18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narwaniec drogowy ginie po odjebanej akcji - KARMA

megabass111 • 2021-11-23, 21:06
Ojj. Niektórzy powiedzą, że to miód na ich oczy.


wierzbool

2021-11-23, 22:57
Darius napisał/a:

Lamus to sam jesteś, autem jechała laska a pogrzebany miał promile we krwi.
Tylko lamusy wyłażą z auta by poskakać jak małpa )))




Jeszcze nie pogrzebany. Chyba czekają na wyniki sekcji i toksykologie.

rafiu

2021-11-23, 23:30
Jednego chwasta mniej. Szkoda tylko osób postronnych.

epening

2021-11-23, 23:39
trzeba być zawesze uzbrojonym pałka nóż gaz a najlepiej mieć wszystko przy sobie xD

Policeman

2021-11-23, 23:52
Mam nadzieję, że pasażerowie z Pasata wygrzebią się z tego.
P.S wzywali karetkę po tego z golfa czy od razu przyjechała śmieciarka?

focusek napisał/a:

hahah uwielbiam takich cwaniakow, mruga ci dlugimi kozaczy a jak wysiadasz to potulnie sp***ala lamusek!



a ja uwielbiam takich wiejskich gonzo jak ty, wyskoczy z auta p*zda w rurkach suchoklates, a gdy zobaczy gabaryty gościa do którego sapie to nagle okazuje się, że chciał tylko pogadać o przepisach.

mgrhans

2021-11-23, 23:54
Jeden z nielicznych przypadków, gdy chwast wyrywa się sam. Dobrze, że nie zabił nikogo w z Passata.

SzczurowaT

2021-11-24, 00:06
Kurcze a może to był tylko zły dzień.. No cóż scrolujemy dalej :mrgreen:

na...........pl

2021-11-24, 01:51
ZajętyPelikan napisał/a:

A ja pragnę zauważyć, że oślepianie innych kierowców nie jest sposobem na upominanie. Sam Czasem zostaje tak upomniany


To może k***a przemyśl co odpie**alasz? Przykład z wyprzedzaniem z prawej to oczywista ameba (jak mu się nie wj***łeś przed maskę to nie złamałeś żadnego przepisu) ale jak mnie ku*as jeden z drugim wyprzedzają tak że muszę pilnować czy się nie wjebią na czołówkę przed moją maską to też im sprawdzam co w bagażniku wiozą.

Skurax

2021-11-24, 01:59
Bardziej mi szkoda golfa niz tego typa.

Xenon

2021-11-24, 04:21
na wioskach w pl wszyscy tam naj***ni.jezdza

CrookerS

2021-11-24, 05:58
tarcer123 napisał/a:

Jedynie żal ludzi z passata.



Dokladnie. Mogli przed debila zginac.

A pajaca agresora karma dopadla elegancko szybko. Takich kurew mi nie zal :kawa:

cz...........ek

2021-11-24, 08:18
Zginął robiąc to, co kochał... będąc śmieciem

Gmtb85

2021-11-24, 08:50
Ja tam mam mieszane uczucia jak oglądam tego typu filmy z wymuszeniem itp. (abstrah*jąc od tego) . Zawsze widać tylko jedną stronę medalu, często reakcję "pokrzywdzonej" strony są przesadne lub nawet niekiedy niepotrzebne bo jak kolega wyżej stwierdził zdarza się ameba która wyjeżdża na miasto raz w tygodniu i nie potrafi ocenić odległości ani prędkości.

Fakt, upominanie nie zawsze jest rozsądne czy bezpieczne ale niekiedy człowieka aż szarpie jak król lewego pasa na drodze szybkiego ruchu jedzie 80, czy szeryf blokuje pas, czy rowerzysta środkiem drogi jedzie (nie wspominając o peletonach, jeden obok drugiego itp.)
I żeby nie było to poruszam się różnymi pojazdami posiadającymi koła po drogach w tym na rowerze (poza hulajnogą) i uważam że nasze społeczeństwo jest po prosu głupie, zawistne i zapatrzone w siebie.

Przykład najlepszy to kolarki w peletonie... jadą jeden obok drugiego, gadu gadu, blokują pas, a jak się ich strąbi to wielkie pretensje... po czym sami wsiadają w samochody i wku***wiają się jak im pas ktoś blokuje.

Na naszych droga niestety króluje brak wyobraźni i chamstwo...

Kajter

2021-11-24, 09:05
focusek napisał/a:

hahah uwielbiam takich cwaniakow, mruga ci dlugimi kozaczy a jak wysiadasz to potulnie sp***ala lamusek!



Wyjechał mu przed maskę to go upomina. Nie znaczy że się chce bić. Nie kazdy jest zjebem.

hipek8830

2021-11-24, 09:18
Jakie życie taki rap

pytolsky

2021-11-24, 10:01
dominik267 napisał/a:

Chciałbym również zauważyć, że nie każdy wozi ze sobą pałę bądź gaz



A powinien.