18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kawior2007

2021-04-11, 20:59
Miał wypchnąć? Tam nikt nikogo nie wypchnął :->

djpyza

2021-04-11, 21:05
zubek25 napisał/a:

pie**olita zapraszam do Suwałk z otwartymi rączkami ..... albo okienkiem



Byłęm 2 razy :D czegoś takiego jeszcze nie widziałem xD

Marcin360360

2021-04-11, 21:22
cuurniprime napisał/a:

Do góry nie poleciała... Swoją drogą niezły sk***iel.



Za takie cos oczywiscie kara śmierci a ciało na organy do przeszczepu i do badań naukowych. Ktoś kto zabija czlowieka z premedytacją nigdy się nie zmieni. Niech sąd wyda wyrok sam go wykonam a w jaki sposób niech rodzina zmarlej/sąd zadecyduje.

NiemiecWaszPan

2021-04-11, 22:04
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Dla nagrywającego skrzynka Chivas Regal 18. I przywilej wciśnięcia guzika ur*chamiającego szubienicę...


Nagranie z monitoringu działającego 24h na dobę. Chociaż zdarza się czasami, że ktoś nagra tego typu akcję przypadkowo kręcąc filmik telefonem. Co do zwyrola wyrzucającego babkę, to faktycznie stryczek wydaje się najlepszą karą, o ile na nagraniu widać na 100%, że to właśnie ten typ.


Marcin360360 napisał/a:

ciało na organy do przeszczepu


Organy 80letniej babki do przeszczepu, buhahah...

Touch_Of_Madness

2021-04-11, 22:08
NiemiecWaszPan napisał/a:

Nagranie z monitoringu działającego 24h na dobę. Chociaż zdarza się czasami, że ktoś nagra tego typu akcję przypadkowo kręcąc filmik telefonem. Co do zwyrola wyrzucającego babkę, to faktycznie stryczek wydaje się najlepszą karą, o ile na nagraniu widać na 100%, że to właśnie ten typ.
Organy 80letniej babki do przeszczepu, buhahah...




Organy wnuczka debilu

beton24

2021-04-11, 22:22
Wieźli gabaryty to wyrzucił starą zmywarkę :-P ps nie pruć dupy to żart.

NiemiecWaszPan

2021-04-11, 22:22
Touch_Of_Madness napisał/a:

Organy wnuczka debilu



Morda psie.

hubecik

2021-04-11, 22:27
djpyza napisał/a:

Byłęm 2 razy czegoś takiego jeszcze nie widziałem xD

ja tu mieszkam całe życie i takich wariatów nie widziałem



8-)



:roll:

Raczej

Vinyl

2021-04-11, 22:47
Założę się że to jeden z bardziej gorliwych bywalców sadola który podobnie jak Greg Lepkie Rączki postanowił wziąć sprawy w swoje ręce
Jeden z tych co każdego wysłałby do piachu utylizacji czy jak tam jeszcze tu zjeby pisza

PabllosSantoDaSilva

2021-04-11, 23:29
Karboksylator napisał/a:

miałem ci dać piwo, ale jak można być przeciw karze śmierci?
przecież to właśnie jest najgłupszą zmianą naszego prawa od wielu lat



A jak można być za karą śmierci? Co to w ogóle za kara? To raczej ulga dla zwyroli. Niech się gnoje męczą dożywotnio w zakładach pracy przymusowej (powinno się takie stworzyć) i ciężką harówą spłacają swój dług wobec społeczeństwa.

Seligos

2021-04-11, 23:30
Kiedyś bym był oburzony i od razu osądził że koleś ma naj***ne pod sufitem ...... teraz kiedy jestem już po ślubie i mam teściową moje pierwsze skojarzenie było "ale go musiała wk***iać". Może ja niedługo dostarczę wam materiał na główną :D Trzymajcie kciuki :D

Borys

2021-04-11, 23:37
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czyli wg Ciebie Komenda powinien nie żyć...



Sprawa Komendy zbior takich patologii, ze czapki z glow. Raczej nie powinno sie uzywac tego przykladu przeciwko karze smierci.

Dupaapud

2021-04-11, 23:37
żmij napisał/a:

Kurde, walnąłbym pełnoletniego Chivasa



Chivas Regał, nawet 18 letni to przereklamowane gówno. Deveron 12 lat bije go na głowę smakiem i jakościa. Po Chivas zawsze bolała mnie głowa a po Deveronie albo po Dewars nigdy.

Garnki_za_zeta

2021-04-11, 23:59
Borys napisał/a:

Sprawa Komendy zbior takich patologii, ze czapki z glow. Raczej nie powinno sie uzywac tego przykladu przeciwko karze smierci.



No proszę. A ja myślałem, że właśnie fakt istnienia takich patologii i ryzyko wielokrotnego popełniania tego typu wynaturzeń prowadzących do tragicznych orzeczeń to najlepszy argument, że kara śmierci raczej zbyt dobrym pomysłem nie jest... Delikatnie mówiąc.


Tetrix

2021-04-12, 00:10
Pewnie w babcia wpadła do pokoju gdy napie**alał rajda z gildia i dednal i sie wk***ił i ch*j ;]