18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowy krasnal ogrodowy...

Halman • 2020-11-06, 02:41

mieć własnego ojca świętego na posesji, największego z wielkich polaków zaraz po Wałęsie - bezcenne...
no chyba ze ktoś jest lepszym trollem robiąc postument na pokrywie z szamba. Wtedy wszystko nabiera nowej wymowy.

Mietek7567

2020-11-06, 08:43
czarnybombelek napisał/a:

Jak typowy katol, za każdym razem jak ktoś wytknie ci coś poj***nego jedyna odpowiedź jaką znasz to, że to przecież normalne i że inni też robią coś podobnego.
Nie, k***a, nie robią. Nawet ciapaci od Allaha mają wystarczająco dużo rozumu żeby nie wstawiać sobie do ogrodu figurki starego obrońcy pedofili



Właśnie wystąpił ostry incydent kałowy.

cz...........ek

2020-11-06, 08:59
Mietek7567 napisał/a:

Właśnie wystąpił ostry incydent kałowy.


O k***a, trafiłem na zjazd entuzjastów stawiania martwych porcelanowych starców u siebie w ogrodzie :lol:

Aha, srałem już. Tobie na matkę :lol:

marcineker

2020-11-06, 09:26
niech zgadnę, Podkarpacie?

Halman

2020-11-06, 09:34
marcineker napisał/a:

niech zgadnę, Podkarpacie?


mozliwe, goralenvolk są bardzo religijni...

żmij

2020-11-06, 09:45
Czepiacie się. Przynajmniej ma o co grabie oprzeć, gacie można wysuszyć, no i gołębie mniej srają na chałupę. Same plusy.

Cz...........as

2020-11-06, 09:59
czarnybombelek napisał/a:

Jak typowy katol, za każdym razem jak ktoś wytknie ci coś poj***nego jedyna odpowiedź jaką znasz to, że to przecież normalne i że inni też robią coś podobnego.

Nie, k***a, nie robią. Nawet ciapaci od Allaha mają wystarczająco dużo rozumu żeby nie wstawiać sobie do ogrodu figurki starego obrońcy pedofili


Typowa wypowiedź dzbana co w tematach okołoreligijnych każdego interlokutora wyzywa od katoli.

k***a, nie wiedziałem że jestem typowym katolem :-D Weź ty się w łeb pie**olnij. Jak by to był pomnik jakiegoś geja, lenina, kulturysty czy aktora to też bym grzecznie napisał że ch*j mnie obchodzą cudze ogródki.

cz...........ek

2020-11-06, 10:25
AyCaramba napisał/a:

Typowa wypowiedź dzbana co w tematach okołoreligijnych każdego interlokutora wyzywa od katoli.
k***a, nie wiedziałem że jestem typowym katolem Weź ty się w łeb pie**olnij. Jak by to był pomnik jakiegoś geja, lenina, kulturysty czy aktora to też bym grzecznie napisał że ch*j mnie obchodzą cudze ogródki.


Zrobiłeś literówkę podczas pisania "ależ oczywiście, proszę księdza, wezmę natychmiast do dupy i do mordy razem z całą moją rodziną" :lol:

nowynick

2020-11-06, 10:29
a gdyby podchwycić pomysł i dekorować tak każdą pokrywę szamba ?

baronturbina

2020-11-06, 10:36
Papierz srapierz ! Pedofilie w kościele tuszował wiec ch*j mu w dupę.

Cz...........as

2020-11-06, 10:58
czarnybombelek napisał/a:

Zrobiłeś literówkę podczas pisania "ależ oczywiście, proszę księdza, wezmę natychmiast do dupy i do mordy razem z całą moją rodziną"



Aha. Ładnie cie musiał jakiś klecha zerżnąć że masz takie fantazje :roll:

andrzejrobert75

2020-11-06, 11:05
Kiedys w Podedwórzu w lubelskim widzialem podobną figurę w ogródku,ale to bylo ponad 10 l temu.

baronturbina

2020-11-06, 11:28
Papierz srapierz ! Pedofilie w kościele tuszował wiec ch*j mu w dupę.

Quassar

2020-11-06, 11:48
AyCaramba napisał/a:

Aha. Ładnie cie musiał jakiś klecha zerżnąć że masz takie fantazje



Pewnie był lub nadal jest "Święto-jebliwym" ministrantem, a matka Zakonnicą przynajmniej do czasu kiedy nie zaszła w ciąże -,-
Ojciec niby mu nieznany nie znany choć całe miasto wie kto i gdzie - Legenda głosi że teraz w innej wsi odprawia Msze, i nie tylko.

kampton

2020-11-06, 11:57
Wolnoć Tomku w swoim domku jak pisał Fredry. Dalsza dyskusja jest zbędna.

janlew

2020-11-06, 11:58
baronturbina napisał/a:

apierz srapierz ! Pedofilie w kościele tuszował wiec ch*j mu w du


Ależ głupiś. Księża to 0.1% pedofili. Pedofile LGBT to 40%. Kościół tuszuje całą bandę pedofilów, czy może twoje ukochane lewacko-żydowskie media?
Ataki na kościół pod pretekstem pedofili, często wyssane z palca, wymyślili jeszcze naziści za III rzeszy. Teraz to samo kontynuują niemieccy i żydowscy dziennikarze. Raz że uderzyć można w Kościół co dla nich jest podstawą życia, dwa możne ukryć w cieniu 99% pedofilów. A większość to pederaści, narkomani, bezrobotni, mniejszości czyli lewactwo i elektorat lewicy