18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasze kochane motopizdy, składanka

Janusz_k • 2022-01-28, 23:18
7 minut wyczynów naszych ulubieńców w większości z pierwszej perspektywy.


polakwrocek

2022-01-29, 20:46
Najpierw nagrają się w gry , a potem myślą że jak jadą motorowerem to wszystkie pasy są ich -.-

Stwórca

2022-01-29, 20:51
4:27 i jeszcze bezczelnie cwe* kłamie i ani słowem nie wspomni o tym że zapie**alał na jednym kole. : :homer:

Wojciech__30

2022-01-30, 03:02
No ten ostatni to debil do kwadratu

janlew

2022-01-30, 10:40
juderaus napisał/a:

e strzepotaj kapucyna bo opisujesz świat o którym nie masz bladego pojęcia. Ludzie, którzy latali , latają i będą latać na coraz to nowszych i lepszych koniach a Ty do końca życia będziesz wrzucał swoje wywody podparte bólem dupy i swędzeniem rowa.


Nie obrażaj koni, bo akurat konna jazda to żadna szkoda dla społeczeństwa. Podobnie jak rajdy na OESach, skutery wodne, sportowe samochody na torze, offroad, motorówki, żagle, narty, wszystko to robiłem lub robię i jeszcze wiele wiele innych rzeczy. Nawet czasem się i crossem czy quadem przejadę na zamkniętej imprezie, szału wielkiego nie ma, ale może być, można się co najwyżej lekko połamać. Ale was k***a barany nigdy nie zrozumiem. Bo choć rozumiem że ktoś nie ma pieniędzy a chce adrenaliny, ale naprawdę są inne sposoby niż debilizm jakim jest zapie**alanie ścigaczem, to jest rowerem z wielkim silnikiem publiczną drogą, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Zero szacunku dla cudzego a nawet własnego życia ma dla mnie tylko prawdziwie nic nie warty nikt. Sam nie wiem czy jesteście dla mnie bardziej żałośni czy śmieszni.