topic

Narkus przedawkowuje heroine w autobusie.

~T3RMINATOR • 2018-09-10, 06:10
Złoty strzał i "pozamiatane"...


SuchyHarry

2018-09-10, 07:59
To jakiś prequel "Trainspotting"?

traf

2018-09-10, 08:02
jednego mniej :)

Velturek

2018-09-10, 08:09
Każdemu heroiniście z chęcią mogę zasponsorować złoty strzał. Zastawię i sprzedam wszystko co mam, nabiorę kredytów, pożyczek i chwilówek ale dla nikogo nie zabraknie.

Gymnorhinus

2018-09-10, 11:40
@~Velture

Widzę, że każdy ma cele w życiu.

BrunerOvned

2018-09-10, 11:48
Velture napisał/a:

Każdemu heroiniście z chęcią mogę zasponsorować złoty strzał. Zastawię i sprzedam wszystko co mam, nabiorę kredytów, pożyczek i chwilówek ale dla nikogo nie zabraknie.

Oczekiwałem deklaracji "dam sobie ch*ja uciąć..." ;-)

dark2224

2018-09-10, 12:37
I przez ch*ja mam czekać na następny bus! Nie mógł sobie zaj***ć jak Whitney, w wannie?!

Wełzew

2018-09-10, 12:37
Ace Velture pomogę ci w zbudowaniu nowego świata od czego mam zacząć, co sprzedawać komu i po ile, brać siana od bociana czy od Marka z ING ? Ludzie jednoczcie się ,walcie kryształ nosem ,walczcie z elektrykami walącymi po kablach !

jacek44

2018-09-10, 14:55
Gymnorhinus napisał/a:

@~Velture

Widzę, że każdy ma cele w życiu.



taa, on ma cel - "zabłysnąć" komentarzem pod każdym filmem i uzbierać jak największą liczbę wirtualnych piw.

QuarioX

2018-09-10, 15:14
Rozumiem, że od razu na wysypisko śmieci go zawieźli.

TB303

2018-09-10, 15:17
jacek44 napisał/a:



taa, on ma cel - "zabłysnąć" komentarzem pod każdym filmem i uzbierać jak największą liczbę wirtualnych piw.


Regulamin póki co nie zabrania bycia atencyjną k***ą, więc korzysta z okazji ile się da :amused:

jbone

2018-09-10, 15:39
Velture napisał/a:

Każdemu heroiniście z chęcią mogę zasponsorować złoty strzał. Zastawię i sprzedam wszystko co mam, nabiorę kredytów, pożyczek i chwilówek ale dla nikogo nie zabraknie.




raz: ch*ja zrobisz to tylko pusty post.
dwa:robisz to jak j***ny amator.-po co jakieś kredyty,pożyczki-bierzesz sok malinowy 1 litr(ok 10 zł).mieszasz w wodą kranu 50/50.masz dwa litry "kompotu"musisz go jeszcze wzbogacić-kupujesz kreta w granulkach(ok 9 zł)- dwie łyżeczki rozpuszczasz w ciepłej wodzie, dodajesz do kompotu-doświadczony ćpun bierze kroplę na palec-sok z maku jest gorzki-wywar z kreta tak samo.

zgarniasz kasę a gość robi strzał nie wiedząc iż chemia rozpuszcza mu żyły powodując krwotoki wewnętrzne.

thirdman

2018-09-10, 17:06
Idealnie, sam się zutylizował :D

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-10, 17:07
Czy jest tutaj choć jedna osoba, która współczuje temu debilowi???
Nie widzę... czyli sami dobrzy ludzie :mrgreen:

aradd

2018-09-10, 19:29
Ktoś wyjaśni dlaczego przyjechało Pogotowie i Policja? Śmieciarka by nie wystarczyła?