18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkoza

remi1982 • 2017-10-07, 13:05
Taka tam pogawędka ojca z synem :mrgreen:


Chodowca

2017-10-07, 13:48
zróbcie k***a dział dla angielsko języcznych
ja tego k***a nie rozumie jak można wrzucać coś nie przrtłumaczonego jakie to k***a lewackie

TB303

2017-10-07, 13:59
Cytat:

ja tego k***a nie rozumie jak można wrzucać coś nie przrtłumaczonego jakie to k***a lewackie



Ktoś wspomniał, że nieznajomość angielskiego w dzisiejszych czasach to upośledzenie. Ale jak nazwać w takim razie brak znajomości PODSTAW?
No i to modne nazywanie wszystkiego lewackim... ja pie**ole.

Mom and Death

2017-10-07, 14:02
Chodowca napisał/a:

zróbcie k***a dział dla angielsko języcznych
ja tego k***a nie rozumie jak można wrzucać coś nie przrtłumaczonego jakie to k***a lewackie




~kotka_w_piwnicy

2017-10-07, 14:37
TB303 napisał/a:


Obrazek
Ktoś wspomniał, że nieznajomość angielskiego w dzisiejszych czasach to upośledzenie. Ale jak nazwać w takim razie brak znajomości PODSTAW?
No i to modne nazywanie wszystkiego lewackim... ja pie**ole.



Mam mieszane uczucia, wiadomo znać angielski jest bardzo przydatnie w życiu i trzeba się postarać nic nie umieć ;) Jednak nie mam pewności czy to aż takie podstawy podstaw.

TB303

2017-10-07, 14:54
Kotałkę napisał/a:

Jednak nie mam pewności czy to aż takie podstawy podstaw.


No to powiedzmy, że to średnio podstawowe podstawy, może być? :amused:

manson__

2017-10-07, 15:57
TB303 napisał/a:


Obrazek
Ktoś wspomniał, że nieznajomość angielskiego w dzisiejszych czasach to upośledzenie. Ale jak nazwać w takim razie brak znajomości PODSTAW?
No i to modne nazywanie wszystkiego lewackim... ja pie**ole.


Przecież on nawet podstaw polskiego nie zna.. :kawa:

TB303

2017-10-07, 16:40
manson__ napisał/a:


Przecież on nawet podstaw polskiego nie zna.. :kawa:


Jeśli popatrzeć na to z tej strony to faktycznie - za dużo wymagam.

~kotka_w_piwnicy

2017-10-07, 17:39
TB303 napisał/a:


No to powiedzmy, że to średnio podstawowe podstawy, może być? :amused:



Owsze, teraz mi lżej. Wobec tego są one trudniejsze niż podstawowe podstawy, zatem można być bardziej wyrozumiałym. :hitler:

Hi...........po

2017-10-07, 18:08
Ja znam rosyjski biegle i niemiecki w miarę,a angielskiego ni ch*ja.Bożu czy ja pójde do nieba?

emperorzbigniew

2017-10-07, 20:36
Miałem okazję wybudzać się z narkozy i niedaleko też wybudzała się kobieta, która była prawnikiem. I cały czas gadała (do pielęgniarki), że jest strasznym adwokatem, ledwie zdała i się nie nadaje. Mam nadzieję, że sam nic nie gadałem, ale z niej miałem potem polewkę.

Ogólnie jest to zabawne doświadczenie :) Szczególnie pewnie dla personelu :D

elfis

2017-10-07, 20:46
ani sadystyczne ani przetłumaczone , jedno gówno

BenderXXX

2017-10-07, 21:25
Panowie i Panie,

W filmiku widocznym powyżej, użyty jest bardzo prosty, potoczny język angielski. Nie ma tam żadnego akcentu utrudniającego zrozumienie. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to jest mi go szkoda. Na prawdę. To nie jest ironia.
Uważam, że całkowita nieznajomość angielskiego w obecnych czasach to prawie kalectwo. Nie chce tu nikomu cisnąć, ale... wstyd.

Dr0mg

2017-10-07, 21:26
czy on powiedział do siostry żeby mu pokazała cycki?

ellsworth

2017-10-07, 21:40
Hispo napisał/a:

Ja znam rosyjski biegle i niemiecki w miarę,a angielskiego ni ch*ja.Bożu czy ja pójde do nieba?


To tak jakbyś powiedział że potrafisz szydełkować z zamkniętymi oczami wisząc do góry nogami, no ale prawa jazdy nie masz.
Są w życiu umiejętności ważne i ważniejsze. Od ciebie zależy, które z nich posiądziesz.