18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Natarcie Niepodległej Pyty

logik93 • 2012-11-13, 00:21
Natarcie Niepodległej Pyty :mrgreen:

Anus

2012-11-13, 22:44
DeviatioN napisał/a:

Trochę wk***ia mnie fakt, że gość robi z Siebie idiotę w oczach starszego człowieka w mundurze. Pyta jest popie**olona.





Ja ja dlatego ogladam..... bo jest PO PIER DO LONA :-/

szadol

2012-11-13, 22:48

paczfiko

2012-11-13, 23:29
ja pie**ole za rok jadę na marsz i ch*j tam zrobię

Skądinąd

2012-11-14, 12:33
Iratus Ultoris napisał/a:

Oczywiście, że główną przyczyną zamieszek była POlicja - działali na polecenie władzy. Najpierw prowokują spokojnie maszerujących ludzi, potem sp***alają za kordon swoich towarzyszy i udają niewiniątka.. Sam widziałem, jak taki cwe* z POlicji najpierw rzucał racami, potem uciekał przed dziennikarzem z jakiegoś bliżej nieokreślonego portalu, a potem przy POlicyjnej furgonetce zdejmował szybko kominiarkę i kurtkę. Pod spodem miał kamizelkę z napisem POLICJA i na to założył jeszcze ten swój żółty trykot, taki, jak mają na filmie z zeszłego roku - na tym, gdzie ta menda kopie protestującego.
[...]
Zastanawiało mnie jedno - dlaczego ci Policjanci w kominiarkach łapali za wszarz protestujących i kazali im się legitymować. A sami nie okazali ani legitymacji ani blachy! I skąd taka złapana osoba ma wiedzieć, komu i po co ma pokazywać dokumenty. Ja nie miałem dokumentów, bo w Polsce nie ma obowiązku noszenia przy sobie dowodu tożsamości.



Z tym przebierańcem, to zabawny jesteś. Rozumiem, że biegłeś za nim i obserwowałeś go, tak? W końcu, jak piszesz, od miejsca rozróby do suki miał całkiem spory kawałek - a jeszcze po drodze dziennikarz, który go gonił. O, ho ho, to się musiałeś, kolego, natrudzić, żeby to zobaczyć. Mam dla ciebie wiadomość: twoja wersja nie trzyma się kupy. Zresztą, gdyby takie sytuacje miały miejsce, to z tego wielkiego tłumu ktokolwiek na pewno by to nagrał, a tak pozostają tylko wersje "biednych narodowców".

A co do policji, która się nie legitymowała, a kazała wyciągać dowody obywatelom: trzeba było nie pokazywać, wtedy biorą na dołek. Ale biedna twa dupa, jeśli masz wlane, bo płacisz wtedy za "hotel" i chyba twoi koledzy-zadymiarze, mimo małych móżdżków, o tym wiedzieli.

Mam nadzieję, że za rok albo zakażą wychodzić ONRowi za faszyzm w statucie, albo wystawią wojsko. Tak czy siak Polakom należy się prawdziwe świętowanie niepodległości, a nie coroczne burdy.

macu66

2012-11-14, 12:41
05:06 zakochałem sie .... :) :0 :)

kajas2

2012-11-14, 17:00
milicja by się nie pie**oliła z nimi

Isami

2012-11-18, 17:42
Widząc takie coś aż korci, żeby ruscy polską policję przeszkolili...
Ogólnie Policja za mało w Polsce może bo za wszystko ponosi konsekwencje, taki motłoch psujący normalnym Polakom dzień niepodległości powinien zostać wysłany, gdzieś gdzie nie zazna wolności, może wtedy nauczą się szacunku do tego co mają...

Filo1

2012-11-18, 21:59
pech chciał że w momencie jak gadał o bombie piłem napój i oplułem monior XD autentyk