18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawet podczas huraganu wolą głodować niż to jeść

~Velture • 2018-09-11, 12:55
Do USA zbliża się huragan i ludzie masowo opróżniają sklepy robiąc zapasy...
Jednak niektórzy wolą głodować niż wpie**alać wego-zjebo-żarcie :amused:


AN...........or

2018-09-11, 19:44

Roboturner

2018-09-11, 20:18
Np. jak byłem w Serbii to tam weganie i bezglutenowcy mają przesrane. Moja koleżanka, która właśnie jest weganką i w ogóle gluten off, to biedaczka aż mdlała z głodu :(
A ja zajadałem się jagnięciną, kiełbaskami wieprzowymi cevapi, przepysznym wypiekanym chlebusiem i oczywiście popijałem to wszystko rakiją.

Także, jak coś wpadać do Serbii.


Apolityczny

2018-09-11, 20:27
Wegańskie żarcie jest tak mało kaloryczne i ubogie w białko, że nie ma sensu go magazynować.

wu...........py

2018-09-11, 21:09
ehhh. ludzki organizm potrzebuje skladnikow odzywczych co wszyscy wiemy, mozna pozyskiwac je wszysystkie jedzac mieso, warzywa, owoce, grzyby (mmm krokieciki) będąc normalnym człowiekiem, taki wegetarianin ma o tyle dobrze ze czesc tych skladnikow moze uzupelnic w ten sam sposob jedzac np. kotlety sojowe czy inne pie**ololo, a weganie? ch*j tam trawa the best

Mors_Nigra

2018-09-12, 00:45
j***ć wegan, to proste, ale niektóre przepisy czy dania mają spoko (ale to trzeba samemu zrobić, a nie kupować gotowe, drogie i smakujące jak gówno... gówno). Jak pasztet z fasoli np. Smakowy był w ch*j. Fakt faktem jemy dzisiaj za dużo mięsa i to jeszcze niemożebnie ch*jowej jakości, więc trzeba urozmaicać...

sumka

2018-09-12, 09:49
Abstrah*jąc od Bio-cudów Autor tematu jest mało rozgarnięty gdy jako zapas na czas huraganu kupowałby żywność z data przydatności do spożycia 1-4 dni.

~Velture

2018-09-12, 10:19
sumka napisał/a:

Abstrah*jąc od Bio-cudów Autor tematu jest mało rozgarnięty gdy jako zapas na czas huraganu kupowałby żywność z data przydatności do spożycia 1-4 dni.


Autor tematu jak widzi to w sklepie to przechodzi dalej więc skąd normalny człowiek może wiedzieć jakie to gówno ma daty przydatności do spożycia?

Dziękuję. Dobranoc.

robsonx79

2018-09-12, 12:57
pie**olicie. Od dwóch lat jem mięso co drugi dzień i to tylko ze sprawdzonej bazarowej budy. Sporo kaszanki, wątróbka. Żadnych paczkowanych wędlin i szyneczek dziadunia czy gierka. Na obiad jak najmniej ziemniorów, zero frytek i fura surówek. Do tego nie piję gównianych słodzonych gazowanych napojów. I nigdy nie czułem się tak zajebiście i zdrowo. Do tego spadło mi z bebzona 10 kg. Jak słyszę gości jednego z drugim, którzy gadają z usmiechem, że z warzyw to najbardziej lubią schabowego a sałata jest dla królików, a mają dupy wielkie jak murzynka z bronxu (co samo w sobie jest w ch*j niemęskie, już lepiej mieć bęben) to im współczuję, bo w życiu to osiągnąć mogą co najwyżej achievementy na steamie. A te wegańskie wynalazki czasem kupię, mają więcej białka niż kurczaki z dyskontów. I ch*j. A sałatę to faktycznie króliki powinny wpie**alać, ale z prawdziwą wędzoną szyneczką i oscypkiem - miód malina.

krasnal_hałabała

2018-09-12, 16:13
@up, Ale wiesz że oscypek robi się z owczego mleka a nie z miodu u malin?

Mors_Nigra

2018-09-12, 20:27
@krasnal_hałabała napisał, że je produkty odzwierzęce, tylko rzadziej i lepszej jakości. Czyli tak jak powinno być.

sumka

2018-09-13, 11:57
Velture napisał/a:


Autor tematu jak widzi to w sklepie to przechodzi dalej więc skąd normalny człowiek może wiedzieć jakie to gówno ma daty przydatności do spożycia?

Dziękuję. Dobranoc.



Normalny człowiek po prostu k***a potrafi czytać, widać ciebie to nie dotyczy. A nazywanie czegoś gównem tylko dla tego że tego nie kupujesz lub ci nie smakuje jest bardzo dojrzałe i poważne.