18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zbynekmaslanka

2021-04-12, 01:09
Gdzieś kiedyś widziałem jakiś teatrTV i tam było kilka sposóbów na to jak w humanitarny sposób pozbyć sie dziadka.

KaprysLosu

2021-04-12, 01:10
cuurniprime napisał/a:

Do góry nie poleciała... Swoją drogą niezły sk***iel.



cóż za ciekawy dobór słowa, sk***iel, czyli zdrobnienie od sk***ysyn, czyli z k***y syn.... a więc "babka" wychowała k***ę, która urodziła syna, a następnie ten syn wyj***ł babkę przez balkon... jedno słowo, a tyle opisuje :)

kulawiec

2021-04-12, 01:53

PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Niech się gnoje męczą dożywotnio w zakładach pracy przymusowej




Tak, w przymusowych domach publicznych, dla zwyrodnialców najlepiej. Z kamerami w środku i transmisją na żywo na sadistica.


zubek25

2021-04-12, 05:00
djpyza napisał/a:

Byłęm 2 razy czegoś takiego jeszcze nie widziałem xD



Bo p*zdzilo i okien jeszcze nie otwierali u nas to tak pozniej trochu ;p

viader80

2021-04-12, 06:25
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czyli wg Ciebie Komenda powinien nie żyć...


Jeżeli sędzia skazał mimo takich niescisłości i uchybień podczas procesu i wydał wyrok skazujący na śmierć, to ten sędzia po ujawnieniu wała też powinien zawisnąć, wtedy w końcu mielibyśmy uczciwe procesy a nie wał za wałem

Xian5

2021-04-12, 07:50
To jest to sławne okno życia?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-12, 08:19
Borys napisał/a:

Sprawa Komendy zbior takich patologii, ze czapki z glow. Raczej nie powinno sie uzywac tego przykladu przeciwko karze smierci.



Czemu nie? Nie zabił, a został skazany, tylko dlatego, że nie ma KS w Polsce nie dostał czapy.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-04-12, 09:18
Wydaje mi się, że samego COVIDA to jej nie przypiszą. Choroby współistniejące jak nic dodadzą.

dOpieca

2021-04-12, 10:40
Moje miasto takie piękne

Anonimowyja

2021-04-12, 11:06
Moja babcia jak już całe dnie spędzała w łóżku to nie raz mówiła, że nie chce się jej żyć, że popełni samobójstwo, że wyskoczy przez balkon. Wiele razy to mówiła i z tego co słyszę od innych, to dość częste u osób starych i schorowanych. Myślę, że wnuczek się po prostu wk***ił tym ciągłym p*erdoleniem i tak naprawdę pomógł spełnić babce ostatnie życzenie.
Myślę, że w każdym humanitarnym kraju osoba starsza powinna móc odejść na swoich warunkach.

tfujdiler

2021-04-12, 11:09
j***na kórwa do utylizacj, ale pianistę oglądał :)

AnalAcrobat

2021-04-12, 15:25
Seligos napisał/a:

Kiedyś bym był oburzony i od razu osądził że koleś ma naj***ne pod sufitem ...... teraz kiedy jestem już po ślubie i mam teściową moje pierwsze skojarzenie było "ale go musiała wk***iać". Może ja niedługo dostarczę wam materiał na główną Trzymajcie kciuki



Nie dostarczysz, za miekki jestes

Karboksylator

2021-04-12, 15:57
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czyli wg Ciebie Komenda powinien nie żyć...



czemu nie? on nie zabił

karakal

2021-04-12, 17:42
cuurniprime napisał/a:

Do góry nie poleciała.



Och te chłopskie powiedzonka, takie fajne.

Ignus

2021-04-12, 17:46
dla renty emerytury i spadku babcie na rękach nosił...

,,Łatwiej przeżyć śmierć ojca, niż utratę ojcowizny"