż jednego Żyda?


Tam jest wylęgarnia terrorystów. Każdy z nich by cię zapie**olił, bo w myśl jego religii jesteś niewierny i nie masz prawa żyć. A ty się nad nimi litujesz...


A znasz osobiście chociaż jednego Palestyńczyka hipokryto zasrany?

BongMan

2012-10-26, 11:58
Nie muszę znać, żeby wiedzieć, że są wśród nich terroryści. Niejednokrotnie przyznawali się do zamachów, czyż nie?

Qudi79

2012-10-26, 11:59
a ja ukrywać nie będę - jestem Polakiem, nienawidzę żydów (za to co zrobili mi. mojej rodzinie), cyganów i niemców zj***nych.

Podsumowując: żydzi wypie**alać do swojego państwa Izraela i wara od Polskich majątków!!! Tam się niech panoszą do bólu!

MorbidGod

2012-10-26, 12:00
Żydowskie larwy naszą matkę Polskę toczą...

sa...........os

2012-10-26, 12:00
Niech biorą swoje kosztowności i wypie**alają do Izraela, jak tu im źle.

czaspogardy

2012-10-26, 12:00
Szlag jasny trafia, nasi dziadkowie własne dupy za nich nadstawiali a te mendy jak zwykle chcą tylko żreć pieniądze. I niby z jakiego tytułu im się należy? j***ne książątka k***a...