18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasze kochane motopizdy, składanka

Janusz_k • 2022-01-28, 23:18
7 minut wyczynów naszych ulubieńców w większości z pierwszej perspektywy.


Krakus36

2022-01-28, 23:26
Motocykl typu ścigacz nie kupuje się aby jeździć zgodnie z przepisami xD to plus że kierujący to motoc**a z małym siusiakiem równa się wypadkiem... najgorsze że nie raz motocykl kilkuset kilowy wpada w niewinnych ludzi przez taką motocipe

zdun

2022-01-29, 07:24
jak saper, raz tylko się myli.

janlew

2022-01-29, 08:33
Piękne ujęcie, na jednym obrazku:
1. Ktoś kto ma pieniądze lubi wiatr we włosach, szanuje swoje życie i bezpieczeństwo innych
2. Motop*zda, która wie że jego życie jest nic nie warte, i ma marne 10-20tyś na "90konny rower". Naraża więc życie swoje, i co gorsza innych, by udawać że poczuje trochę motosportu i wiatr we włosach pocąc się w kasku
....piękne, piękne ujęcie. motop*zda(2) leży, człowiek(1) z godnością jedzie sobie dalej.


Janusz_k

2022-01-29, 12:03
baronturbina napisał/a:

Ahha Janusz. Ubiegłeś mnie z tematem. Piwo



No sorry, rzadko coś daję, z tym się też wahałem czy dać bo mi znowu zarzucą że youtuba na sadisticu robię, ale że nie było i sceny dość mocne to wrzuciłem. Szczególnie że widać nieporadność niektórych osobników którzy nigdy na motor nie powinni siąść.

Stalin

2022-01-29, 12:37
Krakus36 napisał/a:

Motocykl typu ścigacz nie kupuje się aby jeździć zgodnie z przepisami xD to plus że kierujący to motoc**a z małym siusiakiem równa się wypadkiem... najgorsze że nie raz motocykl kilkuset kilowy wpada w niewinnych ludzi przez taką motocipe



Sam masz małego, wiekszość wypadków motocyklowych to wina puszek, a nie jednośladów. Nie jedna "Motoc**a" ma ciekawsze życie" niż połowa sadoli walących konia w swojej norze do takich filmów jw.

juderaus

2022-01-29, 13:03
janlew napisał/a:

Piękne ujęcie, na jednym obrazku:
1. Ktoś kto ma pieniądze lubi wiatr we włosach, szanuje swoje życie i bezpieczeństwo innych
2. Motop*zda, która wie że jego życie jest nic nie warte, i ma marne 10-20tyś na "90konny rower". Naraża więc życie swoje, i co gorsza innych, by udawać że poczuje trochę motosportu i wiatr we włosach pocąc się w kasku
....piękne, piękne ujęcie. motop*zda(2) leży, człowiek(1) z godnością jedzie sobie dalej.



Smieszny pindol z Ciebie. Idź sobie strzepotaj kapucyna bo opisujesz świat o którym nie masz bladego pojęcia. Ludzie, którzy latali , latają i będą latać na coraz to nowszych i lepszych koniach a Ty do końca życia będziesz wrzucał swoje wywody podparte bólem dupy i swędzeniem rowa.

Szary_Jeleń

2022-01-29, 13:15
Co za półmóżdżki. Mój kolega zginął na ścigaczu...

Budrys2000

2022-01-29, 15:06
Szary_Jeleń napisał/a:

Mój kolega zginął na ścigaczu...



Mój zmarł, bo dostał sepsy.

Juzwa

2022-01-29, 16:09
@ Stalin Co z wami jest, że jesteście tacy podupceni? Skoro potrzebujesz zastrzyku adrenaliny jeżdżąc na jednym kole, to jeździj sobie na torze do tego przewidzianym, a nie po drogach publicznych. Jak dla mnie to KAŻDY kto przekracza przepisy, a najbardziej widoczni są debile na motocyklach, zasługuje na to żeby wj***ć się w słup, ścianę, drzewo. Tylko ostro, żeby nie trzeba było się takim bucem zajmować poza włożeniem go do czarnego worka.

Sawix

2022-01-29, 16:27
Ostatni to miszcz

cola1111

2022-01-29, 16:56
Kilku kolizji można było spokojnie uniknąć, jeśli kierowca nie potrafi reagować na błędy innych uczestników ruchu to nie powinien sam jeździć, szczególnie na takich szybkich maszynach. Nie rozumiem po jakiego wuja oni pchają się na takie maszyny jak nie mają żadnego refleksu...

witekkk

2022-01-29, 17:08
Piękne. Zwłaszcza w 7:02

ramadanio

2022-01-29, 20:32
Boże ale lebiegi j***ne, roweru bym im nie dał takiego wigry 3 nawet bo by sie połamali.