18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczyciel duszony przez ucznia

Jesse.Pinkman • 2021-11-24, 14:45
Według opisu składał seksualne propozycje uczniom. Jeden z nich umówił się z nim na spotkanie i tam spuścił mu wpie**ol, zabrał kasę (za potencjalną usługę seksualną) i przekazał policji.

Oryginalny opis:
spoiler

Pralpunkt

2021-11-24, 15:16
Fantastyczny mlody koleś Brawo.

ProVVe

2021-11-24, 17:04
Tutaj wszystko jest dozwolone... Nawet kopy na morde. Piekna sprawa i załatwiona jak należy

pajdaq

2021-11-24, 17:51
Cudowny film

sirmlcs

2021-11-24, 17:54
PIękny film o miłości, szkoda że ucina się gdy zaczyna się najlepsza akcja

jpdlv2

2021-11-24, 19:33
Ale z was homofoby... xD

notak

2021-11-24, 20:12
paradoksalnie, dla niektórych oglądaczy TVN,
lecz grupa pedagogów, pedofili, jest dużo większa niż tych w czarnych sukienkach, ale
w ich postach jest dużo marzeń niespełnionych, że pozostawię to też bez dalszego komentowania

Stockshark

2021-11-24, 20:31
Aż chciałoby się zgrzewke zimnego domu postawić młodemu

Pan_Cernik

2021-11-24, 22:03
Nie wiem czym tu się podniecać? Że gostek jest debilem?

Przyznał się do kradzieży, sam udokumentował i wrzucił do netu jak pobił gostka....

Nie wiem gdzie to jest, ale nie sądzę żeby tam samosąd był dozwolony prawnie. Według mnie, ten nauczyciel za proponowanie stosunku wyłapie mniejszy wyrok niż ten gówniak za kradzież i pobicie... A, no i jeśli to haburgerownia, to szczeniak będzie musiał sie ostro zadłużyć na spłatę odszkodowania...

No a jeśli ten nauczyciel to pedał i umawiał tylko chłopakami, to chłopaczek ma naprawdę przej***ne za atak na tle homofobicznym...

Pralpunkt

2021-11-25, 02:50
Pan_Cernik napisał/a:

Nie wiem czym tu się podniecać? Że gostek jest debilem?
Przyznał się do kradzieży, sam udokumentował i wrzucił do netu jak pobił gostka....
Nie wiem gdzie to jest, ale nie sądzę żeby tam samosąd był dozwolony prawnie. Według mnie, ten nauczyciel za proponowanie stosunku wyłapie mniejszy wyrok niż ten gówniak za kradzież i pobicie... A, no i jeśli to haburgerownia, to szczeniak będzie musiał sie ostro zadłużyć na spłatę odszkodowania...
No a jeśli ten nauczyciel to pedał i umawiał tylko chłopakami, to chłopaczek ma naprawdę przej***ne za atak na tle homofobicznym...



Co też kiedyś oklep zebrałeś....

Justynka99

2021-11-25, 04:33
notak napisał/a:

paradoksalnie, dla niektórych oglądaczy TVN,
lecz grupa pedagogów, pedofili, jest dużo większa niż tych w czarnych sukienkach, ale
w ich postach jest dużo marzeń niespełnionych, że pozostawię to też bez dalszego komentowania



Jakieś dowody, statystyki, czy tak ci się pierdło?

Zresztą ile by nie było, to w sprawie z kościołem wcale nie chodzi o to, że jest tam jakaś grupa pedofili, tylko o to, że pozostali ich kryją. I mimo zapewnień, że to już przeszłość wciąż KK odmawia udostępnienia akt prokuraturze, nie wspominając już nawet o samodzielnym zgłoszeniu takiego pedofila. Dlatego właśnie w przypadku nauczycieli mówi się o jednostkach, a w przypadku KK o całej pedofilskiej instytucji.

notak

2021-11-25, 07:01
up
to nie kącik zwierzeń, nawet kumplem nie jesteś, ale do zainteresowania tematem od dawna,
zaintrygowały mnie dwa znane mi przypadki, jeden nauczyciel wf, drugo prowadzący zajęcia z młodzieżą

Pan_Cernik

2021-11-25, 07:54
Pralpunkt napisał/a:

Co też kiedyś oklep zebrałeś....



Różne bywało. "Raz z tarczą, raz na tarczy"...

Justynka99 napisał/a:

Jakieś dowody, statystyki, czy tak ci się pierdło?
Zresztą ile by nie było, to w sprawie z kościołem wcale nie chodzi o to, że jest tam jakaś grupa pedofili, tylko o to, że pozostali ich kryją. I mimo zapewnień, że to już przeszłość wciąż KK odmawia udostępnienia akt prokuraturze, nie wspominając już nawet o samodzielnym zgłoszeniu takiego pedofila. Dlatego właśnie w przypadku nauczycieli mówi się o jednostkach, a w przypadku KK o całej pedofilskiej instytucji.



1. Materiał lewackiego gówna "Na temat" z 2013 roku, czyli jeszcze za rządów po-psl
https://natemat.pl/85477,kim-sa-polscy-pedofile-okazuje-sie-ze-nie-ksiezmi-ani-nauczycielami

2. 2009

"Znany gej na czele siatki pedofilów"

"Ośmiu członków grupy mieszkających w Szkocji zostało właśnie skazanych przez sąd w Edynburgu. Jest wśród nich James Rennie, jeden z najbardziej znanych szkockich homoseksualistów. "

https://www.rp.pl/swiat/art7455681-znany-gej-na-czele-siatki-pedofilow


Wystarczy czy jeszcze napluć ci w mordę?

Przed czasami internetu pedały-pedofile żeby móc dać upust swoim chorym zboczeniom musiały być blisko swoich ofiar. Stąd tak dużo starało się podejmować pracę w zawodach gdzie mieli dostęp do chłopców. Nauczyciele, harcerstwo, lekarze, chóry chłopięce no i oczywiście księża.
Owszem w KK jest siatka pedofilska. A to dlatego że przez dziesiątki lat w szeregi KK dostało się tylu pedałów że zdołali utworzyć własne struktury, które są zdolne właśnie do ochrony innych pedałów w sułtanach.

W dobie internetu zaś. Pedały już nie muszą być tak blisko swoich chłopięcych ofiar, a co za tym idzie wystawiać się na widok ze swoim zwyrodnieniem. Tylko właśnie chronią się za "firewall-em"

dracov6664

2021-11-25, 13:00
LGBT,waszego biją ALARMMMMMMMMM!!!!!!!