18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawet mnie nie denerwuj!

~Sunday • 2019-07-27, 13:24

No i niestety, zdenerwowała go.

Jorgen888

2019-07-27, 13:41
k***a, kasownik uszkodził

TB303

2019-07-27, 14:19
Gdyby go zaatakowała, to oczywiscie, żaden problem - równouprawnienie. Ale jedyne co tutaj robią, to się kłócą. A jeśli ktoś w przypadku zwykłej kłótni, zaczyna kogoś atakować pięściami, to jest zwyczajną p*zdą, zasługującą na srogi, bezlitosny wpie**ol.

dudidudi

2019-07-27, 14:37
@up
co wy pie**olicie!? gdzie wy jesteście na interii? wk***iła go to jej zaj***ł. księżniczki w tych czasach żyją w przekonaniu, że mogą mówić i robić co chcą bo dają mleko i śmierdzą im wary między nogami.

Budrys2000

2019-07-27, 16:33
Kobiety potrafią wyprowadzić z równowagi nawet tybetańskiego mnicha.

trupzszafy

2019-07-27, 16:40
dudidudi napisał/a:

@up
co wy pie**olicie!? gdzie wy jesteście na interii? wk***iła go to jej zaj***ł. księżniczki w tych czasach żyją w przekonaniu, że mogą mówić i robić co chcą bo dają mleko i śmierdzą im wary między nogami.



pie**olisz jak przemarznięty

Eges

2019-07-27, 16:44


TB303 napisał/a:

Gdyby go zaatakowała, to oczywiscie, żaden problem - równouprawnienie. Ale jedyne co tutaj robią, to się kłócą. A jeśli ktoś w przypadku zwykłej kłótni, zaczyna kogoś atakować pięściami, to jest zwyczajną p*zdą, zasługującą na srogi, bezlitosny wpie**ol.



dokładnie, popieram w 100%, j***na p*zda z kolesia. Swoją droga nawet jakby do mnie wyskoczyła ta laska z łapami też bym jej nie uderzył.

r061071

2019-07-27, 16:46
bystry gosć nie czekał na kontre od razu sp***olił

Eges

2019-07-27, 16:50
dudidudi napisał/a:

@up
co wy pie**olicie!? gdzie wy jesteście na interii? wk***iła go to jej zaj***ł. księżniczki w tych czasach żyją w przekonaniu, że mogą mówić i robić co chcą bo dają mleko i śmierdzą im wary między nogami.



ty k***a sie nie wypowiadaj, jak laska wk***i to trzeba jej zajebac. pie**olone prymitywne myślenie. Jesteś większy i silniejszy to uderzysz kobietę bo ci nie odda? Uwierz mi, że jak laska wk***ia to najlepszym sposobem jest odpuścić i wyjść z domu- zniewaga to dla laski o wiele gorsze niż pięść czy liść.

LOOFAH

2019-07-27, 19:03
A skąd wiecie, że się znają? Może on trzymał nogi na siedzeniu, a kobieta zwróciła mu uwagę, a może purchawa w upalny wieczór zamknęła okno, bo wieje?

Strielok1

2019-07-27, 20:40
dudidudi napisał/a:

@up
co wy pie**olicie!? gdzie wy jesteście na interii? wk***iła go to jej zaj***ł. księżniczki w tych czasach żyją w przekonaniu, że mogą mówić i robić co chcą bo dają mleko i śmierdzą im wary między nogami.



Skoro kobietom z którymi się zadawałeś smierdzialy wary to nie chcę wiedzieć w jakich kręgach masz powodzenie...

:shock:

No chyba że jedyne c*pki jakie wąchałeś to Twoja lewica i prawica, wtedy faktycznie mogło walić brudnym napletem

:lol:

Nikczemny_Płód

2019-07-27, 22:57
Eges napisał/a:

ty k***a sie nie wypowiadaj, jak laska wk***i to trzeba jej zajebac. pie**olone prymitywne myślenie. Jesteś większy i silniejszy to uderzysz kobietę bo ci nie odda? Uwierz mi, że jak laska wk***ia to najlepszym sposobem jest odpuścić i wyjść z domu- zniewaga to dla laski o wiele gorsze niż pięść czy liść.





Ale jesteś p*zda jak nawet kobiety dobrze uderzyć nie potrafisz i jeszcze sobie to tłumaczysz. Nawet mi cie nie żal.

Nic tak nie działa na szał p*zdy jak luta na ryj :kawa:

gabriel0

2019-07-27, 22:58
Eges napisał/a:

Jesteś większy i silniejszy to uderzysz kobietę bo ci nie odda?



A faceta uderzysz?


wins89

2019-07-27, 23:15
aż jej się płatki owsiane z zeszłego miesiąca przypomniały