18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Natarcie Niepodległej Pyty

logik93 • 2012-11-13, 00:21
Natarcie Niepodległej Pyty :mrgreen:

Nap_Limak

2012-11-13, 08:05
Żart z krótkofalówką najlepszy.

(a pyta to jedyny sponsorowany profil na sadisticu, który wrzuca dobre filmiki, i który zawsze może liczyć na piwo z mojej strony, bo wiem, że mnie nie zawiedzie ;) )

rockface123

2012-11-13, 08:17
7:20 hahah :D jakbym siebie widział zajebisty facet

mr_9mm

2012-11-13, 08:23
Co on gada w 2:15? Ciężko zrozumieć przez te bębny. :-/
p.s.
Antifa ssie pauke.

MrSpook

2012-11-13, 09:00
Powell napisał/a:

musieli k***a tak narozpie**alać pod moim ulubionym Green Coffee? :/



Pod "Zieloną Kawą" by nie narozpie**alali...

TomusK

2012-11-13, 09:01
w 6:08 definitywnie widać, że to policja prowokowała zamieszki rzucając flarami..

poza tym inteligencja lewactwa.. zasłania kamerę żeby nie nagrywali ich zasłoniętych twarzy

anonymousm

2012-11-13, 09:10
@ TomusK
Nie, stary, tylko Antifa ma zasłonięte twarze, ale poczuwa się do odpowiedzialności za innych uczestników marszu. I w sumie rację ma, bo gdyby nie odgonili Pyty, to klatki z tego filmiku zaraz znalazłyby się na Blood and Honor jako porterty tych, co zdradzili białą rasę z pedałami.

Wolałbym, żeby antyfaszyści mieli większy dystans do samych siebie, ale rozumiem poczucie zagrożenia: ostatnio w Polsce prawa obywatleskie należą się tylko nazistom z ONR-u i Janowi Kobylańskiemu.

je...........ę

2012-11-13, 09:20
Jestem zmieszany :)

Niby jestem przeciwko systemowi ale jestem też przeciwko debilizmowi ukazanemu we wszystkich filmach.Po jednej stronie policja,a ci policjanci to w większości młodziaki więc i oni chcą się wyszaleć,są porywczy i wybuchowi i w większości to zakompleksione dzieciaki ze wsi (mówię tu o warszawie) więc i oni czując trochę władzy chcą się zemścić za swoje życie:)a poza tym wykonują rozkazy swoich przełożonych,którzy wykonują rozkazy innych ludzi a więc tutaj tak na prawdę nie o policję chodzi (no prócz ich zachowań i porywczości i niedouczenia w niektórych kwestiach), a z drugiej strony w większości sami kiblo, niedouczeni, zakompleksieni i chcący się wyszumieć debile,którzy wcale nie walczą za Polskę tylko tako bo modne jest napie**alanie się z policją a nawet tłumoki ne wiedzą,że to nie policja ich osadza w więzieniu tylko np prokurator jest ich katem ;) no ale co tu dużo mówić o ich niedouczeniu,skoro 3/4 z nich pochodzi z rodzin patologicznych i nic z tym nie chce zrobić i w przeciwieństwie do policji to nikt nie zmusza ich,żeby się bili w policją i nie robią tego dla żadnej wyższej idei ani nie ma w tym żadnego interesu społecznego.

Także własnie sobie przemyślałem i chyba w tym oto konkretnym wypadku jakim było święto niepodległości byłbym po stronie policji.


A co do policyjnych prowokacji to były czy nie były co za różnica bandyci całe życie prowokują policję więc raz i ona może zachęcić co głupszych bandytów do wystąpienia z tłumu.

xts

2012-11-13, 09:33
wiesiors4 napisał/a:


On mówił zarówno do prewencji ("nie atakujcie nas, proszę wrócić na pozycje!", "apeluję do policji: nie napierajcie na tłum, zachowajcie godność, nie dajcie się sprowokować!") jak i do uczestników ("nie atakować policji, powoli się przemieszczać!", "nie wolno nikomu atakować policji! Nagrywać, nie atakować!"). Żeby zachowali spokój i nie dali się sprowokować. Żeby przestali robić zadymę. Odezwał się kolejny z tych, którego tam nie było, a wszystkie informacje czerpie z nagrań w massmediach, lecz gdy wychodzą filmiki z ujawnioną prowokacją mówi: ja tam nic nie widzę...


Na tym filmiku słychać większą część przemówienia, gdzie przewodniczący mówi zarówno żeby policja stanęła w szyku jak i apeluje do debili rzucających w prewencję. Abstrah*jąc od tego, że przewodniczący nie powiedział, że to policja prowokuje.. :roll:



"nie wolno nikomu atakować policji! Nagrywać, nie atakować!"

o co chodzi w tym zdaniu? żeby nagrywać policje, która wściekle i prowokacyjnie atakuje tłum biednych ludzi?

pa...........ny

2012-11-13, 10:11
5:49 Staly kulwa całe życie :D :D

@up, jak się nazywa piosenka w filmiku użytkownika xts.

