18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nastepca Pudziana ?

Pan_mniam_mniam • 2014-07-17, 00:05
Mateusz Baron i 445 Kg
Wymiary:
wzrost 185 cm
waga 137 kg
biceps 55 cm
klatka piersiowa 140 cm

Rekordy życiowe:
przysiad 320 kg
wyciskanie 220 kg
martwy ciąg 445 kg

kubczyk

2014-07-17, 11:28
Geny, predyspozycje budowy, ciężki trening i dobry sztab lekarski.

Mo...........ek

2014-07-17, 11:43
pie**olicie, to jest kwestia w ch*j ciężkich treningów (np cross-fit), których 99% z Was by nie wytrzymało. A że bierze odżywki różnej maści to normalne, taki sport. Dodam że strongmani wcale nie biorą najbardziej szkodliwych sterydów, bo takie nie dają siły, a co najwyżej słabe, duże objętościowo mięśnie. Tak, znam się trochę na tym, czekam na wrzuty od siłaczy komputerowych.

nobas

2014-07-17, 11:43
kox gen kox predyspozycje kox dieta kox trening kox

sadolfan

2014-07-17, 11:45
dobre sterydy dobre

piterek098

2014-07-17, 11:46

Sekretem eliksiru do wąchania są grzybki i zioła zbierane o poranku przez dziewicze kapłanki

Zerdzio

2014-07-17, 11:48
Do emerytury nie dociągnie

Lunada

2014-07-17, 12:10
MocnyDarek napisał/a:

pie**olicie, to jest kwestia w ch*j ciężkich treningów (np cross-fit), których 99% z Was by nie wytrzymało. A że bierze odżywki różnej maści to normalne, taki sport. Dodam że strongmani wcale nie biorą najbardziej szkodliwych sterydów, bo takie nie dają siły, a co najwyżej słabe, duże objętościowo mięśnie. Tak, znam się trochę na tym, czekam na wrzuty od siłaczy komputerowych.




ale k***a ekspert. Cross-fit do tego typu konkurencji siłowych? CF to zwykły trening obwodowy, już to widzę jak pan Darek podnosi +300kg w martwym ciągu po podrzucaniu piłki przy ścianie i wiciu się na drążku bo tego nawet podciągnięciem nazwać nie można.

ProVVe

2014-07-17, 12:21
MocnyDarek napisał/a:

pie**olicie, to jest kwestia w ch*j ciężkich treningów (np cross-fit), których 99% z Was by nie wytrzymało. A że bierze odżywki różnej maści to normalne, taki sport. Dodam że strongmani wcale nie biorą najbardziej szkodliwych sterydów, bo takie nie dają siły, a co najwyżej słabe, duże objętościowo mięśnie. Tak, znam się trochę na tym, czekam na wrzuty od siłaczy komputerowych.





Nie wiem na czy sie tam znasz, ale ja mam info z pierwszej ręki i nie mogę powiedzieć, który znany polski strongman wyjechał do mojego znajomego kiedy wygrał eliminację i miał jechać na wojewódzkie "...ale bez sterydów dalej nie masz co się pchać...". Kolejna sprawa, ze są na rynku takie specyfiki, o których nawet nie słyszałeś (polecam tez kupic czarną księgę sterydów) po połączeniu tego z dieta i ciężkim trenningiem mamy to co mamy. Poza tym zastrzyki zwykłe z teścia i masz "moc" - później oczywiście musi byc odblok bo jaja znikną... Swoja droga rozmowa z Dymkiem kiedy byli w jednym poznańskim klubie z pudzianem.
"Aaa jak tam sprawy łóżkowe? Dymek - panowie jak stanie to jest dobrze"
Powaga chcesz żyć w świecie fantazji to spoko, ale ja nie twierdzę, że jestem expertem tutaj pytałem też ludzi po awfie i paru profesorów... Kolejny przykład daje samo życie. Mój kolega miał 47cm w bicu wydawał majątek na odzywki i wzrostu nie osiągał ponieważ najzwyczajniej wszedł na poziom maksymalny swojego organizmu... Po paru sesjach dobił 50cm moc wzrosła razem z rzeźbą... jak milkyway 3 w 1. Są ludzie co w tym temacie zęby zjedli... Inaczej nie byłoby coraz to lepszych wyników na olimpiadach i różnych zawodach...


PS. oni nawet 50-ciu moga nie dociągnąć mały przykładzik Jesse Marunde, który zmarł na zawał podczas treningu w wieku 27lat. Był głównym rywalem pudziana...


PPS. dla porównania nazwiska prawdziwego giganta i pewnie długo lidera (jeśli Savickas pójdzie na emeryture cieżko będzie go pokonać) mowa o Brianie Shaw 203cm wzrostu 210kg.


rekord w matrwym 499kg (Savickas - 503kg)

Narazie Zyndrunas trzyma sie zajebiście...


PPPS. jeśli ktos ma jakieś uwagi lub obiekcje odsyłam do pogadania chociażby z wujkiem google... Można tez zasięgnąć języka ludzi, którzy biorą udział w eliminacjach.

CYPRIAN

2014-07-17, 12:29
kiedyś to mozna w tfn pooglądac siłaczy a teraz h*j -

pylaochos

2014-07-17, 12:53
grudzin7 napisał/a:

hahaha niezłe! ale i tak umrze na zawał przed 50-tką :D

Tak jak np. Szwarcu, który brał wszystko co istniało na rynku, co było nawet nie sprawdzone? A ma garstkę dzieci, firme(y) i 70 lat?

ASAKKU

2014-07-17, 12:54
kubczyk napisał/a:

dobry sztab lekarski


Tiiaaa... Dr Omnadren, Dr Dekarabolin i Dr Parabolan... :mrgreen:

stiflermistrz

2014-07-17, 13:52
Meressin napisał/a:

Głupota, ja swego czasu wzięłam 2000kg na klatę :D



Pomyliłaś z dwoma tysiącami ku*asów do pyska

zuraw2011

2014-07-17, 14:44
Merresin chyba przyjęłaś 2000 spustów na klatę :)

lizardhino

2014-07-17, 16:00
pobił rekord Polski? zuch chłopak

Parowozo257

2014-07-17, 16:00
grot napisał/a:

Będzie lepszy od Pudziana, bo medycyna poszła do przodu od tego czasu ;)


To na pewno, ale kiedyś witaminy były chyba mocniejsze :D