18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowy krasnal ogrodowy...

Halman • 2020-11-06, 02:41

mieć własnego ojca świętego na posesji, największego z wielkich polaków zaraz po Wałęsie - bezcenne...
no chyba ze ktoś jest lepszym trollem robiąc postument na pokrywie z szamba. Wtedy wszystko nabiera nowej wymowy.

banerr

2020-11-06, 04:51
To gdzieś na Podhalu? Fajny ten eternit na dachu.

luja27

2020-11-06, 05:49
Ostro zj***ny łeb :!: pewnie wyborca tej najlepszej partii :mrgreen:

Cz...........as

2020-11-06, 05:49
A może to jakiś dom sióstr, czy inny budynek kościelny. Albo właściciele po prostu chcieli coś takiego postawić. jedni mają wieśniackie krasnale, inni stawiają maszty w flagami, jeszcze inni sadzą 4m tuje a tu mamy coś takiego.

Wrzucamy tu teraz wszystkie ogródki?

notak

2020-11-06, 05:59
widzę , że cię pogięło na tej kwarantannie lisku

Jebac_pedalarzy

2020-11-06, 06:25
Stare mocherowe baby powinny trzymać tam wartę na kolanach przez 24h
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Kochany ksiądz proboszcz z parafi zapewne rozgrzeszenie pod tym adresem zapodaje bez spowiedzi i chulaj dusza piekła nie ma.

CzerstWybut

2020-11-06, 06:45
No z tym Wałęsą tto cie ponioslo trochę :roll:

skywalker75

2020-11-06, 07:07
I bardzo k***a ładnie, sztuka ludowa zawsze była trochę przerysowana i tandetna . Własnie po to przeprowadziłem się z miejskiego syfu na wieś, żeby mieć takich ludzi za sąsiadów. Przynajmniej jak pójdę do sąsiada na jednego głębszego i kiełbasę z dzika, to nie usłyszę, że się wstydzą za Polskę bo wywołaliśmy holocaust i moja dziewczyna, która jest w ciąży, to nie nosi w sobie dziecka tylko jakieś ch*j wie co , na które to dwa częste debilizmy, jako biolog molekularny i pasjonat historii jestem szczególnie wyczulony

Halman

2020-11-06, 07:10
CzerstWybut napisał/a:

No z tym Wałęsą tto cie ponioslo trochę


"ja to mogę panu nogę podać"

7700373

2020-11-06, 07:13
Na Wilanowie zamiast Papieża na szambie stawiają Rafała. No cóż jaka religia takie figury.

Noside

2020-11-06, 07:15
Pan Papież przecież był największym Polakiem. Dzięki niemu niejedno szambo w Polsce nie wyj***ło.

janlew

2020-11-06, 07:17
Mieć pomnik na podwórku... czemu nie, od groma różnych na mieście. Zresztą może to dom księdza, czy innego kościelnego. Jedyne co razi, to bardzo kiepskie wykonanie.

cz...........ek

2020-11-06, 08:30
AyCaramba napisał/a:

A może to jakiś dom sióstr, czy inny budynek kościelny. Albo właściciele po prostu chcieli coś takiego postawić. jedni mają wieśniackie krasnale, inni stawiają maszty w flagami, jeszcze inni sadzą 4m tuje a tu mamy coś takiego.
Wrzucamy tu teraz wszystkie ogródki?


Jak typowy katol, za każdym razem jak ktoś wytknie ci coś poj***nego jedyna odpowiedź jaką znasz to, że to przecież normalne i że inni też robią coś podobnego.

Nie, k***a, nie robią. Nawet ciapaci od Allaha mają wystarczająco dużo rozumu żeby nie wstawiać sobie do ogrodu figurki starego obrońcy pedofili

mianas

2020-11-06, 08:34
Jebac_pedalarzy napisał/a:

Stare mocherowe baby powinny trzymać tam wartę na kolanach przez 24h

Kochany ksiądz proboszcz z parafi zapewne rozgrzeszenie pod tym adresem zapodaje bez spowiedzi i chulaj dusza piekła nie ma.



wam komuchy tylko Lenin nie przeszkadza + L Miler

Juzwa

2020-11-06, 08:42
mianas napisał/a:

wam komuchy tylko Lenin nie przeszkadza + L Miler



No i mają wyj***ne na ortografię.