18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczyciel duszony przez ucznia

Jesse.Pinkman • 2021-11-24, 14:45
Według opisu składał seksualne propozycje uczniom. Jeden z nich umówił się z nim na spotkanie i tam spuścił mu wpie**ol, zabrał kasę (za potencjalną usługę seksualną) i przekazał policji.

Oryginalny opis:
spoiler

ActAnonymous

2021-11-25, 14:16
Szkoda że nie wykonał na nim kastracji żeby nie zapomniał tej lekcji przez następne pokolenia uczniów :-/

Ci...........la

2021-11-25, 15:30
Wielkiemu halo. Pewnie dzieciaki same się r*chają więc co za różnica czy przyleci ich jakiś dorosły

Justynka99

2021-11-25, 17:13
Pan_Cernik napisał/a:

Różne bywało. "Raz z tarczą, raz na tarczy"...
1. Materiał lewackiego gówna "Na temat" z 2013 roku, czyli jeszcze za rządów po-psl
2. 2009
"Znany gej na czele siatki pedofilów"
"Ośmiu członków grupy mieszkających w Szkocji zostało właśnie skazanych przez sąd w Edynburgu. Jest wśród nich James Rennie, jeden z najbardziej znanych szkockich homoseksualistów. "
Wystarczy czy jeszcze napluć ci w mordę?
Przed czasami internetu pedały-pedofile żeby móc dać upust swoim chorym zboczeniom musiały być blisko swoich ofiar. Stąd tak dużo starało się podejmować pracę w zawodach gdzie mieli dostęp do chłopców. Nauczyciele, harcerstwo, lekarze, chóry chłopięce no i oczywiście księża.
Owszem w KK jest siatka pedofilska. A to dlatego że przez dziesiątki lat w szeregi KK dostało się tylu pedałów że zdołali utworzyć własne struktury, które są zdolne właśnie do ochrony innych pedałów w sułtanach.
W dobie internetu zaś. Pedały już nie muszą być tak blisko swoich chłopięcych ofiar, a co za tym idzie wystawiać się na widok ze swoim zwyrodnieniem. Tylko właśnie chronią się za "firewall-em"



1) Zrodlo to sobie dobrałeś genialne :D Dobrze, ze nie TVP :D Na dodatek kompletnie nie zrozumiałeś pytania, bo dotyczyło tego, ze ktoś napisał ze więcej jest wśród nauczycieli, niż wsrod księży, a tu zadnego potwierdzenia tego nie widzę nawet, gdybym chciała uwierzyć w cokolwiek napisanego w gazetach powiązanych z rządem.

2) Autorzy artykułów są po prostu niedouczeni. W przypadku takim, jak na filmie można mówić o orientacji seksualnej, bo to osoba zbyt młoda, ale jednak rozwinięta już fizycznie. W przypadku pedofilii klinicznej chodzi o nierozwinięte organy płciowe, więc pedofilowi jest obojętna płeć - co najwyżej wybiera tych, do których ma łatwiejszy dostęp (np. ministrantów).

3) To nie jest jakaś tajemna grupa pedofili w KK, bo w tuszowaniu tych przypadków brała udział cała instytucja, razem z papieżem (na szczęście dwóch ostatnich papieży zaczęło z tym walkę), ale chyba nie twierdzisz ze JP2 też był pedofilem? Po prostu uważał, ze wizerunek kościoła jest ważniejszy, niż bezpieczeństwo dzieci.

notak

2021-11-25, 20:00
Pan_Cernik napisał/a:

Różne bywało. "Raz z tarczą, raz na tarczy"...
1. Materiał lewackiego gówna "Na temat" z 2013 roku, czyli jeszcze za rządów po-psl
2. 2009
"Znany gej na czele siatki pedofilów"
"Ośmiu członków grupy mieszkających w Szkocji zostało właśnie skazanych przez sąd w Edynburgu. Jest wśród nich James Rennie, jeden z najbardziej znanych szkockich homoseksualistów. "
Wystarczy czy jeszcze napluć ci w mordę?
Przed czasami internetu pedały-pedofile żeby móc dać upust swoim chorym zboczeniom musiały być blisko swoich ofiar. Stąd tak dużo starało się podejmować pracę w zawodach gdzie mieli dostęp do chłopców. Nauczyciele, harcerstwo, lekarze, chóry chłopięce no i oczywiście księża.
Owszem w KK jest siatka pedofilska. A to dlatego że przez dziesiątki lat w szeregi KK dostało się tylu pedałów że zdołali utworzyć własne struktury, które są zdolne właśnie do ochrony innych pedałów w sułtanach.
W dobie internetu zaś. Pedały już nie muszą być tak blisko swoich chłopięcych ofiar, a co za tym idzie wystawiać się na widok ze swoim zwyrodnieniem. Tylko właśnie chronią się za "firewall-em"



