18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowcy na ESL Cologne 2015

Robaluch7 • 2015-08-24, 00:39

Zachowanie narodowców podczas ESL One Cologne 2015

ATOMOWYANDRZEJ

2015-08-24, 20:05
To jest montaż tam żadnego "wypie**alać nie było" ...

Ka...........no

2015-08-24, 20:12
Przecież to jest fake, a Miles87 to najgorszy frajer z całego sadistica, pluję na ciebie świnio ;)

Igorek95

2015-08-24, 20:15
No niech jeszcze ktoś napisze że fake, bo to wcale nie takie oczywiste i za mało ogólnie tutaj razy napisane :krejzi:

Cysiu91

2015-08-24, 20:17
Hah i to jest właśnie dowód jakie mamy k***y w Polsce... Wstyd jak to obejrzałem było mi po prostu wstyd... Hańba a dla tych szmat wielki ch*j w mordę... k***a mać gdzie ja mieszkam...

Sushy

2015-08-24, 20:19
Jakiś jeden kretyn zrobił montaż z podłożonym dźwiękiem, a drugi idiota łyknął to i wstawił na sadola z pianą na ryju... wakacje się kończą, zatem z całą odpowiedzialnością odpowiadam wam - wypie**alać do szkoły

zielak300

2015-08-24, 20:55
Co wpie**ol dostali że ich tak cisną ? :D

Kefux

2015-08-24, 21:02
Akurat oglądałem to na żywo, kibicowałem naszym, mogliśmy to wygrać bo prowadziliśmy ogólnie, ale po 3 mapach było 2:1.


Fakt były buczenia i gwizdy, ale polacy byli tam mniejszością na trybunach, kiedy kamera akurat była zwrócona na naszych oni krzyczeli "Virtus Pro" (nazwa naszej drużyny). To krzyczeli inni ludzie, a że akurat to był mecz polaków i przegraliśmy to od razu niby my jesteśmy winni. Krzyczeli tam fani innych drużyn za to, że przeciwna drużyna (Fnatic ze Szewcji) po raz kolejny jest w finale bo większość kibiców innych drużyn ich nie lubi. Na serio, nie widzieć takiego fotomontażu jak np w 0:22 gdzie są krzyki a wszyscy mają usta pozamykane? Musiałem to napisać bo mnie wuj strzelił jak to inni łyknęli.

xcfggjewrdslds

2015-08-24, 21:11
Narodowe bydło, śmiecie j***ne nic tylko was napie**alać i patrzeć jak równo puchnie

tedwaha nie unoś się bo ci stara gaci nie dopierze

pve11

2015-08-24, 22:19
Jest filmik jak te szmaty z fnatic nie chcą podać przeciwnikowi ręki po meczu, mimo że fejk to gwizdy i tak zasłużone.

seequs

2015-08-24, 22:33
To jest fake osobiście oglądałem na żywo

~tedwaha

2015-08-24, 22:44
xcfggjewrdslds napisał/a:

Narodowe bydło, śmiecie j***ne nic tylko was napie**alać i patrzeć jak równo puchnie

tedwaha nie unoś się bo ci stara gaci nie dopierze



Ja tam się nie spinam, a widząc dopisek pod twoim nickiem dodam iż najmocniej przepraszam że twój chłopak z antify mógł poczuć się urażony... Jeszcze ktoś to opatrzenie zrozumie i zgłości na tej waszej stronce, chociaż jedyna nienawiść jaką to widzę to wasza w stosunku do narodowców.

Niby tacy tolerancyjni a narodowców nie tolerują, wy to k***a nawet lewakami nie jesteście :facepalm:

MrManiac16

2015-08-24, 22:45
Nawet jeśli to fejk, to w duszy mam nadzieję że nigdy w e-sporcie do czegoś takiego nie dojdzie, wystarczy nam już tych sk***iałych debili w dresach którzy idą na mecz się napie**alać kamieniami i maczetami... Jako że sam interesuję się e-sportem to jestem dumny i mogę powiedzieć że jeśli znajduje się typowa cebula wyzywająca graczy/team to jest szybko uciszany przez widownie

kamruk111

2015-08-24, 22:49
Nawet jeśli polacy tak by się zachowali to byłoby dla mnie zrozumiałe.

Oto dlaczego:

MrManiac16

2015-08-24, 23:24
kamruk111 napisał/a:

Nawet jeśli polacy tak by się zachowali to byłoby dla mnie zrozumiałe.

Oto dlaczego:


Ty to jesteś k***a debil, podaj adres to ci kupię sznur i wyślę. Idź na swojego YT sprawdź co się dzieje na TSie każdej drużyny (nawet naszej polskiej VP)... każdy tak robi co nie znaczy że to popieram, ale wyobraź sobie że tak buduje się pewność siebie do kolejnego meczu... Zobacz UFC, tam też przed walką cisną sie jak mogą (ostatnio rousey vs cortiera, gdzie brazylijska c**a naśmiewała się z samobójstwa ojca swojej rywalki. To zabieg dający wolę walki, świadomość bycia lepszym). Tak zwany "mindset" jest prawie ważniejszy od umiejętności... NiP też nie raz tak robił. Nie jest to miłe ale "pomaga" pokonać stres bycia na arenie przed masą ludzi. Tyle, prosty zabieg psychologiczny co nie oznacza że widownia ma się zachowywać jak bydło.
PS. Jakbyś zechciał podać adres to pisz na PW