18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasi bombardują Berlin

nebelwerfer • 2020-12-27, 00:56
Jak w temacie. Film trafił na wykop przez co tamtejsze dziady strasznie spruły się w komentarzach i nie doceniły. Tu wierzę też go zgnoicie, ale po Sadolowemu. Jeśli lubisz jak nasi za 1939 niszczą Berlin, wbij tam łapkę w górę. Aha i najważniejsze, tak to jest wandalizm. To sadol, nie kółko różańcowe.


nebelwerfer

2020-12-27, 02:51
Halman napisał/a:

tyle że nie obsrywam gównem pociągów i elewacji jak afrykańska małpa



bo obsrywają Ciebie więc już masz dość gównianej roboty :D Helman, kogo chcesz oszukać podpsie.

Halman

2020-12-27, 02:53
nebelwerfer napisał/a:

bo obsrywają Ciebie więc już masz dość gównianej roboty Helman, kogo chcesz oszukać podpsie.



a kogo ty chcesz oszukać ? jesteście zwykłymi brudasami z zamazanymi ze strachu ryjami. Tak was szmaciarze powinni potraktować;

nebelwerfer

2020-12-27, 02:56
Halman napisał/a:

a kogo ty chcesz oszukać ? jesteście zwykłymi brudasami z zamazanymi ze strachu ryjami



nie no Helman geniusz pobiegnie oj***ć bank bez maski z ryjem na wierzchu i dowodem przyklejonym spermą spaniela do czoła :D TY jesteś jednak bardziej zj***ny niż myślałem.

Halman

2020-12-27, 02:58
nebelwerfer napisał/a:

nie no Helman geniusz pobiegnie oj***ć bank bez maski z ryjem na wierzchu i dowodem przyklejonym spermą spaniela do czoła TY jesteś jednak bardziej zj***ny niż myślałem.



nie muszę opie**alać banków i w przeciwieństwie do ciebie nie muszę sie ukrywać jak ostatni szmaciarz. I się nie produkuj bo to spływa po mnie jak woda po kaczce. Dobranoc.

nebelwerfer

2020-12-27, 03:04
Halman napisał/a:

w przeciwieństwie do ciebie nie muszę opierdlać banków i sie ukrywać jak ostatni szmaciarz.



ryju... ukrywasz się pod ksywką zaciągniętą częściowo od majonezu :D który niewątpliwie często lądował na twojej końskiej japie. Coś Ci się pazur stępił. Czyżby Ci się dekiel zagotował? będzie pasteryzowany helman :D

hellbwoi

2020-12-27, 03:07
żeby chociaż te wrzuty na jakimś poziomie były... a tu bida z nędzą.. tyle lat w branży i nie pootrafi jakiegoś konkretu walnąc jeden z drugim... szkoda farby na takie rysyneczki dzieci z 5 klasy...

nebelwerfer

2020-12-27, 03:11
hellbwoi napisał/a:

żeby chociaż te wrzuty na jakimś poziomie były... a tu bida z nędzą.. tyle lat w branży i nie pootrafi jakiegoś konkretu walnąc jeden z drugim... szkoda farby na takie rysyneczki dzieci z 5 klasy...



spać miałeś iść :) a że ch*ja się znasz to podkreślać mi nie musisz.

Safko666

2020-12-27, 03:14
ans83[Ż] napisał/a:

Banda zjebów którym nikt nie płaci nawet za puchy vs. typ którego murale sprzedają się za złoto.


Jeszcze im za puchy ma ktoś płacić? Ze śmiechu położyłbym sie na podłodze, ale zaniżyłbym się tym do twojego poziomu. Podaruję tego sobie
Nie no, co jak co, ale w tym temacie chyba tylko sp***olina umysłowa się z Halmanem nie zgodzi. pie**olisz głupoty jak potłuczony. Szacunek robakom robiącym porutę reszcie. Jeszcze jakby robili kurewsko dobre tagi, to może takie akcje by mogły jakiś poklask wśród nas znaleźć. Problem w tym, że ziomeczki tagują jak szóstoklasiści... w sumie rzucić te puchy małpom i efekt podobny.


ziu

2020-12-27, 03:15
Wrzucasz to coś, przy którym najgorsze wstawki Halmana są rewelacją i wszyscy Ci tłumaczą jak nisko jesteś, ale niestety tWOJE jednocyfrowe IQ nie pozwala cI tego zrozumieć i uważasz, że robisz coś wspaniałego. Wyj***ne mam jaki kraj, bo gówno zawsze będzie gównem. Sztuki w tym zero, a opowiadasz jakbyś cuda tworzył. W mieście niedaleko mnie jest ściana, którą miasto przeznaczyło pod malunki i ekipa, która wpadła zrobiła naprawdę rewelacje. Nikt się nie odważył przez lata tego zamalować, ale pewnie ty ze swoją cudną sztuką byś to sp***olił. Życzę cI zakucia w kajdany i oby wj***li taką karę, żebyś do końca życia to spłacał.

KaprysLosu

2020-12-27, 03:50
jedyne pocieszenie w tym filmie to takie, że te "dezodoranty" których używają też nie są za darmo

Juzwa

2020-12-27, 07:12
Oni smarują po niemieckich pociągach? Ja tam widzę w 1:39 jakieś polskie napisy na wagonach...
Niezależnie GDZIE smarują i KOMU, do tych gnojków powinno się strzelać ostrymi. Ewentualnie wstrzyknąć każdemu z nich do płuc zawartość kilku puszek farby.

suborg

2020-12-27, 08:29
Gamonie poszli by do wykończeniówki to by sobie pomalowali legalnie i jeszcze coś zarobili. Nebelwerfer jak widzi taki pociąg z kolegami to pewnie palcują się w dupe i walą konia na krzyż :wali:

notak

2020-12-27, 08:43
niedawno jakiś ch*j pomalował kawałek elewacji mojego budynku,
oby tą cipę dorwał kiedyś,
choć fakt, gdyby to było estetyczne jak na filmie wkórwiłbym się znacznie mniej

żmij

2020-12-27, 08:48
nebelwerfer napisał/a:

kto jak kto, ale TY wiesz jak to jest być debilem tutaj.



No to masz opinię kogoś, kogo sam uznałeś za eksperta.
Oddal się pospiesznie w kierunku głębokich doznań analnych.

skywalker75

2020-12-27, 09:09
Mentalnie i artstcznie nadal jesteście na etapie malowania ch*ja na drzwiach kibla w podstawówce... I jeszcze filmy kręcić o tym ? Film o tym, że co o prawda nie mamy talentu ale jak zniszczymy jakiś skład pociągów to może ktoś nas doceni?