18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowcy na ESL Cologne 2015

Robaluch7 • 2015-08-24, 00:39

Zachowanie narodowców podczas ESL One Cologne 2015

kamruk111

2015-08-25, 00:44
MrManiac16,

Skoro takie rzeczy dzieją się cały czas to dlaczego ich nigdzie nie widać? Dziwnym trafem tylko FN się oberwało. A to co sobie rozmawiają ze sobą to swoją drogą. Nie zmienia to faktu, że nie popieram takiego zachowania.

MrManiac16

2015-08-25, 04:11
@kamruk111
ahh... wiem że nie jest to normalne zachowanie, tak jak pisałem wcześniej. Robi to każdy, czy to na TSie czy po meczu... Uwierz mi że nie tylko FN tak robi, a oberwało im się bo są w topce jeśli chodzi o drużyny e-sportowe CS'a.
Pamiętam jak po IEM 2014 oglądałem finał z TSem VP... Sam się zdziwiłem jak wymyślne wyzwiska mogą być. Ale tak jak powiedziałem, to co robią gracze by się "podnieść na duchu" nie powinno efektować jakimkolwiek negatywnym zachowaniem od kibiców/widzów... Dla mnie równie dobrze mogli by walić konia pod stołem, bo skoro pomaga im to lepiej grać to czemu nie? Tak jak napisałem nie dzieje się to tylko w E-sporcie... Każda większa walka (przeważnie o pas) w UFC wygląda podobnie, przez miesiąc się wyzywają, poniżają i próbują psychicznie zniszczyć przeciwnika a siebie podbudować, by mieć przewagę już na starcie. W E-sporcie działa to tak samo

rado01

2015-08-25, 10:43
Dlatego raczej nie będzie POV'ów na majorach. Tyle.

eMCeONe

2015-08-25, 11:41
Oglądałem mistrzostwa i jakoś sobie nie przypominam takiego momentu. Jakiś debil to stworzył i tyle, nie ma się co podniecać.

kulibuli

2015-08-25, 12:51
rado01 napisał/a:

Dlatego raczej nie będzie POV'ów na majorach. Tyle.


POVa na majorach nie bedzie bo cloud9 sie wkurzyli, ze ich "taktyki" sa udostepniane. I dlatego ESL ESEA juz nie bedzie mialo POV... A szkoda, bo niektore momenty byly smieszne.

Stnq

2015-08-25, 13:14
MrManiac16 napisał/a:

Uwierz mi że nie tylko FN tak robi,


Uwierz mi? Jesteś ch*j nie autorytet w tej kwestii, więc dopóki nie przedstawisz czegokolwiek namacalnego, nie powinieneś w ogóle się odzywać. Co innego buffować się na tsie (gdzie jest względnie prywatnie) a co innego szmacić przeciwnika publicznie. Publiczne szmacenie przeciwnika może i wyzwala wolę walki, ale gorylów i małp, a nie ludzi. Tzn ludzi też, w większości debili. Dlatego Pasza czy inni na streamach jak są pytani o przeciwników to odpowiadają raczej miło/neutralnie.

DanWPR

2015-08-25, 14:50
Miles87 napisał/a:

narodowcy(oczywiscie polaczki) to najwieksze k***y na odstrzal



Jeżeli dojdzie do wojny, to Ty pójdziesz na odstrzał jako pierwszy konfidencie. :dead:

wich3r

2015-08-25, 22:19
Tego nie wiedziałem w e-sporcie są e-kibole, ja pie**ole :D

Maguniu

2015-08-27, 09:41
wich3r, Właśnie to samo sobie pomyślałem zanim zauważyłem, że to fejk. Bojówki e-kiboli, pytania o to za kim jesteś i tym podobne :D