18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Następna debilka ...

Halman • 2020-07-03, 12:19

dobrze ze się jakiś ogarnięty znalazł bo by była mielonka z kobiety..

info

Korcipała

2020-07-03, 12:54
WciagamGwozdzieNosem napisał/a:

No idiota, zepsuł cały film.



Za to on se por*cha żywą a byś rozplaszczoną sypał

:mrgreen:

Robster

2020-07-03, 12:58
Takich czasów dożyliśmy, że ludzie cenią sobie bardziej brak zadrapań na małej Skodzie niż własne życie.

Halman

2020-07-03, 12:59
niech mi ktoś powie, wyłamany szlaban w jakiś sposób gdzieś tam (w jakimś centrum nadzoru ruchu) jest sygnalizowany ze został wyłamany?

AN...........or

2020-07-03, 13:05
powinni dziwce odebrac dozywotnie prawo kierowania czymkolwiek, bo jest tak kurewsko glupia

Korcipała

2020-07-03, 13:10
ANALizator napisał/a:

powinni dziwce odebrac dozywotnie prawo kierowania czymkolwiek, bo jest tak kurewsko glupia



Ale na ku*asach, mopach, zmywakach może czy też zakaz wprowadasz?

Kriski

2020-07-03, 13:13
Halman napisał/a:

niech mi ktoś powie, wyłamany szlaban w jakiś sposób gdzieś tam (w jakimś centrum nadzoru ruchu) jest sygnalizowany ze został wyłamany?



A jak myślisz, z jakiej kamery nagranie jest?

PhantomMask

2020-07-03, 13:15
Halman napisał/a:

niech mi ktoś powie, wyłamany szlaban w jakiś sposób gdzieś tam (w jakimś centrum nadzoru ruchu) jest sygnalizowany ze został wyłamany?



Od tego ludzie siedzą w LCSach, praktycznie wszystkie przejazdy są monitorowane.

Halman

2020-07-03, 13:17
Kriski napisał/a:

A jak myślisz, z jakiej kamery nagranie jest?


to fakt, ale bardziej miałem na myśli jakie system które automatycznie ur*chamiają jakieś alarmy również w pociągu na linii.

Kriski

2020-07-03, 13:29
Halman napisał/a:

to fakt, ale bardziej miałem na myśli jakie system które automatycznie ur*chamiają jakieś alarmy również w pociągu na linii.



Do zdalnej kontroli z pociągu PKP potrzebuje jeszcze z 20 lat (stworzyć prototyp, prace koncepcyjne itd, itp, czyli cała ta praca która nic nie tworzy a za którą bierze się pieniądze)
Sterowanie odbywa się z "centrali" lub przez dróżnika.
Na zadupiach zamykane są automatycznie kiedy pociąg najedzie na czujnik.

Halman

2020-07-03, 13:36
Kriski napisał/a:

Do zdalnej kontroli z pociągu PKP potrzebuje jeszcze z 20 lat (stworzyć prototyp, prace koncepcyjne itd, itp, czyli cała ta praca która nic nie tworzy a za którą bierze się pieniądze)
Sterowanie odbywa się z "centrali" lub przez dróżnika.
Na zadupiach zamykane są automatycznie kiedy pociąg najedzie na czujnik.



dzięki za info, wydawało mi się to do zrobienia bez problemu na dzień dzisiejszy dlatego o to pytałem ale widocznie popłynąłem z fantazją ... :-D

niemamskarpet.

2020-07-03, 15:52
widzę,, że to jedno z tych aut co się wozi w normalnym aucie jako zapas ....... trzeba mieć w ogole na to prawo jazdy ?

vippero

2020-07-03, 16:44
"dobrze ze się jakiś ogarnięty znalazł bo by była mielonka z kobiety.. "

No jak dobrze? To co my tu oglądamy, romantyczne wschody słońca?

Halman

2020-07-03, 16:49
vippero napisał/a:


No jak dobrze? To co my tu oglądamy, romantyczne wschody słońca?


przykłady nieuleczalnej ludzkiej głupoty...