18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczyciel z pasją

phrontch • 2020-05-06, 10:52
Trener lekko przesadził




jasypan

2020-05-06, 12:16
Raczej nie przesadził tylko właśnie to chciał zademonstrować.

Kepeszek

2020-05-06, 12:22
jasypan napisał/a:

Raczej nie przesadził tylko właśnie to chciał zademonstrować.



Byłeś kiedyś duszony trójkątem do nieprzytomności i nie mogłeś nic z tym zrobić ? Przecież lepiej nauczyć się, że z typem z którym trenujesz nie możesz czuć się bezpiecznie bo odklepanie (czyli ostatnia deska ratunku przed zrobieniem sobie krzywdy) nie działa. Prawda? Wielu ludzi zraża się do sztuk walki po obejrzeniu czegoś takiego. To żadna sala treningowa tylko zjeb w piwnicy dusi młodzież bo ma fiutta małego. Elo

V8ROG

2020-05-06, 12:23
TurboGrzesznik napisał/a:

guwno jakieś do pieca



Jak można popełnić błąd w tak popularnym słowie jak "gówno". k***a weź wróć do szkoły i się może nie udzielaj bo jesteś analfabetą.

luxpiotr

2020-05-06, 12:29
Ale bym mu zaj***ł lowkicka w łeb za taką akcję.

kolosasz

2020-05-06, 12:31
za darmo nie dostał

SpoconyMariusz

2020-05-06, 12:40
luxpiotr napisał/a:

Ale bym mu zaj***ł lowkicka w łeb za taką akcję.



No zesrałbyś się ;)

rybosom

2020-05-06, 12:56
Kepeszek napisał/a:

Byłeś kiedyś duszony trójkątem do nieprzytomności i nie mogłeś nic z tym zrobić ? Przecież lepiej nauczyć się, że z typem z którym trenujesz nie możesz czuć się bezpiecznie bo odklepanie (czyli ostatnia deska ratunku przed zrobieniem sobie krzywdy) nie działa. Prawda? Wielu ludzi zraża się do sztuk walki po obejrzeniu czegoś takiego. To żadna sala treningowa tylko zjeb w piwnicy dusi młodzież bo ma fiutta małego. Elo



Zgadzam się - nauczyciel już nie może ufać uczniowi, bo się właśnie udowodnił, że uczeń nie może ufać jemu - sam kiedyś miałem podobna sytuację i nauczyciel zaliczył zgona tego samego dnia, bo się nie spodziewał... - oczywiście zmieniłem nauczyciela, a nowy od początku wiedział, żeby uprzedzać.
Stary chyba zrozumiał, bo przeprosił (telefonicznie), ale nie chciał mnie przyjąć z powrotem (nie zaproponował, a ja sam się nie rwałem).

Tutaj widać, a przynajmniej takie wrażenie odniosłem, że chłopak odklepuje nie na żarty, co po krótkiej analizie pozwala mniemać, iż nauczyciel nie uprzedzał - specjalistą nie jest - mogę się mylić - być może też młody był hojrakiem i nauczyciel chciał go okrzesać?

gumstg

2020-05-06, 13:57
TurboGrzesznik napisał/a:

guwno jakieś do pieca



a co to jest guwno ?? Weź słowinik zjebie

tarcer123

2020-05-06, 15:03
Gdyby duszony mial np. Ukryta padaczke moglo byc juz po nim.

Karboksylator

2020-05-06, 17:43
Kepeszek napisał/a:

Byłeś kiedyś duszony trójkątem do nieprzytomności i nie mogłeś nic z tym zrobić ? Przecież lepiej nauczyć się, że z typem z którym trenujesz nie możesz czuć się bezpiecznie bo odklepanie (czyli ostatnia deska ratunku przed zrobieniem sobie krzywdy) nie działa. Prawda? Wielu ludzi zraża się do sztuk walki po obejrzeniu czegoś takiego. To żadna sala treningowa tylko zjeb w piwnicy dusi młodzież bo ma fiutta małego. Elo



ależ ty pie**olisz głupoty. żadna piwnica nie ma takiej wysokości.

Noktowizor

2020-05-06, 17:48
j***na patola, nauczyciel do utylizacji

Jebaka80

2020-05-06, 17:49
luxpiotr napisał/a:

Ale bym mu zaj***ł lowkicka w łeb za taką akcję.



Lowkicka w łeb? Łociech*j, dobry z Ciebie as

:mrgreen:

TurboGrzesznik

2020-05-06, 19:29
V8ROG napisał/a:

Jak można popełnić błąd w tak popularnym słowie jak "gówno". k***a weź wróć do szkoły i się może nie udzielaj bo jesteś analfabetą.



a ty pocałuj mnie w srake dałnie który nie wyczuwa celowego kaleczenia słownictwa