18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawet mnie nie denerwuj!

~Sunday • 2019-07-27, 13:24

No i niestety, zdenerwowała go.

vulkodlak

2019-07-28, 10:33
Widać że baba gada co chce to i facet napie**ala co chce. Moim zdaniem kwintesencja równouprawnienia.

kosioraldo

2019-07-28, 12:14
Raz pie**olnac trzeba od czasu do czasu, to sie nazywa twardy reset.. tak samo jak z telefonami haha :mrgreen:

Baaad

2019-07-28, 12:19
dudidudi napisał/a:

@up
co wy pie**olicie!? gdzie wy jesteście na interii? wk***iła go to jej zaj***ł. księżniczki w tych czasach żyją w przekonaniu, że mogą mówić i robić co chcą bo dają mleko i śmierdzą im wary między nogami.



Bo was k***a prawda zawsze boli i zero mozgu, zero aegumentow tylko piesci, az nie trafinie na wiekszego kozaka, a wtedy takie filmy UBOSTWIAM. Zawsze bedziecie slabsza plcia.

~Velture

2019-07-28, 12:51
ch*j z filmem, komentarze najlepsze :krejzi:

dudidudi

2019-07-28, 13:07
Baaad napisał/a:

Bo was k***a prawda zawsze boli i zero mozgu, zero aegumentow tylko piesci, az nie trafinie na wiekszego kozaka, a wtedy takie filmy UBOSTWIAM. Zawsze bedziecie slabsza plcia.



wyjmij ch*ja z mordy bo nie rozumiem co mówisz.

daihat

2019-07-28, 13:12
Cytat:

Gdyby go zaatakowała, to oczywiscie, żaden problem - równouprawnienie. Ale jedyne co tutaj robią, to się kłócą. A jeśli ktoś w przypadku zwykłej kłótni, zaczyna kogoś atakować pięściami, to jest zwyczajną p*zdą, zasługującą na srogi, bezlitosny wpie**ol.



Ale to przecież feminazistka Joanna Scheuring-Wielgus, i weź się tu opanuj.

TB303

2019-07-28, 16:40
Nikczemny_Płód napisał/a:

Ale jesteś p*zda jak nawet kobiety dobrze uderzyć nie potrafisz i jeszcze sobie to tłumaczysz. Nawet mi cie nie żal.
Nic tak nie działa na szał p*zdy jak luta na ryj


dudidudi napisał/a:


wyjmij ch*ja z mordy bo nie rozumiem co mówisz.


Zamknąć ryje, bo mama zobaczy co wypisujecie i będzie szlaban :kawa:

Wiewór

2019-07-29, 14:25
Ciekawe czy już się zakochała czy musi jej jebnąć jeszcze raz?