co do struktur pedofilli w kapłaństwie, a to nie jest tylko teoria,
lgnęli do kościoła, fałszywie udając, ludzie z problemami seksualnymi, pedofile, homoseksualiści, zboczeńcy ,
w swoich małych miejscowościach z których pochodzili, byliby szybo wykrywani,
a tak czerpali mamiąc i kombinując w otoczeniu jak oszukać i czerpać swoją zj***ną psychopatię,

teraz kościół katolicki, jedyne co, to musi odpowiadać za swoją naiwność,
którą chętnie jeszcze bardziej pojeby lewackie wykorzystują,

cóż, jak jesteś dobry to musisz mieć twardą dupę

Justynka99

2021-11-25, 21:58
notak napisał/a:

co do struktur pedofilli w kapłaństwie, a to nie jest tylko teoria,
lgnęli do kościoła, fałszywie udając, ludzie z problemami seksualnymi, pedofile, homoseksualiści, zboczeńcy ,
w swoich małych miejscowościach z których pochodzili, byliby szybo wykrywani,
a tak czerpali mamiąc i kombinując w otoczeniu jak oszukać i czerpać swoją zj***ną psychopatię,
teraz kościół katolicki, jedyne co, to musi odpowiadać za swoją naiwność,
którą chętnie jeszcze bardziej pojeby lewackie wykorzystują,
cóż, jak jesteś dobry to musisz mieć twardą dupę



Toś przyj***ł. Dobry to Twoim zdaniem taki, który ma w dupie zgwalcone dziecko, a pilnuje zeby przypadkiem zwyrol nie poniósł konsekwencji. pie**olę taką "dobroć". To nie jest też naiwność - to sk***ysyństwo. Gdyby wyrzucali z kościoła gwałcicieli i zgłaszali do prokuratury, to złego słowa na kościół bym nie powiedziała, bo zwyrol się może zdarzyć w każdym srodowisku.

notak

2021-11-25, 23:30
Justynka99 napisał/a:

Toś przyj***ł. Dobry to Twoim zdaniem taki, który ma w dupie zgwalcone dziecko, a pilnuje zeby przypadkiem zwyrol nie poniósł konsekwencji. pie**olę taką "dobroć". To nie jest też naiwność - to sk***ysyństwo. Gdyby wyrzucali z kościoła gwałcicieli i zgłaszali do prokuratury, to złego słowa na kościół bym nie powiedziała, bo zwyrol się może zdarzyć w każdym srodowisku.



cóż,
nie dziwi mnie przebierańcu że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi,
mało tego,
jesteś jebniętym trollem, więc spodziewałem się kontry,
ale masz 50 groszy, bo warto dać za własną satysfakcję, której i tak nie zrozumiesz

szkoda mi takich jak ty, naprawdę

Justynka99

2021-11-26, 07:17
notak napisał/a:

cóż,
nie dziwi mnie przebierańcu że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi,
mało tego,
jesteś jebniętym trollem, więc spodziewałem się kontry,
ale masz 50 groszy, bo warto dać za własną satysfakcję, której i tak nie zrozumiesz
szkoda mi takich jak ty, naprawdę



Cóż, taki urok ograniczonych psychicznie, że inne zdanie traktują jak trolling. Pamiętaj tylko, że obrona pedofili, lub bierna postawa wobec nich wiąże się ze współodpowiedzialnością za każdy ich kolejny gwałt- w końcu gdyby siedział tam, gdzie jego miejsce, a nie w innej parafii, to by nie gwałcił.

notak

2021-11-26, 20:47
Justynka99 napisał/a:

Cóż, taki urok ograniczonych psychicznie, że inne zdanie traktują jak trolling. Pamiętaj tylko, że obrona pedofili, lub bierna postawa wobec nich wiąże się ze współodpowiedzialnością za każdy ich kolejny gwałt- w końcu gdyby siedział tam, gdzie jego miejsce, a nie w innej parafii, to by nie gwałcił.



a co na to twój psychiatra