18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narwaniec drogowy ginie po odjebanej akcji - KARMA

megabass111 • 2021-11-23, 21:06
Ojj. Niektórzy powiedzą, że to miód na ich oczy.


TorkilKoval

2021-11-24, 10:19
focusek napisał/a:

hahah uwielbiam takich cwaniakow, mruga ci dlugimi kozaczy a jak wysiadasz to potulnie sp***ala lamusek!



Udało ci się chociaż zawodówkę skończyć?

Nietencotrzeba

2021-11-24, 10:27
Ważne że golfista trafił tam gdzie jego miejsce. Jakby przeżył to jeszcze byśmy musieli pracować na jego utrzymanie w szpitalu, sprawę sadową i finalnie na jego pobyt w zamkniętym zakładzie wypoczynkowym.

recoilmechanism

2021-11-24, 17:29
ZajętyPelikan napisał/a:

A ja pragnę zauważyć, że oślepianie innych kierowców nie jest sposobem na upominanie. Sam Czasem zostaje tak upomniany przez ameby wlokące się na lewym pasie drogi ekspresowej, gdy wyprzedzam ich prawym pasem. I dosłownie krew mnie zalewa gdy taka ameba włącza długie w sytuacji, gdy jadę zdecydowanie szybciej od niego. Dosłownie dzisiaj miałem taką przygodę. Ciemno, deszcz pada. A taki przychlast włączył długie i tak przez 10 sec jedzie za mną. Ja przez przednią szybę za przeproszeniem ch*ja widzę... a dlaczego włączył długie? Bo śmiałem wyprzedzić jegomościa jadącego 80 km/h przy dopuszczalnym ograniczeniu 120. Rozumiem, że ktoś się boi jechać, ale w takim razie prawy pas w taką pogodę jest dla niego miejscem. Jadąc nowym samochodem na porządnych oponach wiem, że mi w poślizg nie wpadnie. Tak znawców zapewniam, że aquaplaning nie wchodzi w grę bo droga ta jest bardzo dobrze wyprofilowana.
Dlatego pytanie nasuwa się, czy czasem takie upominanie nie jest bólem tyłka osoby upominającej? (oczywiście abstrah*ję od sytuacji na tym filmiku.
Dodatkowo dodam tylko, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zatrąbienie. Przez to wasze oślepianie w końcu dojdzie do tragedii, gdy ktoś przez to nie zauważy wybiegającej zwierzyny.
No i oczywiście używając świateł drogowych w tym celu sami łamiecie przepisy prawa o ruchu drogowym. Gdy będę miał więcej czasu zacznę donosić na każdego debila włączającego te światła, czy światło przeciwmgielne bez powodu, bo widzę że coraz więcej gamoni zamiast nauczyć się machać tą dźwignią by kierunki włączyć to przełącza przód/tył.
I możecie nazywać mnie kapusiem, donosicielem. Bo mam w dupie zdanie osób, które samochodem nawet jeździć nie potrafią.



Nie mogę się z tobą nie godzić. Jednakże w wypadku gdy ktoś nie ma włączonych świateł to raczej klaksonu nie zrozumie.

ZajętyPelikan

2021-11-24, 23:02
narkotykiTanio.pl napisał/a:

To może k***a przemyśl co odpie**alasz? Przykład z wyprzedzaniem z prawej to oczywista ameba (jak mu się nie wj***łeś przed maskę to nie złamałeś żadnego przepisu) ale jak mnie ku*as jeden z drugim wyprzedzają tak że muszę pilnować czy się nie wjebią na czołówkę przed moją maską to też im sprawdzam co w bagażniku wiozą.



Sam jesteś k***a amebą. manewr wyprzedzania prawym pasem jest dozwolony idioto na drodze o dwóch pasach ruchu w tym samym kierunku wydzielonych od przeciwnego stałą zaporą. Więc skończ amebo ruska pie**olić i wyjedź kiedyś gdzieś dalej poza swoją wioskę

Litwin88

2021-11-25, 02:34
Oto ostatni dzień twojego życia.
Nie ważne co zrobiłeś do tej pory.
Oto jak zostaniesz zapamiętany.
Ta jedna sytuacja cię zdefiniowała.
Chociaż po prawdzie cudów bym się po tym życiu nie spodziewał akurat.

arturkmak

2021-11-26, 21:57
ku*as nawet nie miał świateł stopu. Jak inaczej to sie mogło skończyć?

Rick_Sanchez

2021-11-27, 19:40
focusek napisał/a:

hahah uwielbiam takich cwaniakow, mruga ci dlugimi kozaczy a jak wysiadasz to potulnie sp***ala lamusek!



hahaha uwielbiam takich cwaniakow, wyjeżdża ci pod maskę, po zwróceniu uwagi na zamiar ci wpie**olić a jak wyprzedza to potulnie rozbija się i umiera lamusek!