18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nastoletni kierowcy

CrazyEdek • 2015-03-27, 06:10
Nie ma to jak telefon w aucie.


ishidar

2015-03-27, 12:57
Sam zdałem prawko ledwo 2tyg temu i nie rozumiem, jak można być tak nieodpowiedzialnym kierowcą. Telefon jest podczepiony pod podstawkę i ustawiony na tryb głośnomówiący jakby ktoś dzwonił, smsy mogą poczekać.

BiałyMurzyn69

2015-03-27, 13:10
ja powiem jedno mam 18 lat i nie jestem takim idiota jak oni , lepiej jezdze :D

Hereticus

2015-03-27, 13:34
@up

No niesamowite, może jeszcze powiesz, że skończyłeś podstawówkę?

te...........ra

2015-03-27, 14:16
Na przejściu tak samo wchodzą słuchawki na uszach i telefon w dłoni . Tylko patrzeć jak mi ktoś w tył auta rąbnie . Średnia u nas to 3 auta na czerwonym , na przejściu dla pieszych .

Pankracy_Młot

2015-03-27, 15:39
-Uważaj!!! Prosta droga!!!!
-O k***a!
<koziołkuje zabija pieszych na chodniku i wbija się w ścianę żłobka>

ko...........nh

2015-03-27, 15:49
1:24 - zaćmienie :ok***a:

ps. Jak prowadzę auto, rzadko odrywam wzrok od drogi, żeby patrzyć na znaki, trzeba być niezłym ignorantem żeby pisać sms-a... myślenie zabiłem to zabiłem, mogli nie iść chodnikiem :D

morderuk

2015-03-27, 16:33
Ostatnia gupia c**a jak juz przyj***la to jeszcze ostatnie spojrzenie na telefon, zombie j***ne.

Nieosiągalny

2015-03-27, 16:47
Jedyny moment podczas jazdy gdy pisze sms to jak mam czerwone i do k***y nedzy stoję, a poza tym telefon ma rozmowę na głośniku ale oni tego jeszcze nie odkryli, odbierz włącz głośnik połóż telefon i gadaj....

MaczoJuh

2015-03-27, 16:48
@shidar Tez tak jezdzilem jak ledwo zdalem :D Poczekaj 2 lata...
osobiscie czesto pisze sms, ale k***a... nawet jednego slowa nie dokoncze, a juz na ulice zerkam, nawet nie wiem czy 1 sek patrze w fona

Promek

2015-03-27, 17:04
I niech mmi ktos nie powie ze przyslowie "glupi ma szczescie" tu sie nie sprawdza?! Za ich debilzim zaden z nich nie zaplacil nawet lekkimi obrazeniami ani rozbita mocno fura... Powinni konczyc w rowach i na slupach moze wtedy na 2 raz byliby madrzejsi, ale patrzac ze to hameryka to nie sadze...

TrollJaskiniowy

2015-03-27, 20:26
Jak można ignorować to co się dzieje na drodze, takim powinno odbierać się prawa do poruszania się po drodze nawet na hulajnodze!

bania88

2015-03-27, 22:59
Wnioskuje o zmiane tytulu na "Amerykanscy nastoletni kierowcy".

Mieron3

2015-03-28, 00:06
Dlatego mam ściągniętą jakąś klawiaturę na telefon i przesuwam sobie paluchem, a apka jest na tyle mądra, że wie, jakie słowo chcę. Ewentualnie przewidywanie słów. Nie trzeba praktycznie odwracać wzroku od drogi. Ale pisanie poza terenem zabudowanym, jadąc 90 km/h to totalny debilizm.

vfxme

2015-03-28, 01:46
Od roku nie trzymałem tel. w ręce podczas jazdy, powód?
Spotkanie z Insygnią, 200 PLN 5 pkt. Nauczyłem się, przynajmniej nikomu nie zrobię krzywdy pisząc smsa. I nie mówcie, że podwyższenie mandatów nic nie da.

poprostuPiotrek

2015-04-13, 23:28
fckpol napisał/a:

@Camelk skoro na drogach publicznych pisales sme-sy podczas jazdy to zaliczasz się do grona tych imbecyli o których sam napisales. Jestes takim idiota , ze nie wziales pod uwagę nieuwagi innego kierowcy wybiegających bachorów pod kola itp. gratulacje n1



Gówno prawda. Jak ktoś nie pisze na smartfonie, to nie musi w ogóle patrzeć na telefon. Ja na dłuższe trasy po prostu przekładam kartę do telefonu z klawiaturą ze smartfona, bo można pisać bezwzrokowo. Na smartfonie się niestety nie da (a przynajmniej ja nie potrafię). No i polecam słuchawkę bluetooth.