18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasi bombardują Berlin

nebelwerfer • 2020-12-27, 00:56
Jak w temacie. Film trafił na wykop przez co tamtejsze dziady strasznie spruły się w komentarzach i nie doceniły. Tu wierzę też go zgnoicie, ale po Sadolowemu. Jeśli lubisz jak nasi za 1939 niszczą Berlin, wbij tam łapkę w górę. Aha i najważniejsze, tak to jest wandalizm. To sadol, nie kółko różańcowe.


Hydra

2020-12-27, 09:11
Chłopaki latają malują pociągi a połowa pseudo sadoli tutaj ma ból dupy że jakiś gnój z osiedla napisał JP na scianie ;)

OpenStreetMaps

2020-12-27, 09:26
Nie ma większego wandalizmu jak piękny artystyczny mural pobazgrany przez jakiegoś ch*jka.
Ja uwielbiam graffiti ale takie bardziej artystyczne które coś przedstawia.
Choć same fantazyjne literki jeśli są namalowane starannie i stanowią ciekawą kolorystyczną kompozycję też od biedy ujdą.

ch*j w dupę wszystkim wandalom którzy którzy biorą się za coś czego nie potrafią i szpecą przestrzeń publiczną zamiast upiększać.

Komentarz z linkiem do gigantycznej kolekcji własnych zdjęć murali i graffiti zostawiłem-im na YT gdyż na tym portalu linka nie da się podać .

ra0mir

2020-12-27, 09:33
Miałbym więcej frajdy z wypie**olenia wszystkich szyb w składzie niż z malowania.
Te j***ne PUF to widzę wszędzie w Warszawie. Kiedyś go złapią, mam nadzieję.

Ni...........ny

2020-12-27, 09:46
nebelwerfer napisał/a:

ryju... ukrywasz się pod ksywką zaciągniętą częściowo od majonezu



Tyle w życiu przeczytałeś ? Etykietę na majonezie ? :roll:

Kamil3l

2020-12-27, 10:04
Banda zjebów bez talentu i jeszcze gołąby sobie ideologię dorabiają.

Juzwa

2020-12-27, 11:51
OpenStreetMaps napisał/a:

ch*j w dupę wszystkim wandalom którzy którzy biorą się za coś czego nie potrafią i szpecą przestrzeń publiczną zamiast upiększać.



Raczej ten ch*j w dupę wszystkim tym, którzy bez pozwolenia właściciela smarują jego własność. Nawet gdyby to był Da Vinci, to też bez pozwolenia ch*j mu na grób.

nebelwerfer

2020-12-27, 12:05
19 piw w parę godzin plus w ch*j wpisów (hejtujących czy nie był ruch) i ktoś to wrzuca do sucharów? wy k***y, a ten zj***ny żart w poczekalni ile wisiał? 2 dni? Zmieńcie nazwę z sadistic na kaczistik.

hellbwoi

2020-12-27, 15:35
nebelwerfer napisał/a:

spać miałeś iść a że ch*ja się znasz to podkreślać mi nie musisz.



ja nic nie muszę, ale ty jeśli byłeś jednym z tych malujących to raczej powinieneś wpisać sobie "wholecar graffiti" i popatrzeć jak wyglądają wrzuty z klasa na poziomie, już nawet nie mówie światowym, ale na poziomie, bo te wasze to straszna lipa, zero kreatywności, zero stylu.

banerr

2020-12-27, 15:41
nebelwerfer napisał/a:

19 piw w parę godzin plus w ch*j wpisów (hejtujących czy nie był ruch) i ktoś to wrzuca do sucharów? wy k***y, a ten zj***ny żart w poczekalni ile wisiał? 2 dni? Zmieńcie nazwę z sadistic na kaczistik.



Dupa piecze, że twój cwe*owski filmik został zj***ny po całości?
I bardzo dobrze ma piec.
Zaproś swoich niedorozwiniętych kolegów i zwalcie sobie konia do tych bochomazów.

pajdaq

2020-12-29, 19:21
fatalne graffiti lepiej malują dzieci w przedszkolu pozatym mam nadzieje, że kiedyś wam farba te glupie ryje wymaluja i traficie na harda

R41NM4N

2020-12-30, 11:38
Nie wiem kto jest większą sp***oliną, typ który ma życiową misję srania sprajem po pociągach czy banda kretynów tutaj, dorabiających do tego jakąś głęboką filozofię....

Lolekmko11

2021-01-02, 17:22
Spoko mnie się tam podoba. Tylko nie jakieś k***a Lech sra w kuchni czy KSG pany... Eko_One :mrgreen:

ilvatar12

2021-01-03, 13:52
To jest subkultura graficiarzy, zostawcie ich w spokoju niech sobie robią co chcą, nie wiem czemu to trafia na sadola ? W Niemczech jest grupa nazywa się 1UP i nabija miliony wyświetleń a w Polsce grupa z bdg a dokładnie jeden z raperów somp wali wrzuty i od razu robicie drame ?

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-01-07, 21:22
Chcesz się zemścić za 1939 rok?
Ok - idź nasraj na grób tego lewackiego kretyna który do tego doprowadził.
Tylko nie obsarj "Kasztanki" bo ten koń miał więcej rozumu, niż kretyn który na niej jeździł.