Moja_Pani

2012-11-13, 10:44
1. za ten tekst do dziadka na początku powinien stracić połowę uzębienia

2. przy policji bardziej wiarygodni byliby bez tych "allahagbarów"

3. żal bierze patrząc na tych debili, którzy poszli tam tylko robić burdę, czyli tylko pożywkę dla tefałenów i peowców.

4. cholernie niedobrze, że Ci, którzy teraz potancjalnie mieliby jako cywile bronić naszego kraju, umieją tylko rzucać racami...


Złowroga Pralka !

2012-11-13, 11:09
kulwasarpana napisał/a:

1. za ten tekst do dziadka na początku powinien stracić połowę uzębienia

2. przy policji bardziej wiarygodni byliby bez tych "allahagbarów"

3. żal bierze patrząc na tych debili, którzy poszli tam tylko robić burdę, czyli tylko pożywkę dla tefałenów i peowców.

4. cholernie niedobrze, że Ci, którzy teraz potancjalnie mieliby jako cywile bronić naszego kraju, umieją tylko rzucać racami...




weź to obejrzyj jeszcze raz durna pało i dopiero sie wypowiadaj. Policja dostała tymi racami po mordzie wiec co mieli stać i patrzeć jak ładnie się palą ? Odrzucali w bydło które najpierw je rzuciło .

Skądinąd

2012-11-13, 11:24
Chyba rozwiązała się zagadka z poprzedniego roku, kto faktycznie atakował i rzucał kostką chodnikową. W tym roku antifa i kolorowi wyszli, przeszli bez jednego zająknięcia i rozeszli się do domów. I znów narodowcy, którzy powinni mieć największy szacunek do symboli narodowych, robili zadymę. Widać gdzieś pod koniec kolegę z onkologii, który - trzymając w łapie zmiętą flagę - rzuca kamieniami w policję. A skądże, to wcale nie jest hipokryzja, prawda?

I jeszcze ci organizatorzy, którzy nawołując do nieatakowania "prowokującej" policji (która była niezwykle grzeczna i miła dla bydła, choć powinna dla przykładu spałować do nieprzytomności ilu się da), faktycznie prowokowali demonstrantów do dalszych "walk".

No, ale p. Zawisza nadal jawnie w TV kłamie, że to wina państwa, policji i systemu, chociaż na wszystkich materiałach (nie mówię o tych z TVNu czy TVP, ale tych amatorskich, bezstronnych) jak byk widać, kto był agresywny i robił największą demolkę.

Wstyd mi strasznie, że taki obraz Polaka-patrioty idzie w świat.

MaszSziwe?

2012-11-13, 11:25
Tępić lewactwo i policyjnych prowokatorów !

mateusz_gd

2012-11-13, 11:38
xts napisał/a:

śmieciarze rzucają kamolami w policje, a jakiś idiota ma czelność przez megafon mówić, żeby nie atakowali policji, która prowokuje :D


Byles, widziales? Pewnie mama Ci nie pozwolila wyjsc z domu bo dostales kare za zbyt dlugie granie albo zla ocene w szkole. Dla wszystkich osob takich jak Ty TVNowskich brudasow i zydow, glowna przyczyna zamieszek byla wlasnie Policja. Prowokatrzoy (czyt. policjanci) byli ubrani w kominarki odpalali race itd itd. Zyj w swoim swiecie simsow albo innego scierwa lewaku.

Iratus Ultoris

2012-11-13, 12:00
Oczywiście, że główną przyczyną zamieszek była POlicja - działali na polecenie władzy. Najpierw prowokują spokojnie maszerujących ludzi, potem sp***alają za kordon swoich towarzyszy i udają niewiniątka.. Sam widziałem, jak taki cwe* z POlicji najpierw rzucał racami, potem uciekał przed dziennikarzem z jakiegoś bliżej nieokreślonego portalu, a potem przy POlicyjnej furgonetce zdejmował szybko kominiarkę i kurtkę. Pod spodem miał kamizelkę z napisem POLICJA i na to założył jeszcze ten swój żółty trykot, taki, jak mają na filmie z zeszłego roku - na tym, gdzie ta menda kopie protestującego.

Potem się szczycą, jak to udaremnili rozruchy na wielką skalę i ilu "bandytów" złapali. Gdyby ludzie rzeczywiście pojechali tam na rozróbę, to sprowokowani przez POlicję i tak ruszyliby do walki. Bo co za różnica, kto wszczyna oczekiwane burdy, prawda? A ilu z tych, którzy tam byli podjęło walkę z POlicją? W porównaniu do całego marszu to była zaledwie garstka - więc niech Sokołowski nie pie**oli, że ludziom chodziło o wszczynanie zamieszek.

Zastanawiało mnie jedno - dlaczego ci Policjanci w kominiarkach łapali za wszarz protestujących i kazali im się legitymować. A sami nie okazali ani legitymacji ani blachy! I skąd taka złapana osoba ma wiedzieć, komu i po co ma pokazywać dokumenty. Ja nie miałem dokumentów, bo w Polsce nie ma obowiązku noszenia przy sobie dowodu tożsamości.