18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkoza

remi1982 • 2017-10-07, 13:05
Taka tam pogawędka ojca z synem :mrgreen:


niegrzech

2017-10-08, 11:45
Mamy tu (w komentarzach) do czynienia z bardzo ciekawym zjawiskiem socjologicznym gdzie plemię Polan podzieliło się na dwa skrajne obozy Prawaków i Lewaków. Prawacy są delikatnie mówiąc nieprzystosowani do życia w XXI wieku przez braki w edukacji. Ma to swe korzenie w podejściu do nauki od najmłodszych lat. Typowy Prawak gdy czegoś nie rozumiał uważał, że jest to mu zbyteczne. Z nie uczenia się uczynił wręcz swój oręż. Drwił i gardził tymi odmieńcami, którzy zamiast jak on ćwiczyć plucie na odległość rozpalali w sobie ogień od kaganka oświaty. Prawak siedzi dziś przed ekranem komputera i naśmiewa się ze wszystkiego czego nie rozumie i nazywa to Lewactwem. Kim zaś są Lewacy? Lewacy to cała reszta. Stanowi większość choć często jej członkowie nawet nie zdają sobie sprawy z przynależenia do tego obozu. Więc nie ważne jest, że rozumiesz mechanizm Cyklu Krebsa bo nie to określa cię Lewakiem. Ignorancja Prawaka dla którego wszystko sprowadza się do stwierdzenia "opie**oliłbym kebsa bo mam gastro" wyznacza Twe miejsce w społeczeństwie.

BrianGriffin

2017-10-08, 11:51
hakim92 napisał/a:

cale życie uczylem się niemieckiego i powiem szczerze znam ten jest dość dobrze , nigdy k***a nie uczylem się angielskiego ale czy to sprawia że odrazu jestem upośledzony ???



Oczywiście, że nie. Jeżeli znasz inny język obcy, nie musisz znać angielskiego perfect. Ale powinieneś coś kojarzyć dla swojej wygody, większość rzeczy jest po angielsku :) Zaczynając od tego, że angielski jest oficjalnym językiem internetu.

~kotka_w_piwnicy

2017-10-08, 17:41
BenderXXX napisał/a:

Panowie i Panie,

W filmiku widocznym powyżej, użyty jest bardzo prosty, potoczny język angielski. Nie ma tam żadnego akcentu utrudniającego zrozumienie. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to jest mi go szkoda. Na prawdę. To nie jest ironia.
Uważam, że całkowita nieznajomość angielskiego w obecnych czasach to prawie kalectwo. Nie chce tu nikomu cisnąć, ale... wstyd.



A nieznajomość polskiego dla Polaka to nie kalectwo? Naprawdę piszemy razem. Zatem Twoje pouczanie jest idiotyczne :)

Wiewór

2017-10-09, 07:55
Przy takich filmikach zawsze wychodzą największe przygłupy sadola.
Od razu widać kto napie**alał w szkołę kamieniami :D

RasePL

2017-10-09, 12:38
ja pragnę tylko przypomnieć, że język Angielski jest językiem powszechnie używanym i międzynarodowym, dziękuję, pozdrawiam cieplutko

PaulusG

2017-10-10, 22:56
"pie**oli mnie język angielski czy nawet podstawy angielskiego bo żyje w Polsce gejki"

"ja tego k***a nie rozumie jak można wrzucać coś nie przrtłumaczonego jakie to k***a lewackie"

I jak w tym kraju ma być dobrze, jak takie pajace, bez znajomości podstaw ortografii, bez znajomości podstaw JAKIEGOKOLWIEK języka obcego i, prawdopodobnie, bez podstaw jakiegokolwiek wykształcenia, piszą takie opinie, a potem robią lament, że k***a w biedrze na kasie tylko 1200 na rękę dostają... Panie miej nas w opiece, bo upadek nasz będzie straszny...